Pielęgnacja ogrodu

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.
ODPOWIEDZ
dana-banan
Jestem tu nowa :)
Posty: 5
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:49 pm

Pielęgnacja ogrodu

Post autor: dana-banan »

Drodzy przyjaciele, chciałbym polecić firmę, która może posprzątać swój ogród https://otomistrz.pl/wycinka-drzew/kluczbork/
malwina11
Miła Kobietka
Posty: 44
Rejestracja: pt lis 20, 2020 12:58 pm

Re: Pielęgnacja ogrodu

Post autor: malwina11 »

Hejka,a co myślicie o zakładanie trawników kraków ? CZy to dobra inwestycja?
tnosa
Jestem tu nowa :)
Posty: 4
Rejestracja: wt maja 11, 2021 9:35 am

Re: Pielęgnacja ogrodu

Post autor: tnosa »

Warto skorzystać z usług firmy zewnętrznej? Póki co z mężem dawaliśmy radę sami dbać o ogród ale ostatnio mamy coraz mniej czasu na to.
Kapaga to firma budowlana produkująca dekoracje metalowe do ogrodu. Produkujemy : Stojaki, kwietniki, donice, dekoracje scienne, kolumny. https://kapaga.pl/
sy7613
Jestem tu nowa :)
Posty: 3
Rejestracja: pt maja 28, 2021 9:17 am

Re: Pielęgnacja ogrodu

Post autor: sy7613 »

Taka firma zewnętrzna może wam pomóc zaprojektować ogród a potem wystarczyłoby jego utrzymanie.
Planujesz zaprojektować swój taras? Pomyśl o dodatkach takich jak markizy czy pergole tarasowe. Sprawdź naszą ofertę na http://modnytaras.pl/
Laraka
Miła Kobietka
Posty: 57
Rejestracja: pn wrz 14, 2020 7:10 am

Re: Pielęgnacja ogrodu

Post autor: Laraka »

Przede wszystkim trzeba zadbać o to by sadzić tylko wysokiej jakości rośliny, z pewnych źródeł, dobrze ukorzenione, zdrowe. Ja mam sprawdzony sklep Futuregardens. Jest tam ogromy wybór roślin (drzew, krzewów, bylin, kwiatów). Są tam zarówno unikatowe, egzotyczne odmiany i gatunki jaki nasze rodzime. W sklepie można także kupić narzędzia, nawozy, elementy ozdobne, płyty na ścieżki, oświetlenie, a nawet meble ogrodowe.
Żabnik
Fajna Kobietka
Posty: 121
Rejestracja: wt paź 27, 2020 12:38 pm

Re: Pielęgnacja ogrodu

Post autor: Żabnik »

Do pielęgnacji ogrodu potrzebne są odpowiednie i dobre narzędzia. Oprócz tego, warto zaopatrzyć się w podstawowe środki ochronne i nawozy jeśli chcemy dbać o nasze rośliny. Tylko te wszystkie rzeczy trzeba gdzieś kupić. Ja z racji tego, że nie mam czasu jeździć po sklepach, korzystam z internetowego sklepu ogrodniczego https://sklepogrodniczy.online/. Mają tam dosłownie wszystko, co potrzebne jest do pielęgnacji ogrodu, więc jestem bardzo zadowolona.
tnosa
Jestem tu nowa :)
Posty: 4
Rejestracja: wt maja 11, 2021 9:35 am

Re: Pielęgnacja ogrodu

Post autor: tnosa »

Warto zadbać o swój ogród, jest to miejsce, w którym można wytchnąć. Dlatego jest to tak ważne.
Kapaga to firma budowlana produkująca dekoracje metalowe do ogrodu. Produkujemy : Stojaki, kwietniki, donice, dekoracje scienne, kolumny. https://kapaga.pl/
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość