Szybkie pożyczki przez internet

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez apollo » 19 lis 2013, o 11:42

Czy one mają sens? Proszę o informację jak zorganizować sobie szybką pożyczkę przez internet tak żeby nie kosztowało to majątku. Nie możemy wnioskować do banku - mieliśmy rok temu opóźnienie w płatnościach. Do kogo się udać, żeby się nie naciąć?
apollo
 

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Misiek » 19 lis 2013, o 14:36

Apollo a ile pieniędzy potrzebujesz? I na jaki cel chcesz przeznaczyć te pieniądze? Szybkie pożyczki nie należą do najtańszych, ale skoro takiej pożyczki potrzebujesz...
Misiek
 

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Haska » 19 lis 2013, o 16:29

Tak żeby nie kosztowało to majątku? To może po prostu zaoszczędzisz sobie pieniędzy i nie będziesz musiał pożyczać? Czy nie łatwiej zrezygnować z kilku przyjemności i odłożyć trochę pieniędzy?
Haska
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 19 lis 2013, o 16:27

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez apollo » 19 lis 2013, o 17:38

Haska, nie jest tak łatwo zaoszczędzić pieniądze mając najniższą krajową. Ledwo wiążę koniec z końcem, a Ty mu tu mówisz o oszczędzaniu. Naprawdę nie mam z czego odłożyć tych pieniędzy. Potrzebuję jakieś 200 zł. Muszę zapłacić za naprawdę lodówki...
apollo
 

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez aii » 19 lis 2013, o 18:01

Nie masz od kogo złapać z rodziny? Wtedy pożyczasz 200,- i tyle oddajesz, a nie z nadwyżką...
Avatar użytkownika
aii
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 511
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 03:13

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez apollo » 19 lis 2013, o 20:25

aii napisał(a):Nie masz od kogo złapać z rodziny? Wtedy pożyczasz 200,- i tyle oddajesz, a nie z nadwyżką...


Wiesz... z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu. Może i mają takie pieniądze, ale są na tyle zawistni, że nie pożyczą mi tych pieniędzy. Wolałbym pożyczyć od obcego niż od nich.
apollo
 

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez paula » 19 lis 2013, o 20:44

Oczywiście że możesz wziąć taką szybką pożyczkę w kwocie 200zł (chwilówki itd). Ale czy naprawdę zamiast 200zł chcesz spłacać 400zł?
Oszczędzanie jest trudne, ale może zamiast aż tak małej kwoty warto by było wziąć większą pożyczkę (np. 1000zł) i powoli to spłacać? A pozostałe pieniążki dać na lokatę albo konto oszczędnościowe?
paula
 

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez aii » 19 lis 2013, o 21:35

Większa pożyczka w chwilówce?? Odradzam. W ogóle odradzam jakąkolwiek chwilówkę. Jeżeli nie rodzina, to może znajomi?
Avatar użytkownika
aii
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 511
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 03:13

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Misiek » 20 lis 2013, o 00:51

apollo napisał(a):Haska, nie jest tak łatwo zaoszczędzić pieniądze mając najniższą krajową. Ledwo wiążę koniec z końcem, a Ty mu tu mówisz o oszczędzaniu. Naprawdę nie mam z czego odłożyć tych pieniędzy. Potrzebuję jakieś 200 zł. Muszę zapłacić za naprawdę lodówki...


To może byś wziął pożyczkę w morgis? My braliśmy u nich właśnie 200 zł. W sumie przy pierwszej pożyczce więcej nie dostaniesz. Co Ty na to? W morgis raczej nie robią żadnych problemów....
Misiek
 

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez apollo » 20 lis 2013, o 09:25

Misiek napisał(a):To może byś wziął pożyczkę w morgis? My braliśmy u nich właśnie 200 zł. W sumie przy pierwszej pożyczce więcej nie dostaniesz. Co Ty na to? W morgis raczej nie robią żadnych problemów....


Spoko, tylko nic szczególnego nie napisałeś o tej pożyczce. Ciężko ją dostać? Czego wymagają od klienta? Mają jakieś duże wymagania czy łatwo u nich pożyczyć pieniądze?
apollo
 

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Jamelia » 20 lis 2013, o 09:49

podzwoń i popytaj ile będzie Cię kosztowała pożyczka. Teraz przed świętami na pewno zmniejszą trochę oprocentowanie żeby ludzi zachęcić.
Ale z Chwilówki nie bierz jeśli możesz mieć problemy z terminową spłata, oni współpracują z windykacją, potem przychodzą do ciebie do domu, do pracy, straszą nawet grożą...Odradzam. Za to provident z nikim nie współpracuje (chyba że coś się zmieniło) i fakt, też dzwonią itd ale bez takich chorych akcji jak w chwilówce.

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez paula » 20 lis 2013, o 12:37

prawda jest taka że jeśli nie masz pewności czy potrafisz spłacić taką chwilówkę czy pożyczkę to jej po prostu nie bierz.
Tak w ogóle z tego co zauważyłam to banki (lub instytucje parabankowe) prędzej udzielają pożyczek na większe kwoty (5000-10000) aniżeli na tak małe jak Ty byś chciał. W ogóle nie wiem czy najniższą pożyczką nie jest 500zł (jeśli chodzi o chwilówki)
paula
 

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Kalinka09 » 20 lis 2013, o 14:26

Mogę Ci polecić:
Vivus - Pierwsza pożyczka z oprocentowaniem 0 % max 1200 zł na 30 dni.
OK Money - Pierwsza pożyczka z oprocentowaniem 0 % od 200 do 500 zł na 30 dni.
Jeżeli chcesz więcej szczegółów odwiedź strony www tych placówek.

Zakupy przez internet zawsze były moją pasją. A co za tym idzie, musiały stać się nią również systemy płatności online dzięki którym w szybki sposób reguluję należności.
Kalinka09
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 14 sie 2012, o 15:36

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Misiek » 20 lis 2013, o 14:34

apollo napisał(a):
Misiek napisał(a):To może byś wziął pożyczkę w morgis? My braliśmy u nich właśnie 200 zł. W sumie przy pierwszej pożyczce więcej nie dostaniesz. Co Ty na to? W morgis raczej nie robią żadnych problemów....


Spoko, tylko nic szczególnego nie napisałeś o tej pożyczce. Ciężko ją dostać? Czego wymagają od klienta? Mają jakieś duże wymagania czy łatwo u nich pożyczyć pieniądze?


Nie jest ciężko. Wystarczy wysłać smsa o treści KONTAKT na numer 664 079 800 albo wypełnić formularz przez internet. Wtedy morgis się z Tobą skontaktuje. Pożyczkę możesz wziąć nie wychodząc z domu. Nie wymagają żadnych zaświadczeń.
Misiek
 

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez apollo » 20 lis 2013, o 15:37

Niczego nie wymagają, nie trzeba do nich chodzić, nie robią problemów- wszystko tak dziwnie pięknie wygląda. A z Tobą szybko się skontaktowali? Ile czekaliście na decyzję o otrzymaniu pożyczki? Bo zakładam, że wiesz to wszystko dlatego, że brałaś tam pożyczkę, tak?
apollo
 

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Misiek » 20 lis 2013, o 17:21

Brałam u nich pożyczkę kilka miesięcy temu. Przeszłam przez to wszystko, dlatego wiem dużo o tej pożyczce. Skontaktowali się ze mną jeszcze tego samego dnia. Na decyzję musiałam czekać jakieś dwa dni. Po pozytywnej decyzji pieniądze trafiły na moje konto.
Misiek
 

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez apollo » 20 lis 2013, o 18:14

Misiek napisał(a):Brałam u nich pożyczkę kilka miesięcy temu. Przeszłam przez to wszystko, dlatego wiem dużo o tej pożyczce. Skontaktowali się ze mną jeszcze tego samego dnia. Na decyzję musiałam czekać jakieś dwa dni. Po pozytywnej decyzji pieniądze trafiły na moje konto.


Dwa dni to nie jest wcale długo.
A co jeśli nie będę mógł spłacić rat w danym terminie? Czy mają oni możliwość przedłużania terminu spłaty czy zupełnie tego nie uznają? Zdarzyły Ci się jakieś opóźnienia w spłacie?
apollo
 

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Haska » 20 lis 2013, o 20:38

Apollo jak nie będziesz spłacał to po dwóch dniach wpakują Cię do więzienia ;P Żartuję oczywiście. Przecież w każdej firmie pożyczkowej da się przedłużyć termin spłaty. Nikt Ci głowy nie urwie jak spóźnisz się ze spłatą. Po prostu naliczą Ci odsetki, no i zapamiętają to, że nie spłacasz rat w terminie.
Haska
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 19 lis 2013, o 16:27

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Misiek » 20 lis 2013, o 22:29

apollo napisał(a):Dwa dni to nie jest wcale długo.
A co jeśli nie będę mógł spłacić rat w danym terminie? Czy mają oni możliwość przedłużania terminu spłaty czy zupełnie tego nie uznają? Zdarzyły Ci się jakieś opóźnienia w spłacie?


Termin spłaty można w prosty sposób przedłużyć. Wystarczy wysłać SMS-a na numer 664 079 800 o treści WZNOWIENIE i termin jest przedłużony. Możesz tak zrobić trzy razy przy jednej pożyczce. Przy kolejnej pożyczce, można to zrobić już cztery razy.
Misiek
 

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Haska » 20 lis 2013, o 23:53

A wpływa to jakoś na wielkość kolejnej pożyczki? Czy po prostu ta ilość przedłużeń nie ma żadnego wpływu na to? Na jaką kwotę można otrzymać kolejną pożyczkę?
Haska
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 19 lis 2013, o 16:27

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Misiek » 21 lis 2013, o 09:20

Jeśli przedłużysz trzy razy nie ma to żadnego wpływu. Jeśli zdarzy Ci się kolejne przedłużenie, wtedy dostajesz -1 pkt. Im więcej punktów uzbierasz tym masz większe szanse na otrzymanie wyższej kwoty pożyczki.
Misiek
 

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Haska » 21 lis 2013, o 14:39

Misiek napisał(a):Jeśli przedłużysz trzy razy nie ma to żadnego wpływu. Jeśli zdarzy Ci się kolejne przedłużenie, wtedy dostajesz -1 pkt. Im więcej punktów uzbierasz tym masz większe szanse na otrzymanie wyższej kwoty pożyczki.


Ale co to są te punkty ratingowe? Nigdy o takim czymś nie słyszałam... To jak oni to wszystko naliczają? Ile pieniędzy maksymalnie można u nich dostać?
Haska
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 19 lis 2013, o 16:27

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Misiek » 21 lis 2013, o 15:46

To są takie punkty, które zbierasz za wzięcie pożyczki, za spłacenie jej w terminie itp. Kwota kolejnej pożyczki jest uzależniona od tego ile punktów uzbierasz. Im więcej punktów, tym większe szanse na otrzymanie wyższej kwoty pożyczki. Zerknij sobie tutaj: SPAM Piszą tam więcej o tych punktach.

Ostatnio edytowano 21 lis 2013, o 18:40 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Misiek
 

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Haska » 21 lis 2013, o 16:39

Misiek napisał(a):To są takie punkty, które zbierasz za wzięcie pożyczki, za spłacenie jej w terminie itp. Kwota kolejnej pożyczki jest uzależniona od tego ile punktów uzbierasz. Im więcej punktów, tym większe szanse na otrzymanie wyższej kwoty pożyczki. Zerknij sobie tutaj: SPAM Piszą tam więcej o tych punktach.


Czyli powiedzmy, że dwa razy przedłużyliśmy termin spłaty, więc za to dostaniemy 0 pkt. Za wzięcie pożyczki dostajemy 5 pkt. Czyli mamy 5 pkt, więc wg tej tabeli będziemy mogli wziąć tylko 200 zł pożyczki, dobrze rozumiem?
Haska
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 19 lis 2013, o 16:27

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Misiek » 21 lis 2013, o 17:27

Tak, a jeśli nie będziesz przedłużała terminu dostaniesz 5 pkt, a więc ostatecznie będziesz miałam 10 pkt. Oznacza to, że będziesz mogła wziąć drugą pożyczkę w wysokości od 250 do 500 zł. Spłacanie pożyczki w terminie opłaca się.
Misiek
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron