Straciłam ochotę na seks
Straciłam ochotę na seks
Witam, mam 21 lat i od 5 lat jestem w stałym związku. Mamy córkę 4lata. Mam problem z ochotą na sex wcześniej tak nie miałam. Moj partner ma 28 lat i ma ochotę na sex codziennie a ja nie ja wole się obrucic i iść spać ale czasami niechce tego pokazywać ze niemam ochoty i uprawiam sex ze względu na partnera. Niewiem czemu bo w częściej miałam normalnie ochotę a od roku jej niemam. Dodam ze nosze w ramieniu igle antykoncepcyjna juz 4 rok
Re: Straciłam ochotę na seks
Polecam odstawić antykoncepcję. Po odstawieniu anty możesz zrobić sobie badania hormonalne (szczegolnie polecam zbadać progesteron bo właśnie progesteron i jego obniżenie wpływaja na obniżenie libido).
Ewentualnie polecam wypróbować tabletek na libido. Możesz spróbować libido therapy, które maja w sobie l argininę i wiele skladników poprawiających wrażenia intymne i poprawiające ochotę na seks.
Ewentualnie polecam wypróbować tabletek na libido. Możesz spróbować libido therapy, które maja w sobie l argininę i wiele skladników poprawiających wrażenia intymne i poprawiające ochotę na seks.
Re: Straciłam ochotę na seks
Przez jak długi czas trzeba brać takie tabletki dla efektów działania?
Re: Straciłam ochotę na seks
Jak potrzebujesz czegoś bez codziennego brania są tabletki ze specjalnymi ziołami z Ameryki - Feminam Libido ja biorę 3 sztuki godzinę przed seksem i mój facet nie daje rady.
Re: Straciłam ochotę na seks
Już po tygodniu powinna byc różnica na plus (przynajmniej tak u mnie było) ale mniej więcej miesiac. No i regularnie. Jest to tutaj bardzo ważne bo tylko tak można zobaczyć dobre efekty. Powodem może być tutaj również rutyna ale w przypadku rutyny tabletki równiez nie pomogą. Trzeba byłoby poeksperymentować i potestować co nas podnieca a co nie.
Re: Straciłam ochotę na seks
Oj również sobie libido therapy chwalę może nie działa bardzo szybko i nie od razu zwiększa libido ale po kilku miesiącach stosowania widać systematyczne efekty. Może się tutaj źle wyraziłam bo po tygodniu już widać róznicę ale najlepsza róznica jest właśnie po kilku miesiącach stosowania tabletek 
Re: Straciłam ochotę na seks
chyba dużo dziewczyn tak ma
Re: Straciłam ochotę na seks
Przeszukując sieć na pewno będzie się można spotkać z tabletkami na potencje, warto sprawdzać sklepy takie jak https://pewnylek.pl/, gdzie ten wybór jest bardzo duży. W sprzedaży tabletki także mające wspierać kobiety jak między innymi https://pewnylek.pl/vaderforce-20. Można dzięki nim poprawić jakość życia seksualnego.
Re: Straciłam ochotę na seks
My z mężem a dokładnie - ja oczywiście stosowaliśmy ten wspomniany preparat feminam libido. Dokładnie 3 tabletki jednorazowo przed seksem i moc jest naprawdę duża. Czuć to pobudzenie i napływ energii seksualnej już po około 20 -30 minutach od zastosowania.
polecam spróbować jak ktoś ma problemy z libido albo z wyluzowaniem się.
Re: Straciłam ochotę na seks
Możesz po prostu spróbować iśc do seksuologa.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość