Pralka w kuchni?

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Pralka w kuchni?

Postprzez viniblox » 26 sty 2013, o 14:19

Chciałabym wiedzieć, czy któraś z Was postawiła pralkę w kuchni? Czy da się jedno pogodzić z drugim. Tak się zastanawiam, czy dam radę zmieścić pralkę do łazienki. Tzn. zmieścić zmieszczę, ale czy nie będzie za mało miejsce w rezultacie. Co do pralki - to dopiero szukam czegoś, więc może jest szansa na znalezienie czegoś mniejszego, ewentualnie czegoś do zabudowy.
viniblox
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 sty 2013, o 13:01

Re: Pralka w kuchni?

Postprzez Joanna1322 » 26 sty 2013, o 18:44

Osobiście nie mam pralki w kuchni ponieważ mam ogromną łazienkę i spokojnie jest tam na wszystko miejsce, jednak mój brat ma pralkę w kuchni dostosowaną do zabudowy ładnie komponuje się razem z meblami. Brat ma malutką łazienkę więc musiał wybrać takie rozwiązanie. W zupełności w niczym nie przeszkadza i odpowiednio dobrana ładnie wygląda w kuchni. Niestety jeśli nie ma miejsca na nią w łazience nie ma co i tak zaśmiecać już za małej przestrzeni - lepiej wykorzystać możliwą jeśli jest to kuchnia to czemu z tego nie skorzystać :)

Jak szybko schudłam - moja historia :)
http://odchudzanie.jak-szybko-schudnac.biz/
Avatar użytkownika
Joanna1322
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 17 gru 2012, o 17:43

Re: Pralka w kuchni?

Postprzez bettti86 » 28 sty 2013, o 13:43

moja przyjaciółka ma pralkę w kuchni, zabudowaną, myślę, ze to super rozwiązanie, bo pralka nie zajmuje miejsca w łazience (która i tak jest dosyć mała), jest niewidoczna dla gości, ekstra sprawa ;)
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Pralka w kuchni?

Postprzez Kejti » 28 sty 2013, o 23:02

W moim rodzinnym domu pralka zawsze stała w kuchni i jest to dla mnie naturalne. Obecnie możesz dostać pralki w niemalże dowolnych, rozsądnych wymiarach więc jeśli nie chcesz jej mieć w kuchni to na pewno znajdziesz jakąś malutką do łazienki... chociaż ja wolałabym wstawić do kuchni i nie zabierać miejsca w łazience.
Kejti
Miła Kobietka
 
Posty: 72
Dołączył(a): 24 wrz 2012, o 22:55

Re: Pralka w kuchni?

Postprzez MagdaLena30 » 30 sty 2013, o 12:09

u mnie w domu też tak było, nie zawsze w łazience jest dość miejsca.... jak nie przeszkadza, to nie widzę problemu :)
MagdaLena30
 

Re: Pralka w kuchni?

Postprzez Leticia » 8 lut 2013, o 16:11

Ja mam pralkę w kuchni od wielu lat, bo do łazienki mi się nie mieści. Stoi sobie pod oknem w ciągu kuchennym i prezentuje się całkiem dobrze, z tym, że mam ładowaną od góry.
Leticia
 

Re: Pralka w kuchni?

Postprzez Alex » 12 mar 2014, o 15:36

Ja bym chciała mieć mieć w kuchni. A tak całkiem, to chciałabym mieć taką wielką chatę, gdzie byłaby osobna pralnia. :D Stoi jednak w łazience i mi się to jakoś specjalnie nie podoba, bo wtedy w takiej łazience może być czysto i schudnie, ale to nie ładne. Tak żeby sobie można było odpocząć. Wielkiej tragedii nie ma, żyje się dalej. :)
Alex
Fajna Kobietka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 12 mar 2013, o 17:21

Re: Pralka w kuchni?

Postprzez Henna » 14 mar 2014, o 15:18

Moja ciocia ma i bardzo sobie chwali, ja mam też zabudowaną ale w łazience i mimo wszystko wolę, do sznurków bliżej ;-)
Avatar użytkownika
Henna
Miła Kobietka
 
Posty: 97
Dołączył(a): 11 sty 2014, o 23:50

Re: Pralka w kuchni?

Postprzez lisc_debu » 17 mar 2014, o 13:22

My mamy w łazience ale łazienka jest powiększona. Myślę, że pralka w kuchni to nie głupi pomysł, jak się ją dobrze wkomponuje to czemu nie :)
lisc_debu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 mar 2014, o 13:18

Re: Pralka w kuchni?

Postprzez Franciszka » 2 paź 2014, o 10:15

jak będzie dobrze zabudowana, zamaskowana albo bedzie miała odpowiedni design to czemu nie
Franciszka
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 10 wrz 2014, o 12:51

Re: Pralka w kuchni?

Postprzez Fabiana » 2 paź 2014, o 13:29

Pralka ogólnie jest zawsze problemem. U mnie stoi w łazience, ale ciasno strasznie.
Avatar użytkownika
Fabiana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 24 paź 2013, o 12:27

Re: Pralka w kuchni?

Postprzez Jaska » 3 paź 2014, o 08:03

U mnie stoi w kuchni. Jest pod blatem, zabudowana i wyciszony ten segment, więc też fajnie :)
Avatar użytkownika
Jaska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 4 lis 2013, o 12:04

Re: Pralka w kuchni?

Postprzez zochula » 13 paź 2014, o 17:59

Jak sie ma mało miejsca, to moim zdaniem jak najbardziej dobrym pomysłem jest pralka w kuchni

zochula
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 11 paź 2014, o 21:49

Re: Pralka w kuchni?

Postprzez orfeusz » 1 lis 2014, o 14:00

Ja mam pralkę w kuchni bo w łazience zabrakło miejsca ;) Jest sprytnie ukryta w spiżarce :) Polecam Wam przed wyborem zrobić rozeznanie na SPAM ja tak właśnie zrobiłem :)

Ostatnio edytowano 2 lis 2014, o 10:48 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
orfeusz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 30 paź 2014, o 20:49

Re: Pralka w kuchni?

Postprzez Armigor » 10 lis 2014, o 02:12

Ja mam pralkę w kuchni stoi koło zmywarki mam wielką kuchnie i odrazu była zaprojektowana tak żeby sprzęty stały blisko siebie w niczym mi ta pralka w kuchni nie przeszkadza
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Pralka w kuchni?

Postprzez tymianek » 23 lis 2014, o 15:16

oj nie, nie widzę pralki gdzie indziej jak w łazience. mam maleńką kuchnię i maleńską łazienkę ale jednak trzymam ją w łaziece.
tymianek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 21:09

Re: Pralka w kuchni?

Postprzez bania666 » 26 lis 2014, o 15:19

Tak naprawdę to tylko kwestia przyzwyczajenia... jakby nie przeszkadzała to mogłaby nawet stać w pokoju. Ja mam w kuchni i jest ok, w sumie i tak używa się jej przez jakieś 5 minut - przynieść pranie, włożyć, nalać płynów i później wyciągnąć :) nikomu i niczemu nie przeszkadza, zapach prania nie unosi się za bardzo w kuchni, gdyż zazwyczaj jest dobrze wentylowana.

http://www.uniivaa.pl odważ się na lepsze życie :)
bania666
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 12 lut 2014, o 10:43

Re: Pralka w kuchni?

Postprzez oleandra » 27 gru 2014, o 15:36

Pralka w kuchni to abstrakcyjny pomysł, ale jak się ma tak ciasną łazienkę, że nie ma gdzie upchnąć pralki to trudno, niech sobie stoi w kuchni. Żeby się tylko nie pomyliła ze zmywarką do naczyń :P

http://signum.healthcare/ - prywatna opieka medyczna
Avatar użytkownika
oleandra
Miła Kobietka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 22 gru 2014, o 14:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Pralka w kuchni?

Postprzez badgirl23 » 30 gru 2014, o 18:44

oleandra napisał(a):Żeby się tylko nie pomyliła ze zmywarką do naczyń :P


Chyba nie jest łatwo o taką pomyłkę, co? :)

Avatar użytkownika
badgirl23
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 11 lut 2014, o 11:12

Re: Pralka w kuchni?

Postprzez Sofii » 13 sty 2015, o 12:46

Uważam że pralka w kuchni to świetny pomysł, zwłaszcza że w łazience nie jest ona wcale niezbędna. W kuchni jest na nią zwykle więcej miejsca, i sama kiedyś chciałabym tak zrobić :)

Płyty meblowe od Belmeb.
Sofii
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 17 paź 2014, o 11:48

Re: Pralka w kuchni?

Postprzez Pam_ela » 6 lut 2015, o 16:21

Jak się ma mało miejsca w łazience, to czemu nie. Przez pewien czas w wynajmowanym mieszkaniu miałam pralke w kuchni i nie bylo to dla mnie problemem :)

Avatar użytkownika
Pam_ela
Fajna Kobietka
 
Posty: 176
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 15:14

Re: Pralka w kuchni?

Postprzez damarozpaczy » 10 lut 2015, o 15:43

Metraże w stosunku do ceny mieszkań są niestety duże. Gorzej jeszcze jak rozplanowanie pomieszczeń nie pozwala na trzymanie tej pralki w łazience. Byle by się nie pomylić i ciuchów nie wrzucać do piekarnika :D
damarozpaczy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 lut 2015, o 15:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Pralka w kuchni?

Postprzez ZielonoOka » 8 maja 2015, o 14:22

Ja mam pralkę w kuchni i jest to dla mnie dość praktyczne rozwiązanie ;)
Avatar użytkownika
ZielonoOka
Fajna Kobietka
 
Posty: 180
Dołączył(a): 10 kwi 2015, o 21:35
Lokalizacja: UK

Re: Pralka w kuchni?

Postprzez Panna_Mysia » 14 maja 2015, o 18:15

Jeśli wybierzesz pralkę, która wyglądem będzie nawiązywać do kolorystyki i materiałów użytych w pozostałych sprzętach, to jak najbardziej możesz ją tam postawić i nawet zostawić na widoku :) Mnie by ani trochę nie przeszkadzała. Jeżeli natomiast będzie za bardzo rzucać się w oczy, można ją nieco zabudować (jeśli ma się męża złotą rączkę)... albo umieścić za zasłonką z tkaniny pasującej np. do firanki czy obrusa... Moja znajoma tak zrobiła i wygląda to pięknie. A hałas nie przeszkadza, bo i okap wcale nie jest cichy, więc można prać i pichcić jednocześnie.

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: Pralka w kuchni?

Postprzez KonradAlfa » 10 cze 2015, o 09:45

Moda na pralki w kuchni przyszła do nas z zachodu. Mnie osobiście to rozwiązanie się nie podoba.
KonradAlfa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 09:08
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]