Szybkie pożyczki przez internet

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez apollo » 21 lis 2013, o 18:10

Misiek napisał(a):Tak, a jeśli nie będziesz przedłużała terminu dostaniesz 5 pkt, a więc ostatecznie będziesz miałam 10 pkt. Oznacza to, że będziesz mogła wziąć drugą pożyczkę w wysokości od 250 do 500 zł. Spłacanie pożyczki w terminie opłaca się.


Ja z góry zakładam, że będę spłacał pożyczkę w terminie. Inaczej nawet bym nie myślał o pożyczce. Sami widzicie, że Ci odpowiedzialni, którzy spłacają raty w terminie mają większe przywileje niż Ci, którzy nie pilnują terminów. Bardzo dobra metoda na osoby, które nie spłacają pożyczek w terminie!
apollo
 

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Misiek » 21 lis 2013, o 19:12

Metoda jest świetna. Może w końcu ludzie nauczą się, że pożyczki spłaca się w terminie. Jestem ciekawa czy inne firmy pożyczkowe też tak działają. Gdyby tak było, może ludzie by się ogarnęli i stali się bardziej odpowiedzialni.
Misiek
 

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez apollo » 21 lis 2013, o 20:24

Misiek, ale nie napisałaś jeszcze ile kosztuje taka pożyczka u nich? Biorąc 200 zł ile trzeba będzie im oddać? Czy pod tym względem ta pożyczka jest ok? Bo w sumie to jest najważniejsze.
apollo
 

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Misiek » 21 lis 2013, o 21:30

apollo napisał(a):Misiek, ale nie napisałaś jeszcze ile kosztuje taka pożyczka u nich? Biorąc 200 zł ile trzeba będzie im oddać? Czy pod tym względem ta pożyczka jest ok? Bo w sumie to jest najważniejsze.


Moim zdaniem jest ok. Wzięliśmy 200 zł na 15 dni, a musieliśmy spłacić 262 zł. 60 zł to wcale nie jest dużo. Co o tym sądzisz?
Misiek
 

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez apollo » 21 lis 2013, o 22:46

Ok, przekonałaś mnie. Wypełniłem właśnie ten formularz. Muszę teraz poczekać do jutra na telefon, bo dziś już nie pracują. Mam nadzieję, że wszystko odbędzie się tak jak pisałaś. Dzięki za info.
apollo
 

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez aii » 21 lis 2013, o 23:12

Ponad 1/4 kwoty na dwa tygodnie. To dużo, nawet bardzo dużo.
Avatar użytkownika
aii
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 511
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 03:13

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Haska » 21 lis 2013, o 23:43

Słuchajcie, wierzycie, że ta pożyczka w vivus jest darmowa? Brał ktoś z Was u nich pożyczkę? Niby wszędzie trąbią, że jest za darmo, ale ciężko w to uwierzyć. Jak to jest?
Haska
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 19 lis 2013, o 16:27

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez aii » 21 lis 2013, o 23:51

Nie, nie jest darmowa. Wystarczy poczytać warunki umowy.
Avatar użytkownika
aii
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 511
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 03:13

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Misiek » 22 lis 2013, o 00:51

aii napisał(a):Nie, nie jest darmowa. Wystarczy poczytać warunki umowy.


Jak to nie jest darmowa? Przecież nawet na stronie piszą, że jedyne koszty jakie ponosimy to 1gr, żeby zweryfikować nasze konto bankowe. Co niby jest napisane w umowie?
Misiek
 

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Haska » 22 lis 2013, o 09:20

To jak to w końcu jest? Jest darmowa czy nie? Skoro na stronie piszą, że trzeba im zapłacić tylko ten jeden grosz to chyba tak jest, prawda? Chyba nie mogą pisać tam nieprawdy?
Haska
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 19 lis 2013, o 16:27

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez aii » 22 lis 2013, o 09:28

A ukryte koszty dla Was się nie liczą? Rozumiem, że wystarczy nakarmić Was slangiem "darmowa" czy "jeden grosz" a reszta opłat związana z pożyczką już jej nie tyczy? Powierzchownie rzuciłam okiem i od razu zauważyłam pierwsze co to opłatę za plan spłat. Na pewno jeszcze coś się znajdzie. Ludzie nauczcie się, że w dzisiejszych czasach NIE MA NIC ZA DARMO! Nawet po mordzie nie biją. ;)
Avatar użytkownika
aii
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 511
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 03:13

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Haska » 22 lis 2013, o 14:34

aii napisał(a):A ukryte koszty dla Was się nie liczą? Rozumiem, że wystarczy nakarmić Was slangiem "darmowa" czy "jeden grosz" a reszta opłat związana z pożyczką już jej nie tyczy? Powierzchownie rzuciłam okiem i od razu zauważyłam pierwsze co to opłatę za plan spłat. Na pewno jeszcze coś się znajdzie. Ludzie nauczcie się, że w dzisiejszych czasach NIE MA NIC ZA DARMO! Nawet po mordzie nie biją. ;)


Oczywiście, że liczą się te ukryte koszty. Dlatego właśnie o to pytam. Chciałam się dowiedzieć, czy ktoś brał u nich pożyczkę, czy ktoś wie jak to wygląda w rzeczywistości. W reklamach wszystko jest pięknie, a jak wyglądają rzeczywiste koszty?
Haska
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 19 lis 2013, o 16:27

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Misiek » 22 lis 2013, o 18:09

Czyli żadne z tych niby darmowych pożyczek nie są darmowe? To w takim razie po co je tak nazywają? Powinni ich ukarać za wprowadzanie ludzi w błąd. Czemu nasze władze nic z tym nie robią?
Misiek
 

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez apollo » 22 lis 2013, o 19:52

Chyba zwyczajnie chcą przyciągnąć klientów. A klient do nich pójdzie, bo będzie myślał, że dostanie pożyczkę za darmo. Dopiero po przeczytaniu umowy okaże się jak to wszystko wygląda w rzeczywistości. Dlatego najważniejsze jest czytanie umowy! Bez tego lepiej niczego nie podpisywać.
apollo
 

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez aii » 23 lis 2013, o 01:24

Bo...dźwignia handlu to dobra reklama. ;)
To, że pożyczasz od nich 200zł i tyle oddajesz, to pożyczka jest bez procentu. Jednak w detalach płacisz za coś, gdzie gdzindziej masz to za darmo, bo jest to wliczone już w procent/ w koszta pożyczki.
Avatar użytkownika
aii
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 511
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 03:13

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez granat » 28 lis 2013, o 15:13

Trzeba po prostu porównać oferty kredytowe największych banków, niektóre oferują nawet kredyt gotówkowy przez internet, bez konieczności wizyty w oddziale. Najlepiej znaleźć jakąś porównywarkę kredytów i wybrać najlepszą opcję

Ostatnio edytowano 28 lis 2013, o 18:51 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

Nawet po największej burzy wychodzi Słońce!
Avatar użytkownika
granat
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 28 lis 2013, o 14:53

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez MagdaLena30 » 9 gru 2013, o 15:14

Słuchaj, ostatnio byłam w podobnej sytuacji i z moją rodziną to nawet na zdjęciu nie do końca się wychodzi...
przeczytałam poniższy artykuł i skorzystałam z kilku wskazówek, może Tobie też się przydadzą!

http://ek.pl/artykul/2209/jak-poradzic- ... wydatkami/
MagdaLena30
 

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez piramida » 18 gru 2013, o 14:19

ja raz brałam pożyczkę na stronie Via sms, 500zł z tego co pamiętam, wszystko odbyło się bardzo sprawnie
Avatar użytkownika
piramida
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 11 lis 2011, o 11:46

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Kalinka09 » 21 sty 2014, o 15:48

aii napisał(a):Bo...dźwignia handlu to dobra reklama. ;)
To, że pożyczasz od nich 200zł i tyle oddajesz, to pożyczka jest bez procentu. Jednak w detalach płacisz za coś, gdzie gdzindziej masz to za darmo, bo jest to wliczone już w procent/ w koszta pożyczki.

Skoro pożyczasz 200 zł i tyle samo oddajesz nie płacąc dodatkowych pieniędzy, to chyba jest to darmowa pożyczka, prawda? O ile dobrze pamiętam niektóre para banki udzielają takiej pożyczki ale tylko nowym pożyczkobiorcom i tylko za pierwszym razem. Taką pożyczkę trzeba też spłacić w terminie określonym w umowie. Inaczej są generowane dodatkowe koszty.

Zakupy przez internet zawsze były moją pasją. A co za tym idzie, musiały stać się nią również systemy płatności online dzięki którym w szybki sposób reguluję należności.
Kalinka09
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 14 sie 2012, o 15:36

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez MyCotton_pl » 22 sty 2014, o 11:04

Z jednej strony tak,ale z drugiej w jaki sposób firma na tym zarabia? Bo gdyby każdy pożyczał gratis to tego typu firmy w ogóle nie miałyby racji bytu,taka jest prawda.
MyCotton_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 20 sie 2013, o 13:14

pomoc finansowa

Postprzez paula2406 » 8 lut 2014, o 21:18

witam mam 25 lat potrzebuje szybkiej pomocy finansowej nie stac mnie na nic pracuje na 1,2 etatu zarabiam 750 zl mam dziecko po oplaceniu rachunkow nawet nie starcza na podstawowe rzeczy
paula2406
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 lut 2014, o 21:12

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Hadassa » 9 lut 2014, o 18:08

z tego co wiem, są odpowiednie fundacje i pomoc społeczna, do której spokojnie możesz się udać..
a dwa.. dziecko na pewno ma ojca który powinien płacić alimenty

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez milano77 » 21 lut 2014, o 09:13

Hej. Szybkie pożyczki pozabankowe mają sens najlepiej sprawdźcie:


SPAM

Ostatnio edytowano 21 lut 2014, o 09:54 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
milano77
 

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez megi12 » 25 lut 2014, o 11:26

Pożyczka gotówkowa Pożyczkomat.pl
natychmiastowa pożyczka online od 50 zł do nawet 5 000 zł bez zabezpieczenia
dodatkowo każda pożyczka wzięta na 7 dni bez dodatkowych opłat!
pieniądze na koncie w 10 minut!
dostępność usługi 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu
SPAM

Chwilówka Filarum
- Pożyczka na dowolny cel do 2500 zł
- decyzja już w 15 minut
- minimum formalności
SPAM

Ostatnio edytowano 25 lut 2014, o 11:41 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
megi12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 16:48

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez ameliaa-82 » 2 mar 2014, o 20:31

szybkie pożyczki zazwyczaj wiążą się z większymi kosztami, może pomyśl o debecie na koncie albo karcie kredytowej z banku. Albo kredyt w banku, zazwyczaj banki oferują co jakiś czas pożyczenie określonej kwoty na dowolny cel. Ja jakoś nie wierzę w szybkie pożyczki od instytucji pozabankowych i raczej byłabym ostrożna :)
ameliaa-82
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 mar 2014, o 20:23
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]