Tłuszcz na udach

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.
ODPOWIEDZ
dominika10
Extra Kobietka
Posty: 291
Rejestracja: śr lis 25, 2020 1:54 am

Tłuszcz na udach

Post autor: dominika10 »

Hej, mam dużo tkanki tłuszczowej na udach i zastanawiam się nad zabiegem redukcji. Koleżanka poleciła mi Esderm, co myślicie, znacie to miejsce?
aint
Jestem tu nowa :)
Posty: 6
Rejestracja: ndz lip 25, 2021 8:30 am

Re: Tłuszcz na udach

Post autor: aint »

Ja miałam podobny problem, ale zdecydowałam się na liposukcję. Byłam na tym zabiegu u chirurga Knakiewicza z Knack Clinic we Wrocławiu. Trochę się bałam, bo był to mój pierwszy taki zabieg, ale wyszło super. Moje uda jako jedyne, nigdy nie zeszczuplały razem z resztą ciała, schudłam ponad 15 kg, ale uda jak były pulchne, tak zostały. Dzięki liposukcji tłuszczyk zniknął, uda są o wiele szczuplejsze, wszystko ładnie się zagoiło, wyglądają super. Lekarz jest kompetentny, bardzo dobrze sobie ze wszystkim poradził, polecam.
king
Jestem tu nowa :)
Posty: 13
Rejestracja: ndz lip 25, 2021 9:13 am

Re: Tłuszcz na udach

Post autor: king »

Liposukcja powinna załatwić sprawę. Sama na niej byłam i jestem zachwycona efektem końcowym. Moje uda także od zawsze były tą problematyczną a partia mojego ciała. Ciągle się ich wstydziłam, bo się złączały, ocierały i to czasem do krwi, a ćwiczenia nie działały. Liposukcję wykonał u mnie chirurg Łątkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju, który jest kompetentny. Ma szeroki zakres usług, bogate doświadczenie i sprawił, ze moje uda wyglądają tak, jak zawsze chciałam, koniec obtarć w sukienkach :).
aliś
Jestem tu nowa :)
Posty: 10
Rejestracja: śr lip 28, 2021 1:31 am

Re: Tłuszcz na udach

Post autor: aliś »

Koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://fitrepublic.pl/stepper-jak-i-cz ... cwiczenia/ i poczytajcie jak działa stepper. Macie tam wskazane przykładowe ćwiczenia oraz dowiecie się jakie efekty można osiągnąć. Takie urządzenie jest niedrogie i proste w obsłudze. Właśnie dlatego tak wiele osób się na nie decyduje.
sprajt2
Jestem tu nowa :)
Posty: 1
Rejestracja: ndz wrz 12, 2021 1:27 pm

Re: Tłuszcz na udach

Post autor: sprajt2 »

Z pomocą tutaj na pewno przyjdzie deficyt kaloryczny, przy niskiej zawartości tłuszczu w posiłkach i węglowodanów aby szybko odtłuścić organizm.
https://snkancelaria.pl/
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość