Pralka w kuchni?

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Re: Pralka w kuchni?

Postprzez sathiano52 » 17 cze 2015, o 13:30

Odkąd pamiętam to pralka była w łazience, jakoś sobie nie wyobrażam by trzymać ją w kuchni, sama nie wiem czemu ;) przyzwyczajenie wygrywa

sathiano52
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 cze 2015, o 13:28

Re: Pralka w kuchni?

Postprzez kotek » 23 cze 2015, o 14:15

zabudowana pralka w kuchni to dobry pomysł, więc uważam, że nie masz się czego obawiać, i tak jej nie będzie widać więc w czym problem :)

Odziez z Anglii, Wloch i Francji
http://www.zeltros.co.uk
kotek
Fajna Kobietka
 
Posty: 109
Dołączył(a): 26 kwi 2015, o 13:10

Re: Pralka w kuchni?

Postprzez Atlantic Polska » 26 cze 2015, o 12:38

To dobre rozwiązanie dla tych, którzy z łazienki chcą uczynić prywatną oazę spokoju, relaksu i wyciszenia. Przestrzeń, w której można się zrelaksować po ciężkim dniu w pracy, korzystać z dobroczynnych właściwości wody i wonnych kąpieli. W takim miejscu pralka mogłaby przeszkadzać w odpoczynku.
Avatar użytkownika
Atlantic Polska
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pralka w kuchni?

Postprzez kasia7788 » 15 lip 2015, o 14:34

Moim zdaniem kuchnia to dobre miejsce na pralkę, o ile jest to kuchnia zamknięta, bo pralka dość hałasuje przy wirowaniu. Teraz wynajmuję mieszkanie, w którym mam pralkę w kuchni, ale niezabudowaną i nie wygląda to najlepiej, ale jest całkiem praktyczne, bo kuchnia to takie miejsce i gotowania, i porządków, więc myślę, że to całkiem praktyczne. U moich rodziców pralka była zawsze w łazience, jak w większości polskich domów, więc chyba dlatego takie rozwiązania mogą nas dziwić.
Avatar użytkownika
kasia7788
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 15 lip 2015, o 13:19

Re: Pralka w kuchni?

Postprzez BlackWolf » 11 wrz 2015, o 15:21

ZielonoOka napisał(a):Ja mam pralkę w kuchni i jest to dla mnie dość praktyczne rozwiązanie ;)

Też mam w jednej niby kuchni i przyznam, że jest to wygodne.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Pralka w kuchni?

Postprzez cleo » 26 cze 2016, o 10:52

Dziewczny a kupowalyscie specjalnie pralki do zabudowy? Czy po prostu mniejszej wielkosci?
Avatar użytkownika
cleo
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 6 lut 2015, o 13:43

Re: Pralka w kuchni?

Postprzez Jolanta » 30 cze 2016, o 09:54

Ja jakiś czas temu kupwoałam sprzęt do kuchni bo kupowałam nowe meble. Ogladałam sobie pralki do zabudowy ale są dosyć drogie. Jestem zdania,że jest to zbędny wydatek aby płacić za pralkę, która ma po prostu przymocowane z przodu drzwiczki. Kupiliśmy Candy o grubości 40 cm. Pralka nie jest duza, wielkość idealnie dopasowana na 60 cm szerokości i wysokość akurat pod blatem. Koszt o wiele niższy bo zapłąciłam za nią niecałe 1000 zł. Funkcje również ok, programów wiele tak więc jestem zadowolona.
Avatar użytkownika
Jolanta
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 4 gru 2014, o 15:01

Re: Pralka w kuchni?

Postprzez Kelby » 27 lip 2016, o 22:46

Mam otwartą kuchnię, więc pralka jest w łazience. Gdyby była zamknięta, na pewno rozważyłabym te rozwiązanie.
Avatar użytkownika
Kelby
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 17 lip 2016, o 23:03

Re: Pralka w kuchni?

Postprzez Lucy » 25 sie 2016, o 10:26

Ja równiez mam Candy. Niestety nie jest zabudowana pomimo,że stoi w kuchni ( mam stare meble). W przyszłym roku zamierzam kupic sobie nową zabudowę do kuchni tak więc pewnie ją zabuduję ( jest to również model pralki węższy tak wiec nie powinno być problemu , szczególnie,ze wysokość wchodzi idealnie pod blat szafek kuchennych).
Z pralki jestem zadowolona.Nie pamiętam juz jaki jest to model bo kupowałam ją dobre 5 lat temu tak wiec pewnie już go nie ma w sprzedaży. Dziala bez zarzutu, do tej pory ani razu się nie popsuła.

Nie szu­kają pot­raw wyszu­kanych czy egzo­tycznych, ale wolą da­nia kon­wen­cjo­nal­ne, jak em­briony ptaków nielotów, mielo­ne or­ga­ny w powłoce je­lit, plas­try ciała świń czy bul­wy by­lin przy­pala­ne w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze ok­reśla się je ja­ko jaj­ka, kiełbasę, be­kon i frytki.
Avatar użytkownika
Lucy
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 20 paź 2014, o 08:26

Re: Pralka w kuchni?

Postprzez kamiila » 5 gru 2016, o 09:56

Na początek wrzucę link do ciekawego tekstu na ten temat - LINK A co do mnie, to uważam, że jeśli mamy małą łazienkę do której żadnym sposobem nie uda nam się "wcisnąć" pralki, to bez problemu możemy ją umieścić w kuchni. Z resztą można ją jeszcze zabudować, wtedy front pralki nie będzie widoczny, to według mnie najlepsza opcja ;).


NA POCZATEK PRZECZYTALA BYM REGULAMIN
Avatar użytkownika
kamiila
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 3 mar 2014, o 09:32

Re: Pralka w kuchni?

Postprzez lovechristmass » 12 gru 2016, o 13:19

tylko jeżeli masz problem z zagospodarowaniem przestrzeni w łazience. W innym wypadku jakoś nie mogę sobie tam wyobrazić pralki... czasami przygotowuje się jedzenie a w tym czasie pralka skacze i hałasuje, nie polecam.

lovechristmass
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 gru 2016, o 12:52

Re: Pralka w kuchni?

Postprzez Sylwuśka123 » 21 lut 2017, o 09:26

Ja nigdy nie byłam przekonana do pralki w kuchni. Przy urządzaniu mieszkania skorzystaliśmy z pomocy Pani Małgorzaty z LINK i ona zaproponowała nam takie rozwiązanie bo mamy malutką łazienkę. Jednak pralkę mamy zabudowaną w szafie, więc w zasadzie nikt nie wie co tam jest, takie rozwiązanie mi się podoba.


DZIEKUJEMY ZA LINK

Moja pasja moim życiem!
Sylwuśka123
Miła Kobietka
 
Posty: 65
Dołączył(a): 14 lip 2016, o 10:05

Re: Pralka w kuchni?

Postprzez kasiunia » 22 lut 2017, o 20:05

Raczej mam tradycyjne podejście i u mnie pralka zawsze była w łazience lub w pralnii

Biuro rachunkowe Wodzisław Śląski - http://ekasc.pl/
kasiunia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 22 lut 2017, o 19:13

Re: Pralka w kuchni?

Postprzez BlackWolf » 22 lut 2017, o 22:06

W Anglii nie ma pralki w łazienkach.
Zawsze jest w kuchni lub w innym pomieszczeniu. To samo we Włoszech, więc przyzwyczaiłam się do takich standardów.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Pralka w kuchni?

Postprzez liniana » 14 lis 2019, o 00:35

Jak nie ma miejsca gdzie indziej to czemu nie, teraz takie ładne, designerskie pralki robią i wcale nie głośniejsze od zmywarek, siostra sobie kupiła electrolux perfect care taką z opcja pary, wygląda ta pralka bardzo zgrabnie a do tego dokładnie i szybko pierze.Ta para to prawdziwy poskramiacz pogniecionych ubrań.
liniana
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 sie 2018, o 09:21
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron