krew podczas stosunku?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.
ODPOWIEDZ
inspiracja
Jestem tu nowa :)
Posty: 11
Rejestracja: wt sie 14, 2012 9:59 pm

krew podczas stosunku?

Post autor: inspiracja »

kochałam się wczoraj z moim partnerem. wszystko wydawało się być wporządku. nie odczuwałam żadnego bólu. kiedy skończyliśmy i wyciągnął członka była na nim krew.. Początkowo myśleliśmy że dostałam nadzwyczajnie miesiączke, bo przy mysciu też troszkę poleciało. Włożyłam tampona, wyciągnęłam go po paru godzinach i był czysty. Dziś też czysto.
Co może być powodem?
Awatar użytkownika
RougeBloo
Fajna Kobietka
Posty: 114
Rejestracja: pt wrz 28, 2012 5:05 pm

Re: krew podczas stosunku?

Post autor: RougeBloo »

Może początkowe stadium nadżerki? Może za mocno się bawiliście i Cię tam trochę uszkodził :) Albo może po prostu jesteś przed miesiączką i zaczyna Ci się tam już coś dziać?
To możli­wość spełnienia marzeń spra­wia, że życie jest tak fascynujące.

KOCHAM!
♥♥♥
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość