przyspieszanie okresu

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.
ODPOWIEDZ
alex17941
Jestem tu nowa :)
Posty: 25
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 9:14 pm

przyspieszanie okresu

Post autor: alex17941 »

witam wszystkie kobietki;) chcę się was poradzić i wypytać czy znacie jakieś sprawdzone i bezpieczne sposoby na przyspieszenie okresu. Chodzi mi o przyspieszenie go o jeden może dwa dni.nie długo będę miała studniówkę i okres wypada mi że ostatni dzień lub przedostatni właśnie będzie w dzień studniówki a bardzo bym nie chciała tego dnia się martwić i czuć skrępowanie.mam nadzieje że mnie rozumiecie.proszę ;) o szybkie odpoiwedzi
Pear
Miła Kobietka
Posty: 78
Rejestracja: śr sty 09, 2013 12:24 am

Re: przyspieszanie okresu

Post autor: Pear »

U mnie pomaga bardzo gorąca kompiel, wiem też o herbatce z kwiatu malwy czarnej i aspiryna bo ma jakieś pochodne kwasów. A z tabletek to luteina ale ona jest na receptę!
Anamarii
Miła Kobietka
Posty: 36
Rejestracja: pn sty 07, 2013 3:21 pm

Re: przyspieszanie okresu

Post autor: Anamarii »

Herbata z czarnej malwy polecam!
szwagier1474
Jestem tu nowa :)
Posty: 4
Rejestracja: sob sty 19, 2013 4:03 pm

Re: przyspieszanie okresu

Post autor: szwagier1474 »

Moja partnerka próbowała i niestety żaden ten sposób nie pomógł ;/
Wyposażenie szkół https://aktin.pl/ i przedszkoli.
paula

Re: przyspieszanie okresu

Post autor: paula »

tak naprawdę jedynym sprawdzonym przeze mnie sposobem jest zażywanie tabletek antykoncepcyjnych (dwa opakowania, jedno po drugim bez przerwy spowoduje 2 miesiące/cykle bez okresu) ale na to raczej już za późno ;P
alex17941
Jestem tu nowa :)
Posty: 25
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 9:14 pm

Re: przyspieszanie okresu

Post autor: alex17941 »

dziękuje za odpowiedzi.hm niestety jutro już termin okresu wiec nic nie wskóram
próbowałam gorące kąpiele i aspirynę niestety nic
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość