Odzież do biegania i na rower

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: Odzież do biegania i na rower

Postprzez vpresto » 15 maja 2015, o 07:49

sara_kolanko napisał(a):Z mężem póki co zaopatrujemy się w lidlu - głownie w rowerową, ja sobie w tym sezonie kupiłam jeszcze ichniejszą bluzę do biegania.
Nie uprawia sportu wyczynowo, więc przyznam szkoda i kasy na znane marki, a to co mam mi wystarcza.

ja jestem raczej miłośnikiem sportu i wszelkich outdorowych wypadów i niestety lidlowska odzież nie ma porównania do dobrych, markowych ciuchów termo

ence napisał(a):
Róża napisał(a):Zaglądałam jeszcze za tym fjord nansenem o którym ence pisała i znalazłam coś takiego
big_koszulka-vikna-t-shirt-women-ii-1380837676.jpg


W zasadzie tą stówe jestem jeszcze w stanie dać za dobrą koszulkę. Jak sądzicie

No i spoko. Powiedz mi tylko co to za model.


masz w opisie pod zdjęciem model wpiszesz big koszulka vikna to znajdziesz

to w sercu ma tylko nienawiść,
nigdy nie zazna miłości i szczęścia.
Avatar użytkownika
vpresto
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 18:28

Re: Odzież do biegania i na rower

Postprzez sara_kolanko » 15 maja 2015, o 12:52

vpresto napisał(a):ja jestem raczej miłośnikiem sportu i wszelkich outdorowych wypadów i niestety lidlowska odzież nie ma porównania do dobrych, markowych ciuchów termo


U mnie chwilowo liczy się stosunek jakości do ceny. Mają i gorsze i lepsze rzeczy, np buty trekingowe kupiliśmy markowe, bo na tym nie będziemy oszczędzać, ale koszulki na rower mamy od nich i na nasze potrzeby dają radę.

Mąż ma ich kurtkę i sobie bardzo chwali, więc każdemu według potrzeb :)
Avatar użytkownika
sara_kolanko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 22 kwi 2015, o 16:33

Re: Odzież do biegania i na rower

Postprzez Róża » 18 maja 2015, o 22:40

sara_kolanko napisał(a):U mnie chwilowo liczy się stosunek jakości do ceny. Mają i gorsze i lepsze rzeczy, np buty trekingowe kupiliśmy markowe, bo na tym nie będziemy oszczędzać, ale koszulki na rower mamy od nich i na nasze potrzeby dają radę.

Mąż ma ich kurtkę i sobie bardzo chwali, więc każdemu według potrzeb :)


Kurtke Fjorda czy z Lidla bo się zgubiłam??
Avatar użytkownika
Róża
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 27 kwi 2015, o 09:17
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odzież do biegania i na rower

Postprzez apart » 19 maja 2015, o 15:14

ence napisał(a):
Róża napisał(a):Zaglądałam jeszcze za tym fjord nansenem o którym ence pisała i znalazłam coś takiego
big_koszulka-vikna-t-shirt-women-ii-1380837676.jpg


W zasadzie tą stówe jestem jeszcze w stanie dać za dobrą koszulkę. Jak sądzicie

No i spoko. Powiedz mi tylko co to za model.

muszę wziąć głębokioddech jak czytam,że ludzie kupują te ciuchy z lidla termo,albo z tchibo... eh,, to juz lepiej w bawełnie biegać. kupiłam raz koszule termo z lidla i była tragiczna, odparzyłam w niej pachy, wszędzie mnie swędziała skóra , a i o odprowadzaniu wilgosci nie było mowy.. nie wiem jak wy ale ja ich nie moge uzywać, tak jak piszesz wolę dac 100zł za koszulke z dobrej firmy i używać aż się nie poprzedziera
apart
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 22:27
Lokalizacja: pod wrocławiem

Re: Odzież do biegania i na rower

Postprzez lenabratel » 19 maja 2015, o 21:21

Ja często kupuję używane ciuchy na allegro - przeważnie są w całkiem dobrym stanie, a można mieć coś markowego, dobrej jakości za niewielkie pieniądze ;)

Skup aut - skup samocodów powypadkowych na http://www.paulacar.pl/
lenabratel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 9 maja 2015, o 11:59

Re: Odzież do biegania i na rower

Postprzez ence » 20 maja 2015, o 21:32

apart napisał(a):muszę wziąć głębokioddech jak czytam,że ludzie kupują te ciuchy z lidla termo,albo z tchibo... eh,, to juz lepiej w bawełnie biegać. kupiłam raz koszule termo z lidla i była tragiczna, odparzyłam w niej pachy, wszędzie mnie swędziała skóra , a i o odprowadzaniu wilgosci nie było mowy.. nie wiem jak wy ale ja ich nie moge uzywać, tak jak piszesz wolę dac 100zł za koszulke z dobrej firmy i używać aż się nie poprzedziera

:ok: Raz i porządnie!
vpresto napisał(a):masz w opisie pod zdjęciem model wpiszesz big koszulka vikna to znajdziesz

No właśnie średnio znalazło, dlatego zapytałam.
ence
 

Re: Odzież do biegania i na rower

Postprzez Róża » 20 maja 2015, o 22:28

lenabratel napisał(a):Ja często kupuję używane ciuchy na allegro - przeważnie są w całkiem dobrym stanie, a można mieć coś markowego, dobrej jakości za niewielkie pieniądze ;)

Ja jakoś nie przepadam za allegro, nigdy nie wiadomo w jakim to stanie jest, za lumpami tym bardziej b się tam odnaleźć nie potrafie. Wole mieć nowe ubranka jednak.

apart napisał(a):muszę wziąć głębokioddech jak czytam,że ludzie kupują te ciuchy z lidla termo,albo z tchibo... eh,, to juz lepiej w bawełnie biegać. kupiłam raz koszule termo z lidla i była tragiczna, odparzyłam w niej pachy, wszędzie mnie swędziała skóra , a i o odprowadzaniu wilgosci nie było mowy.. nie wiem jak wy ale ja ich nie moge uzywać, tak jak piszesz wolę dac 100zł za koszulke z dobrej firmy i używać aż się nie poprzedziera

Takie też mam wrażenie, że jak już kupić to raz a dobrze.
ence napisał(a):
vpresto napisał(a):masz w opisie pod zdjęciem model wpiszesz big koszulka vikna to znajdziesz

No właśnie średnio znalazło, dlatego zapytałam.

Wskocz sobie na ceneo i tam wpisz fjord nansen vikno odrazu pierwsza wyskakuje
Avatar użytkownika
Róża
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 27 kwi 2015, o 09:17
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odzież do biegania i na rower

Postprzez vpresto » 21 maja 2015, o 15:49

lenabratel napisał(a):Ja często kupuję używane ciuchy na allegro - przeważnie są w całkiem dobrym stanie, a można mieć coś markowego, dobrej jakości za niewielkie pieniądze ;)


ja się wyleczyłam z zakupów na allegro po dwóch czy trzech przesyłkach które daleko odbiegały od tego co miałam w głowie klikając "kup teraz"

to w sercu ma tylko nienawiść,
nigdy nie zazna miłości i szczęścia.
Avatar użytkownika
vpresto
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 18:28

Re: Odzież do biegania i na rower

Postprzez ence » 21 maja 2015, o 22:19

Nazwa jest trochę różna jednak: Koszulka termoaktywna Fjord Nansen Vikna II Graphite
Ale spoko koszulka. Jakbym potrzebowała to bym sama kupiła.
ence
 

Re: Odzież do biegania i na rower

Postprzez apart » 21 maja 2015, o 22:54

może w słowach "raz , a porządnie " to tak nie dokońca bo ra zna całe życie to jednak koszulka nie styknie, co nie?:D ale mi starczaja tak na 2sezony conajmniej,3 czasem, zalezy od uzytkowania
apart
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 22:27
Lokalizacja: pod wrocławiem

Re: Odzież do biegania i na rower

Postprzez Róża » 22 maja 2015, o 19:13

ence napisał(a):Nazwa jest trochę różna jednak: Koszulka termoaktywna Fjord Nansen Vikna II Graphite
Ale spoko koszulka. Jakbym potrzebowała to bym sama kupiła.

Też chyba pęknę i zakupię. Ale najpierw poszukam jeszcze czegoś.
apart napisał(a):może w słowach "raz , a porządnie " to tak nie dokońca bo ra zna całe życie to jednak koszulka nie styknie, co nie?:D ale mi starczaja tak na 2sezony conajmniej,3 czasem, zalezy od uzytkowania

To akurat oczywiste, jaki by nie był to tylko materiał który się zużywa.
Avatar użytkownika
Róża
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 27 kwi 2015, o 09:17
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odzież do biegania i na rower

Postprzez apart » 27 maja 2015, o 22:23

podobno ich żywotnośc przedłużają specjalne preparaty
apart
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 22:27
Lokalizacja: pod wrocławiem

Re: Odzież do biegania i na rower

Postprzez Róża » 28 maja 2015, o 09:01

Gdzieś już widziałam, że ponoć jest coś takiego jak nikwax - i do do kurtek i odzieży termoaktywnej właśnie ponoć jest. Tylko czy nie wystarczy płyn do prania??
Avatar użytkownika
Róża
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 27 kwi 2015, o 09:17
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odzież do biegania i na rower

Postprzez ence » 28 maja 2015, o 17:20

Nikwax to nie jest płyn do prania tylko impregnat do odzieży technicznej, a więc pomaga zachować jej właściwości.
ence
 

Re: Odzież do biegania i na rower

Postprzez apart » 28 maja 2015, o 17:45

jest dużo produktów tej marki, znalazłam ich narawde sporo na SPAM , i osobno jest do prania , osobny do impregnowania, na pewno leiej sie odziez zachowa niż jakbys prała w vanishu

Ostatnio edytowano 29 maja 2015, o 09:40 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
apart
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 22:27
Lokalizacja: pod wrocławiem

Re: Odzież do biegania i na rower

Postprzez vpresto » 28 maja 2015, o 22:46

apart napisał(a):jest dużo produktów tej marki, znalazłam ich narawde sporo na militaria.pl , i osobno jest do prania , osobny do impregnowania, na pewno leiej sie odziez zachowa niż jakbys prała w vanishu


słyszałam już dobre opinie o tym nikwax więc coś w tym musi być

to w sercu ma tylko nienawiść,
nigdy nie zazna miłości i szczęścia.
Avatar użytkownika
vpresto
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 18:28

Re: Odzież do biegania i na rower

Postprzez ruti » 30 maja 2015, o 20:40

odpowiednia pielęgnacja może przełożyć się na żywotność, więc może warto spróbować:)
Avatar użytkownika
ruti
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 19:20

Re: Odzież do biegania i na rower

Postprzez Armata » 2 cze 2015, o 13:31

a co sądzicie o takich spodenkach w wypełnieniem na pośladkach? Obciach ? Zastanawiam się nad kupnem i mam małe wątpliwości :P

Armata
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 16 lut 2015, o 14:32

Re: Odzież do biegania i na rower

Postprzez majerka » 2 cze 2015, o 15:13

Sama powinnaś wiedzieć w czym czujesz się najlepiej. Jeśli nie masz w domu odpowiednich rzeczy to w miarę tanio i ogromny wybór możesz znależć w decathlonie w dziale rzeczy do biegania. Masz tam biustonosze, bluzki, spodnie sportowe, oraz buty. Do biegania najlepsza jest jakaś jasna bluzka z krótkim rękawem, długie spodnie, oraz długa bluza- gdy biegasz wieczorem.
majerka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 12:55

Re: Odzież do biegania i na rower

Postprzez Róża » 2 cze 2015, o 20:14

ence napisał(a):Nikwax to nie jest płyn do prania tylko impregnat do odzieży technicznej, a więc pomaga zachować jej właściwości.

Z tego co widziałam bo już szukałam to są rodzaje na dwa kolory podzielone fioletowy i zielony, jeden to impregnat drugi to płyn do prania bez sztucznych związków.
Armata napisał(a):a co sądzicie o takich spodenkach w wypełnieniem na pośladkach? Obciach ? Zastanawiam się nad kupnem i mam małe wątpliwości :P

Jedyne takie spodenki widziałam w sklepach rowerowych. Chyba, że chodzi ci o takie jak wcześniej wrzucałam z fiorda.
Avatar użytkownika
Róża
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 27 kwi 2015, o 09:17
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odzież do biegania i na rower

Postprzez ence » 4 cze 2015, o 17:52

A no to spoko z tym nikwaxem, ale pranie za każdym razem w takim płynie będzie wychodziło drogo. Ja postawię na impregnację co jakiś czas :)
ence
 

Re: Odzież do biegania i na rower

Postprzez Róża » 17 cze 2015, o 21:13

Ale impregnacja jest chyba raczej do odzieży wierzchniej nie do bielizny.
Avatar użytkownika
Róża
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 27 kwi 2015, o 09:17
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odzież do biegania i na rower

Postprzez Hadassa » 17 cze 2015, o 22:41

Ale to nie temat o impregnatach.
Sorry dziewczyny ale zacznę wam dawać ostrzeżenia za odbieganie od tematu i zaśmiecanie go.
Syf już narobiłyście w aktywnej turystyce, teraz tu....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Odzież do biegania i na rower

Postprzez apart » 18 cze 2015, o 12:51

ence napisał(a):A no to spoko z tym nikwaxem, ale pranie za każdym razem w takim płynie będzie wychodziło drogo. Ja postawię na impregnację co jakiś czas :)

tez masz racje,wszystko zalezy jak często uzywasz i jak często wtedy musisz prać.
Armata napisał(a):a co sądzicie o takich spodenkach w wypełnieniem na pośladkach? Obciach ? Zastanawiam się nad kupnem i mam małe wątpliwości :P

te typowo na rower są ok, no przecież są wymyslone do lepszej wygody..więc czemu obciach? zreszta jeżdżąc na rowerze duże odległości myslę,że odczujesz wygode tych spodenek z wkładką, ktoś tam juz wcześniej podsyłał foto takich
apart
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 22:27
Lokalizacja: pod wrocławiem

Re: Odzież do biegania i na rower

Postprzez ence » 18 cze 2015, o 19:41

Armata napisał(a):a co sądzicie o takich spodenkach w wypełnieniem na pośladkach? Obciach ? Zastanawiam się nad kupnem i mam małe wątpliwości :P

na rower nie jest to obciach. Na co dzień jest. Wygląda jakbyś chodziła w pampersie :D
Hadassa napisał(a):Ale to nie temat o impregnatach.
Sorry dziewczyny ale zacznę wam dawać ostrzeżenia za odbieganie od tematu i zaśmiecanie go.
Syf już narobiłyście w aktywnej turystyce, teraz tu....


Racja! Założyłam wątek: impregnaty-do-dziezy-t12876.html
ence
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]