Nielubiana gwiazda show biznesu

Czyli to co kobiety "podobno" lubią najbardziej. Plotki nie tylko z życia gwiazd w tym właśnie dziale.

Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez Lily of the Valley » 14 kwi 2012, o 10:05

Jakie gwiazdy show biznesu irytują was sposobem bycia i... tym, że w ogóle istnieją? Muszę powiedzieć, że mnie Doda niezmiernie drażni. Za poczucie, że jest lepsza od innych, za wkurzanie się na Polaków, bo im się po prostu znudziła. Więcej pokory! Nie lubię też typowych celebrytów - ni to aktorów, ni to piosenkarzy, ni to dziennikarzy... którzy lansują się w "Tańcu z Gwiazdami", po prostu do mnie nie przemawiają ich dokonania. Nie lubię też Edzi Górniak. Za histeryzowanie i robienie wokół siebie niepotrzebnego szumu. Niewykorzystywanie swoich warunków wokalnych. Za latanie od wywiadu do wywiadu, od tandetnej sesji po kolejną tandetną sesję i ckliwe wyznania na temat życia. Muzyką by się zajęła!
Lily of the Valley
 

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez mycha25 » 14 kwi 2012, o 10:09

Też nie cierpię Górniak bo jest niestabilna emocjonalnie a zamiast śpiewać to więcej w tych piosenkach "jęczy". Nie trawię też Agnieszki Włodarczyk bo...bo po prostu jest jaka jest :D . Znalazłoby się pewnie jeszcze wiele osób które są "gwiazdami" bo się np.fajnie ubrały :D

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez Lily of the Valley » 14 kwi 2012, o 10:16

Mi się Aga podobała w "Sarze" i Josiu (Jak oni śpiewają). Ale odkąd odbiła Anecie Zając faceta, mam o niej jak najgorsze zdanie. Anetka jest naturalną i ładną kobietką, a Włodarczyk nie dość, że spalona na solarium, to jeszcze konturowała usta.
Lily of the Valley
 

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez mycha25 » 14 kwi 2012, o 10:18

Ona jest tak sztuczna że aż się słabo robi. Nie wiem co ten Krawczyk w niej takiego widzi.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez Lily of the Valley » 14 kwi 2012, o 20:38

Jeśli nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze i... seks. Wg mnie zarówno Krawczyk, jak i Włodarczyk czerpią spore korzyści z ich romansu. Po pierwsze - gazety wreszcie zaczynają pisać o tych mizernych aktorach. Spójrzmy prawdzie w oczy, Agnieszka, prócz "Sary" niczego nie osiągnęła. Mam silnie przeczucie, że gdyby nie Bogusław Linda, Włodarczyk nie odniosłaby żadnego sukcesu... "Sara" jednak była dawno temu, i mimo że lubię ten film, jest to za mało, jak na aktora. Co do Krawczyka... widziałam go w jednym odcinku "Na dobre i na złe". Co prawda, mógł pracować z dobrymi aktorami i czegoś się od nich nauczyć, ale i tak był to tylko jeden odcinek. "Pierwsza miłość" nie jest serialem wysokich lotów... Scenariusz wg mnie słaby, to samo z grą aktorską większości aktorów. Po drugie - kasa. Za niedługo zaczną się wywiady w Gali, Vivie, itd. Po trzecie - seks właśnie. Włodarczyk wygląda na kobietę lekkiego prowadzenia się. Krawczyk z pewnością skorzysta na tym...

Ech, co by nie było, rozstanie Anety i Mikołaja z jego własnej winy było dla mnie sporym zaskoczeniem i nie lada ciosem.

Btw, nie przepadam też za Korwin - Piotrowską. Za szykanowanie Urbańskiej, Cichopek, Herbuś i Skrzyneckiej w swoim programie. Krytyka ma swoje granice.
Lily of the Valley
 

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez mycha25 » 15 kwi 2012, o 11:07

Fakt,Włodarczyk i Krawczyk to małe gwiazdeczki,które nic specjalnego sobą nie reprezentują a jak widać ten romans przyniósł im dość dużą popularność bo nigdy nie było o nich tyle w gazetach co w ostatnim czasie. Nieważne jak piszą,byle nie przekręcili nazwiska hehe. Włodarczyk już wyczuła że może na tym romansie zbić interes i podobno chce nagrać razem z Mikołajem płytę.Niby wielka miłość,ale...

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez Masjaa » 15 kwi 2012, o 12:50

Ja mam cała listę pseudo-gwiazdek których nie znoszę;) ogólnie polski showbiznes to jakaś komedia. wystarczy że ktoś jest właścicielem cukierni, partnerem kogoś znanego i już ma miano gwiazdy :) jedną z najbardziej drażniących mnie osób jest Magda Mołek... no po prostu jak ją widzę to.... jaka ona sztuczna, beznadziejna.... Ania Mucha, Maja Sablewska itp itd
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez Baśka1971 » 16 kwi 2012, o 09:06

Ja nie cierpię Pudzianowskiego i Cezarego Pazury. Z wokalistek chyba żadnej nie lubię oprócz Maryli Rodowicz. Ale Edycie Górniak przyznaję że ma głos i umiejetności niesamowite. Gdyby nie czerstwe zachowanie byłaby najwiekszą polską divą w historii!
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez mycha25 » 16 kwi 2012, o 10:21

Górniak głos może i ma ale co z tego jak właściwie żadnych fajnych piosenek.I w tym jej śpiewaniu jak na mój gust za dużo jest tych jęków a za mało słów.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez nightlife » 17 kwi 2012, o 08:10

Lily of the Valley napisał(a): Nie lubię też Edzi Górniak. Za histeryzowanie i robienie wokół siebie niepotrzebnego szumu. Za latanie od wywiadu do wywiadu, od tandetnej sesji po kolejną tandetną sesję i ckliwe wyznania na temat życia. Muzyką by się zajęła!

zdecydowanie się pod tym podpisuje(:

Obrazek
Mężczyźni wolą kobiety ładne niż mądre, ponieważ łatwiej im przychodzi patrzenie niż myślenie.
Avatar użytkownika
nightlife
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 1 kwi 2012, o 09:53
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez Lily of the Valley » 26 kwi 2012, o 22:59

Edzia ma fajne piosenki, ale te starsze. Z nowych, tylko "List" mi się podoba.

Nie przepadam ogólnie za naszymi mediami, które z jednego wydarzenia potrafią zrobić zjawisko roku... Teraz to cały Pudel jest zawalony informacjami o Rutkowskim, Waśniewskich czy trójkącie Zając- Włodarczyk- Krawczyk... no i jeszcze rozwód Dowbora i Koroniewskiej czy Mlynkowej z Nowickim.

Co do Edytki jeszcze. Proszę.

Kod: Zaznacz cały
http://www.youtube.com/watch?v=PL5rmmpiHp8&feature=related


Czasem wydaje mi się, że ma prawo sobie trochę pogwiazdorzyć :P.
Lily of the Valley
 

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez mycha25 » 27 kwi 2012, o 17:00

Faktycznie "List" Górniak to świetna piosenka tyle że nie jej własna a Celine Dion hehe.Co do gwiazdorzenia to niby ma prawo ale trzeba znać granice.Gdybym była piosenkarką czy aktorką to chciałabym żeby ludzie znali mnie z tego jak śpiewam lub gram a nie z tego jakie mam wymagania i jak się głupio zachowuję.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez Lily of the Valley » 28 kwi 2012, o 12:15

A nie wiem, czy jej czy Celine Dion... :P natknęłam się na komentarze, że kiedy Edzia była w USA, to ta piosenka była jej, ale Dion ukradła ten projekt, znaczy przywłaszczyła sobie. Jako że Kanadyjka była bardziej popularna, tak to właśnie wyszło. Nie wiem, ile w tym prawdy.
Lily of the Valley
 

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez mycha25 » 28 kwi 2012, o 19:21

A ciekawe kto ta plotkę wymyślił?Czyżby nasza Edzia hehe?Ja tam nie wierze żeby gwiazda takiego formatu jak Celine podkradła komuś piosenkę

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez Lily of the Valley » 28 kwi 2012, o 23:14

Pod teledyskiem "List" ktoś tak napisał :P. Ale ludzie różne rzeczy piszą. Podchodzę do tych słów z dystansem.
Lily of the Valley
 

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez Masjaa » 29 kwi 2012, o 11:18

Ja kiedyś byłam wielką fanką Edyty.... jako nastolatka zbierałam wycinki z gazet o niej, hehe tak tak kiedyś netu nie było ;) o rany ale się staro poczułam..... a teraz to wiadomo komercja, zamieszanie wokół siebie robi itd.... szkoda bo talent ma wielki. no i zgadzam się List jest piękną piosenką.... mam też sentyment do Dotyku i Jestem kobietą ;)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez Baśka1971 » 30 kwi 2012, o 11:54

Ja dołaczyłam do osób, które nie lubią Marcina Najmana. Owszem robił wg. siebie wiele szumu, ale to co pokazał ostatnio, to już żenada. Nie wierzę, ze on uprawia jakikolwiek sport. Tylko narobić szumu w internecie, wziąć kasę i dać ciała.
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez Nala » 16 maja 2012, o 17:50

Nie lubię Pieńkowskiej i tego jej całego ŁaaaaŁ w DDTVN... No i Żmuda Trzebiatowska, ue.
Nala
 

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez mirellapsw » 25 maja 2012, o 22:00

W zasadzie ja nie lubie wszystkich - za bardzo pokazują "kim to oni są", a tak na serio to oni/one są nikim ;)

http://www.lestyle.pl - fajna i tania odzież dla każdej z nas :)
Avatar użytkownika
mirellapsw
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 maja 2012, o 11:04
Lokalizacja: Śląsk

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez Jasny CM » 28 maja 2012, o 20:06

Nala napisał(a):Nie lubię Pieńkowskiej i tego jej całego ŁaaaaŁ w DDTVN... No i Żmuda Trzebiatowska, ue.

Czasem tak jest, że jak się z pewnego poziomu przeskakuje bez wysiłku na poziom niewyobrażalnie wyższy, to u człowieka uwidaczniają się najgorsze cechy osobowości. Nie wiem jak ona, nie chce personalnie jej oceniać, ale kiedyś lata temu jak była TVP, sprawiała wrażenie ogarniętej, skromnej profesjonalistki, a teraz.... pamiętam jej wywiad z S.Hayek, kurcze , poznały się 5 minut wcześniej i od razu przyjaciółeczki, to jest to takie californiejskie podejście, Keep smiling, taki fałsz i udawanie... ej ale co ja tam wiem :!: nie jestem zapraszany na obiady do jej domu.
Jasny CM
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 28 maja 2012, o 17:24

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez dzo » 28 maja 2012, o 22:05

no...takie się robi karierę w dzisiejszych czasach....
dzo
 

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez LucjanER22 » 10 paź 2012, o 10:49

Dżoana Krupa to jakaś pomyłka, nienawidzę tej laski.

Kolagen naturalny w dobrej cenie.
LucjanER22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 paź 2012, o 10:45

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez Lidka » 10 paź 2012, o 12:22

Ja nie przepadam za Kasią Figurą ostatnio. Za bardzo roztrząsa swój rozwód w mediach, robiąc z siebie ofiarę męża. A czy tak było naprawdę jak mówi?
Avatar użytkownika
Lidka
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 6 sie 2012, o 09:45

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez dzo » 11 paź 2012, o 00:17

Lidka napisał(a):Ja nie przepadam za Kasią Figurą ostatnio. Za bardzo roztrząsa swój rozwód w mediach, robiąc z siebie ofiarę męża. A czy tak było naprawdę jak mówi?


tylko ona sama może to wiedzieć jak było na prawdę...
dzo
 

Re: Nielubiana gwiazda show biznesu

Postprzez Jama » 23 paź 2012, o 13:56

Ja nie trawię ostatniego wytworu polskich mediów o nazwisku Natalia Siwiec. Niczego nie zazdroszczę, tylko nie rozumiem, jak można być sławnym wyłącznie za sprawą swego atrakcyjnego bądź co bądź, aczkolwiek sztucznego wyglądu.
Jama
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]