Podkłady i pudry

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Hadassa » 6 paź 2016, o 16:19

A niedlugo w rosku bedzie promocja na twarz.. wiec szykowac kase laski ;p

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Ruchomepiaski » 6 paź 2016, o 20:11

Jeśli chodzi o puder polecam puder mineralny Annabelle Minerals stosuje go od ponad roku i muszę przyznać ,że jest moim faworytem bo długo zostaje na twarzy i nie zapycha.
Ruchomepiaski
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 paź 2016, o 20:09

Re: Podkłady i pudry

Postprzez TusiaTusia » 6 paź 2016, o 20:47

Zaintrygowałyście mnie tym całym strobingiem. Będę musiała poszperać w necie i spróbować. A myślicie, że na cerze z zaczerwieniami, to się uda? Bo mi zawsze one wyłażą… A że nie lubię efektu maski, to nie nakłam nie wiadomo ilu warstw :-) Czyli ten z Loreala polecacie? Wygląda fajnie, ciekawe czy będzie w tej rossmanowej promocji.
Avatar użytkownika
TusiaTusia
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 19 wrz 2016, o 19:42
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Hadassa » 7 paź 2016, o 07:49

Kazdy puder podklad itp powinno wejsc na rossmanowska promocje...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Podkłady i pudry

Postprzez TusiaTusia » 13 paź 2016, o 12:40

Super, teraz jak są promocje, to ja kasy nie mam… wrrr
Avatar użytkownika
TusiaTusia
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 19 wrz 2016, o 19:42
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Hadassa » 26 paź 2016, o 11:58

A kiedy bedziesz miec?

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Podkłady i pudry

Postprzez michalina90 » 18 lis 2016, o 10:40

Spróbujcie puder ryżowy jest doskonały do każdej cery delikatny i doskonale wchłania się na twarzy. Do wrażliwej cery bardzo dobry.

grywalizacja na http://sanitera.pl
michalina90
Fajna Kobietka
 
Posty: 113
Dołączył(a): 25 sty 2016, o 14:18

Re: Podkłady i pudry

Postprzez pollyanna » 19 lis 2016, o 16:49

michalina90 napisał(a):Spróbujcie puder ryżowy jest doskonały do każdej cery delikatny i doskonale wchłania się na twarzy. Do wrażliwej cery bardzo dobry.

Mam, ale trzeba uważać z ilością, bo można zrobić sobie białą buzię. Ładnie matuje i jest bardzo wydajny.

Odette or Odile?
Avatar użytkownika
pollyanna
Miła Kobietka
 
Posty: 63
Dołączył(a): 9 sty 2014, o 23:05

Re: Podkłady i pudry

Postprzez kusicielka » 19 lis 2016, o 22:43

pollyanna napisał(a):
michalina90 napisał(a):Spróbujcie puder ryżowy jest doskonały do każdej cery delikatny i doskonale wchłania się na twarzy. Do wrażliwej cery bardzo dobry.

Mam, ale trzeba uważać z ilością, bo można zrobić sobie białą buzię. Ładnie matuje i jest bardzo wydajny.

To coś podobnego transparentny bialutki z vichy? :)Teraz w avonie sie taki pojawił magix, już mam i jest zbliżony do tego vichy i nie ma bawy o białą twarz ;)
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Podkłady i pudry

Postprzez sylwia82 » 20 lis 2016, o 15:39

TusiaTusia napisał(a):Super, teraz jak są promocje, to ja kasy nie mam… wrrr


Teraz w listopadzie i grudniu będzie masa promocji w sklepach internetowych to gdzieś na pewno taniej upolujesz.
sylwia82
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 lis 2016, o 15:35

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Hadassa » 20 lis 2016, o 23:22

Ale jest ryżowy i jeszcze jakiś polecany... Teraz nie pamiętam i jednym pasuje ten drugi..
Teraz nie pamiętam z czego był...
Ale fakt ryżowy fajnie matuje

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Panna_Mysia » 21 lis 2016, o 14:40

jagoda napisał(a):Mam problem szukam fajnego podkładu i pudru który nie będzie po kilku godzinach na twarzy mi się świecił albo ważył albo jeszcze inne cuda... Macie jakieś sprawdzone podkłady dla cery mieszanej ??


Ja mam cerę tłustą, a więc stosuję kosmetyki matujące i kryjące. Używam dwóch podkładów na zmianę... Oba kupisz w Rossmannie. Ładnie kryją i matują cerę, a dodatkowo utrzymują się długo. Pierwszy to Maybelline Affinitone, który kosztuje około 30 zł - u mnie na buzi wytrzymuje około 5-6 godzin, po tym czasie można go delikatnie poprawić. Drugi to Max Factor Facefinity, który kosztuje około 45 zł - na mojej twarzy trzyma się około 7-8 godzin. Oba polecam :)

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Sanderka » 23 lis 2016, o 23:51

mi affinitone ten w czarnej tubce zniszczył skórę, tak zatykał mi pory że później nie mogłam doprowadzić skóry to używalności. Wągier za wągrem pryszcz za pryszczem, co prawda efekt miał fajny ale również i obciążał skórę. Teraz mam puder mineralny z annabelle minerals i niebo a ziemia :)
Sanderka
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 5 mar 2016, o 14:05

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Luśka357 » 24 lis 2016, o 12:29

kika75 napisał(a):ja np zamiast pudrów czy podkładów używam kremu nawilżającego z mary cohr w dwóch różnych odcieniach naturalnego beżu i złotego beżu super pokrywają niedoskonałości i utrzymuje się przez cały dzień a do tego nawilża i odżywia.



Gdzie można go kupić? Nie masz poczucia, że masz maskę na twarzy?

Polecam tabletki odchudzające straciłam 5 kilo w miesiąc.
Luśka357
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 lis 2016, o 12:25

Re: Podkłady i pudry

Postprzez honeylips » 24 lis 2016, o 21:11

Mam cerę mieszaną i sprawdził się u mnie podkład z Mac'a - prolongwear (ale ta nowsza wersja - nourishing waterpoof) i podkład z Bobbie Brown longwear. Co do pudru to używam transparentnego z Lancome (opakowanie starcza na blisko 2 lata). A z dużo niższej półki sprawdził się podkład z AA filler
Avatar użytkownika
honeylips
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 23 lis 2016, o 23:37

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Daria » 29 lis 2016, o 00:35

Ja mam problematyczną cerę z drobnymi śladami po trądziku, pryszczami, zapchanymi porami itp. Zawsze musiałam wybierać między pielęgnacją a ukrywaniem tego, co nie podoba mi się na mojej buzi. Problem rozwiązał kosmetyk z apteki - La Roche-Posay Effaclar Duo +. Łączy pielęgnację z ukrywaniem niedoskonałości i matowieniem cery. Polecam tym, którzy mają podobne problemy z cerą.
Avatar użytkownika
Daria
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 15 sie 2016, o 11:38

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Glycerine » 4 gru 2016, o 21:22

Mi bardzo przypadł do gustu puder z Annabelle Minerals. Długo matuje i się nie ściera.
Glycerine
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 7 sie 2016, o 00:00

Re: Podkłady i pudry

Postprzez a_gatka » 16 gru 2016, o 21:14

A jak zapatrujecie się na pudry ryżowe? Dziewczyny na wizażu zachwalały i szczerze mówiąc przymierzam się wypróbować, bo zależy mi na dobrym matowaniu. W ostatniej gazetce Natury wypatrzyłam taki właśnie ryżowy z MySecret. Czy któraś z Was ma? Może jakieś opinie? Chodzi mi dokładnie o taki:

Obrazek
a_gatka
 

Re: Podkłady i pudry

Postprzez kusicielka » 18 gru 2016, o 15:16

Takie białe transparentne miałam z oriflame i vichy, a teraz z avonu - magix, nie wiem czy to ryżowe, chyba nie, ae są mega. z Vichy najlepszy ale biorąc cenę do jakości, to jednak ten z avonu tak nie odbiega a tańsze jakies 4-5 razy.
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Hadassa » 19 gru 2016, o 13:20

Agatka tego nie mialam ale mam z pierre rene.. i calkiem fajny

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Demeter » 21 gru 2016, o 23:15

Tego nie znam, ale mam akurat ten puder ryżowy o który pyta @a_gatka.:D Łatwo się go nakłada, jest transparentny i utrzymuje się ładnych kilka godzin. Absorbuje nadmiar sebum, więc nie ma mowy o świeceniu nawet jak jest się posiadaczką skóry ze skłonnościami. :)
Tu w komplecie z inną nowością i też z My Secret tj. matującym lekkim podkładem z witaminami. Na marginesie ładnie wyrównuje koloryt i tuszuje niedoskonałości.
Avatar użytkownika
Demeter
Fajna Kobietka
 
Posty: 199
Dołączył(a): 2 wrz 2015, o 00:58
Lokalizacja: moje miejsce na ziemi :)

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Hadassa » 22 gru 2016, o 13:37

Demeter, tu to znaczy gdzie?

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Podkłady i pudry

Postprzez a_gatka » 29 gru 2016, o 21:59

Koleżanka nie może jeszcze zamieszczać zdjęć. ;) Zamieszczam za nią. W święta miałam okazję ten ryżowy puder wypróbować i muszę przyznać, że fajny jest. Chyba sobie kupię, to będę miała pretekst do małego szaleństwa w pędzlach z natura accessories. ;)

Obrazek
a_gatka
 

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Hadassa » 30 gru 2016, o 00:06

Agatka moze zamiescic z zalacznika ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Siwa » 3 sty 2017, o 13:15

ja ryżowy tylko z ecocery!
Siwa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 3 sty 2017, o 13:05
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]