Pierwszy kredyt hipoteczny – od czego zacząć?

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.
ODPOWIEDZ
Rabka
Fajna Kobietka
Posty: 157
Rejestracja: wt lut 13, 2024 8:24 am

Pierwszy kredyt hipoteczny – od czego zacząć?

Post autor: Rabka »

Cześć, w ostatnim roku udało mi się dostać sporą podwyżkę w pracy i realnie już myślę nad kredytem hipotecznym. Wcześniej niestety z kredytami w ogóle nie miałem nic wspólnego, więc chciałbym poprosić o pomoc kogoś, kto się na tym temacie zna i potrafi doradzić.
Abram
Extra Kobietka
Posty: 303
Rejestracja: pn paź 10, 2022 1:46 pm

Re: Pierwszy kredyt hipoteczny – od czego zacząć?

Post autor: Abram »

Nie musisz nigdzie jeździć po biurach. Wystarczy, że z ekspertem od kredytów hipotecznych umówisz się online – https://kellerfinanse.pl/wideorozmowa/. Wszystko Ci wyjaśni i zobaczysz, jak bardzo banki różnią się z warunkami podpisania umowy w zależności od Twojej zdolności kredytowej.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości