Podkłady i pudry

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Podkłady i pudry

Postprzez jagoda » 18 sie 2009, o 10:53

Mam problem szukam fajnego podkładu i pudru który nie będzie po kilku godzinach na twarzy mi się świecił albo ważył albo jeszcze inne cuda... Macie jakieś sprawdzone podkłady dla cery mieszanej ??
jagoda
 

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Luśka » 18 sie 2009, o 13:38

ja używam soraya..i powiem że super się wchłania..nie widać że ma się puder..no i nie świecę się po godzinie..jak to bywało z innymi podkładami:) polecam ten matujący:)
Luśka
 

Re: Podkłady i pudry

Postprzez hanka32 » 18 sie 2009, o 16:41

Osobiście nie używam takich ale słyszałam że dobre są pudry mineralne które matują cerę :woman
hanka32
 

Re: Podkłady i pudry

Postprzez evka » 18 sie 2009, o 17:24

Tez polecam soraye fajne sa i dobre :D
evka
 

Re: Podkłady i pudry

Postprzez jagoda » 19 sie 2009, o 12:28

pudry mineralne ?? używam i wcale nie ma rewelacji a podkładów hmmm nie polecam maybelline affinitone ani podkładu w musie rimmela ... to musze spróbować ten sorayi :) dzięki a jak z pudrem Luśka bo rozumiem ze to o czym pisałaś to podkład?
jagoda
 

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Luśka » 20 sie 2009, o 21:06

a puder..hmmm ...ja coś tam się maznę brązującym na policzki:) ale im mniej na twarzy tym lepiej:)
Luśka
 

Re: Podkłady i pudry

Postprzez evka » 20 sie 2009, o 22:35

Moj Maz mowi " ja nie lubie jak sie malujecie :shock: " ja na to wkoncu po kturyms razie jak to malujeci? ja i kto? co masz jeszcze inna co sie maluje do cholipy czy jak? :angrywife zwatpial hiihhi i potulnie mowi nielubie kochanie jak sie malujesz wole cie bez makijazu ale jak juz chcesz to prosze nie za mocno hihiih :happy :lol:
evka
 

Re: Podkłady i pudry

Postprzez jagoda » 21 sie 2009, o 11:00

hi hi hi większość facetów nie lubi jak kobieta ma za mocny makijaż :) szczerze mówiąc dlatego szukam czegoś co ułatwiłoby mi życie bo póki co to bez pudru i podkładu nie da rady ... spróbuję ten z sorayi o którym pisałyście może rzeczywiscie coś pomoże :)
jagoda
 

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Leukone » 21 sie 2009, o 12:23

tak, soraya jest rewelacyjny, sama też go używam :)
Leukone
 

Re: Podkłady i pudry

Postprzez jagoda » 27 sie 2009, o 14:09

kupiłam sobie soraye i dzisiaj użyłam po raz pierwszy rzeczywiście rewelka i nie trzeba kłaść tony pudru hurra! :happy :happy :happy
jagoda
 

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Leukone » 27 sie 2009, o 16:02

:happy :happy cieszę się razem z Tobą :) SORAYA górą - brzmi jak reklama ;)
Leukone
 

Re: Podkłady i pudry

Postprzez jagoda » 27 sie 2009, o 18:55

hehehe :happy :happy :happy
jagoda
 

Re: Podkłady i pudry

Postprzez puma.31 » 20 wrz 2009, o 15:58

Używałam sorayi ale nie byłam zachwycona do cery mieszanej bo taką posiadam najlepszy jest vichy dermablend rewelacja ostatnio jak byłam u kosmetyczki była nim zachwycona powiedziała że mam bardzo ładny podkład i przede wszystkim jest bardzo wydajny POLECAM
puma.31
 

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Ekstrawagandzka » 17 lis 2009, o 16:10

Ja polecam Ci podłkad Maybelline Superstay Silky z bazą pod makijaż. Super wydajny, ekstra się nakłada i jest niesamowicie skuteczny. Fajnie maskuje niedoskonałości, nie kulkuje się na twarzy i ma ekstra konsystencję. Wyciskając taką samą ilość pudru i bazy mieszasz na twarzy puder i od razu uzyskujesz super krycie. Niesamowity kosmetyk. Zdecydowanie polecam. A i cena jest dobra. W Rossmannie możesz często dostać go na promocji - kosztuje wtedy ok 25 zł, więc myślę że dramatu nie ma tymbardziej że wystarcza na naprawdę dlugo. :D
Ekstrawagandzka
 

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Zula » 7 gru 2009, o 21:33

Ja polecam fluid Flosleku - Anti Acne Ideal Skin, jest naprawdę dobry. Największą jego zaletą jest to, że po aplikacji nie jest widoczny na twarzy, a doskonale matuje. Kolejną zaletą jest to, że hamuje wydzielanie sebum, więc skóra nawet po całym dniu pozostaje matowa.
Zula
 

Re: Podkłady i pudry

Postprzez pstro » 8 gru 2009, o 03:55

Kupiłam sobie ostatnio mineralny z Max Factora i nie jestem zadowolona, a wydałąm 60zł ;/
pstro
 

Re: Podkłady i pudry

Postprzez jagoda » 10 gru 2009, o 17:55

zgadzam się z ekstrawagancką raz go miałam potem szukałam innych ale wracam do maybleina naprawde skórka wyglada super bo dodatkowo baza wypełnia blizenki
jagoda
 

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Varadero » 6 sty 2010, o 16:48

Ja używam Loreal'a True Match - to już druga buteleczka i jestem naprawdę zadowolona. Kryje niedoskonalości i skóra matowa. Nie robi efektu maski.
Varadero
 

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Marishka » 23 lut 2010, o 15:51

A ja nie używam podkładów. Mimo wszystko uważam, że pełny makijaż czyli pokład i puder i w międzyczasie pewnie jeszcze jakaś baza to morderstwo dla porów skóry. Tak więc, zatuszowuję niedoskonałości mojej skóry jedynie pudrem i delikatnym korektorem. Korektor dorwałam z (o dziwo) jakiejś bazarowej firmy, ale kryje bardzo ładnie, natomiast, podkład i puder zastąpiłam sypkim podkładem z wygładzającymi minerałami, bodajże z Avonu. Jest ok, skóra jest gładsza, ale przede wszystkim nie czuję się, jakbym miała na buzi maskę.
Marishka
 

Re: Podkłady i pudry

Postprzez werka » 3 mar 2010, o 16:53

polecam inglota ale pisze tu o podkładach, puder jednak wybieram z clinica. :)
werka
 

Re: Podkłady i pudry

Postprzez miszka » 20 paź 2010, o 11:09

Ja mogę polecić puder w kamieniu manhattan - bardzo dobrze kryje i długo się utrzymuje. Jesli chodzi p podkład to sporadycznie używam maybelline i całkiem niezły jest :)
miszka
 

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Hania26 » 20 paź 2010, o 12:48

Ja również stosowałam Soraye i byłam bardzo zadowolona. Obecnie mam puder w kremie Manhattanu- z jednej strony dobrze kryje , z drugiej zatyka mi pory i mam małe krosteczki na buzi:( Dzisiaj chyba odwiedzę drogerię i wypróbuję produkt innej firmy..zastanawiam się nad podkładem mineralnym Maybelline.... :) Stosowałyście go?
Hania26
 

Re: Podkłady i pudry

Postprzez striker44 » 11 lut 2011, o 10:37

Nie stosowałam mineralnych, ale chetnie poczytam jak go przetestujesz :). Preferuje pudry w kulkach, mniej brudzą. Jakei sa wasze pudry w kulkach? Ja uzywam pierre rene.
striker44
 

Re: Podkłady i pudry

Postprzez kika75 » 21 lut 2011, o 17:02

ja np zamiast pudrów czy podkładów używam kremu nawilżającego z mary cohr w dwóch różnych odcieniach naturalnego beżu i złotego beżu super pokrywają niedoskonałości i utrzymuje się przez cały dzień a do tego nawilża i odżywia.
kika75
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników