Nielubiana gwiazda show biznesu

Czyli to co kobiety "podobno" lubią najbardziej. Plotki nie tylko z życia gwiazd w tym właśnie dziale.

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez Kikimora » 25 lut 2013, o 08:10

Z przykrością stwierdzam, że drażni mnie pani Edyta Górniak i ciągle czekam , aż się w końcu kobieta ustabilizuje emocjonalnie i nabierze klasy. Pewnie se jeszcze poczekam, a na razie staram się nie wkurzać na to co gada lub co o niej mówią/piszą, bo dość często to żenujące jest bardzo. Szkoda.
Kikimora
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 14:44

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez 456 » 25 lut 2013, o 21:04

CynamonkaZrodzynkiem napisał(a):Na jakimś portalu plotkarskim przeczytałam o tym kremie. Podobno była to największa żenada poprzedniego roku :happy :happy wyprzedziła nawet Grycanki.

Chryste Panie... :lol: No cóż... kto ją tam wie, może przez coś ma z tym problemy... Jak to mówią "co za dużo to nie zdrowo". Chyba o tym zapomniała. :diabel


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez miszka2 » 26 lut 2013, o 02:27

a ja z kolei jak tylko przeczytałam temat tego topicu od razu pomyślałam o tych kluchach Grycankach... :D

Czasami projektant wnętrz wrocław, czasami coś innego. Różnorodność! ;)
miszka2
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 lut 2013, o 22:37

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 27 lut 2013, o 13:21

Chryste Panie... :lol: No cóż... kto ją tam wie, może przez coś ma z tym problemy... Jak to mówią "co za dużo to nie zdrowo". Chyba o tym zapomniała. :diabel[/quote]

Wykorzystuje swoje tzw. 5 minut. Niech wykorzystuje. Już powoli o niej cichnie. Kilka tygodni temu widziałam ją u Kuby Wojewódzkiego. Mało dupskiem mu na twarz nie siadła. Opowiadała jakąś przypowieść o prostytutce i mężczyźnie bogobojnym. Cała widownia z niej ryła, Wojewódzki się jawnie naśmiewał a ona siedziała jak gwiazda. Żal mi takiej miernoty tym bardziej, że pokazała wtedy jakie trociny ma w głowie. Z każdego nawet nie śmiesznego żartu mało się nie udusiła ze śmiechu. Żal patrzeć.

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez 456 » 27 lut 2013, o 18:27

Tez to widzialam. Robila z siebie idolke ludu ale nikt nie widzi w niej matetialu na idola. Zenujace to bylo a jej zarty nie byly smieszne. Ona to zart.
Jakos tak wyszla na pustaka, ktory staral sie rozbawic publicznosc i widzow swoja "blyskotliwoscia" i nadmuchanym wdziekiem. Sztuczny usmiech rzucala, gdy publicznosc i Kuba woleli sluchac druga zaproszona osobe.
Ciekawe czy posmarowala sie tym reklamowanym przez nia kremem na odbyt gdy chciala usiasc na twarzy Wojewodzkiego.

Sorry za chwilowy brak polskich liter.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 28 lut 2013, o 01:00

Ciekawe co jeszcze wymyśli? Właściwie to strach pomyśleć. A widziałam ją też chyba w Uwadze czy coś w tym stylu. Pokazywała swoje mieszkanie i do operatora:-"Uwielbiam porządek, tu są wszędzie kwiaty, kocham też kwiaty, kocham porządek"
-"Pani sama sprząta?"
-"Nie przychodzi pani do sprzątania i sprząta"
:lol: boki zrywać. Dokładnie tego nie pamiętam ale jakoś tak mniej więcej wyglądała ta wymiana zdań :happy

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez 456 » 28 lut 2013, o 20:19

Co za "inteligencja", nie ma co. Nawet zdania 4 letniej cory mego szwagra sa bardziej sensowne... :lol: Powaznie!


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez Kimmi84 » 10 sie 2013, o 12:36

Bardzo nie lubię Natalii Siwiec

Łazienkowy dozownik mydła – ciekawy design, najlepsze materiały
Kimmi84
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 6 sie 2013, o 10:29

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez Hadassa » 11 sie 2013, o 23:57

oj chyba dużo osób czuje już przesyt tą panią.... ;/

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez wonocola » 12 sie 2013, o 14:34

Natalia Siwiec i "Perfekcyjna Pani Domu". Tych dwóch kobiet już mam dosyć oglądania i w prasie i w TV.
wonocola
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 sie 2013, o 14:29

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez adelkaw » 14 sie 2013, o 18:08

Honey Skarbek i Jolanta Rutowicz czy jak jej tam.
adelkaw
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 14 sie 2013, o 18:02

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez Adidasowa » 17 sie 2013, o 19:05

Rzygam Natalią Siwiec.Wszędzie ona, wielka gwiazda...

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez vaniliiia » 18 sie 2013, o 11:15

Kaśka Zielińska, ciągle pełno szumu na temat jej ślubu, masakra.. wnerwia mnie niemiłosiernie.. Poza tym Siwiec .

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez Kochajaca. » 19 sie 2013, o 23:29

Chyba nie ma jakiejś gwiazdy, która by mnie czymś tak mocno denerwowała, że spędzałoby mi to sen z powiek czy powodowało, iż wyrywałabym sobie włosy z głowy z tego powodu. :D
Mam dystans do tego, bo żadnej z tych gwiazdek nie znam osobiście. Zazdroszczę im tylko, że potrafią się sprzedać, też bym chciała kasować kilka tysięcy złotych za dzień roboczy. Nieźle, ale to są właśnie cechy pozytywne bycia sławnym i rozpoznawalnym aktorem. Cienie polegają na odarciu z prywatności.

Wg mnie, nasze gwiazdy tragiczne nie są, ale to, co wyraźnie rzuca się w oczy, to poziom polskiej prasy, a właściwie brukowców. To, co prasa ostatnio robi z życiem prywatnym Sztuhrów przechodzi wszelkie pojęcie. No ale o czymś trzeba pisać.

Nie interesują mnie osoby sławne specjalnie, a już na pewno nie te, które pokażą tyłek i jeszcze na tym zarobią, bo to nie moja bajka. Jak leci dobry film, to sprawdzam, kto w nim gra i zaczynam się interesować tą osobą. Jeśli w telewizji trafię na ciekawy teledysk, to również baczniej się przyglądam. Ale jeśli ktoś nie ma sobą nic do zaprezentowania, a jego jedyną aspiracją jest latanie od jednego bankietu do drugiego, no to nie zasługuje na miano gwiazdy, bo to zwykły celebryta.

Polskie gwiazdy, jak już mówiłam, najgorsze nie są, ale fakt, coraz więcej pojawia się dziewcząt, które chcą zrobić kariery przez łóżko albo już to zrobiły. Prasa wyjawia brudy, jak w przypadku obsmarowanego Fibaka, że załatwiał młodym dziewczynom starszych mężczyzn za pieniądze. Nasz show biznes ma swoje brudy, ale mnie i tak to nie jest w stanie zirytować. Robią, co chcą. Pewnie, gdybym miała tyle kasy, co oni, to też by mi nieźle walnęło na punkcie robienia z siebie idiotki - gdyby mi płacili za każde pierdnięcie czy bzdurę wypowiedzianą w jakimś programie. Czemu nie.

Nie mój cyrk, nie moje małpy.
Avatar użytkownika
Kochajaca.
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 maja 2013, o 11:20

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez Kochajaca. » 13 paź 2013, o 23:51

Miley Cyrus :/ toz to cyrk, co ona wyprawia
Avatar użytkownika
Kochajaca.
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 maja 2013, o 11:20

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez a_gatka » 6 lis 2013, o 22:50

A ja nie trawię Zielińskiej i Młynarskiej. Obie mnie strasznie drażnią.
a_gatka
 

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez 456 » 15 lis 2013, o 14:50

Baba jaga z teledysku Donatka.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez Madlen » 15 sty 2014, o 22:47

Chodakowska i Rozenek i Herbuś
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez Carina » 16 sty 2014, o 11:48

Kochajaca. napisał(a):Miley Cyrus :/ toz to cyrk, co ona wyprawia


Fakt.Taka byla hmm nawet nie wiem jak to okreslic,..a teraz zal patrzec.Chociaz glos ma ładny i potrafi dac po uszach...
Szkoda, ze takie wyjscie pokazywania 'wlasnego ja' wybrala.

"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Avatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
 
Posty: 2942
Dołączył(a): 14 cze 2013, o 09:19

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez paula93 » 18 sty 2014, o 18:42

Tyszkiewicz, Siwiec, Urbańska, Gessler, Kazadi, Włodarczyk,Olka Kwaśniewska, Szulim...
paula93
 

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez a_gatka » 7 lut 2014, o 14:02

Serio? Naprawdę nie lubisz pani Beatki?? :(
a_gatka
 

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez mdeika22 » 14 lut 2014, o 16:49

Konkurs na najbardziej irytującą postać szołbiznesu wygrywa u mnie Sara May. Na drugim miejscu jest Doda, a trzecią zaszczytną pozycję zajmuje Nergal.

Avatar użytkownika
mdeika22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 16:01
Lokalizacja: Chojnice

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez an_ka89 » 27 lut 2014, o 12:38

Show bizz jest przepełniony gwiazdkami jednego sezonu, które w czasie swojego brylowania na salonach często irytują. Pamięć o nich mija, a okładki i wstyd jaki przynieśli swoimi wypowiedziami zostaje.
Avatar użytkownika
an_ka89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 27 lut 2014, o 12:14

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez Kornelka00 » 4 mar 2014, o 16:17

Ja nie znoszę aktora (nie pamiętam imienia) ale grał w filmie "Dziewczyna moich koszmarów" najgorszy aktor EVER a film tak denny, że porażka.

Obrazek
Avatar użytkownika
Kornelka00
Fajna Kobietka
 
Posty: 191
Dołączył(a): 21 sty 2014, o 13:50

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez marjak » 6 mar 2014, o 15:11

ja nie cierpię karolaka!!!
marjak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 13 sty 2014, o 15:35
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], filman_icc, SanaTreat