modny mąż

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: modny mąż

Postprzez Demeter » 2 wrz 2015, o 23:25

Ja też lubię jak mój facet dobrze wygląda, tyle tylko, że on woli styl bardziej sportowy. Pewnie nic bym tam dla niego nie znalazła. Jak znam życie same eleganckie rzeczy...
Avatar użytkownika
Demeter
Fajna Kobietka
 
Posty: 199
Dołączył(a): 2 wrz 2015, o 00:58
Lokalizacja: moje miejsce na ziemi :)

Re: modny mąż

Postprzez docha » 3 wrz 2015, o 10:46

Absolutnie, jakieś t-shirty, koszulki polo, casualowe koszule też spokojnie tam kupisz, fajne markowe jeansy tak samo, mój elegancko ubiera się tylko do pracy (no i na większe wyjścia, na co dzień właśnie bardziej styl sportowy). Lubimy zaglądać do joop! czy timberland, więc zobaczcie tam, może coś mu w oko wpadnie.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: modny mąż

Postprzez beskitu » 4 wrz 2015, o 10:03

a moj to ciągle w tych bluzach z kapturem :P w ogole modny nie jest

beskitu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 wrz 2015, o 09:47

Re: modny mąż

Postprzez BlackWolf » 4 wrz 2015, o 10:11

Bluzy z kapturem też potrafią wyglądać modnie. Wszystko zależy od stylu i dobrego doboru ubrań.
Oczywiście nie mam na myśli wyświechtanych bluz.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: modny mąż

Postprzez Marylin » 6 lis 2015, o 16:41

Pod tym względem ja i mój mąż jesteśmy absolutnie identyczni. Do ludzi (praca, znajomi, rodzina) stroimy się jak choinki. Musimy być piękni, eleganccy, modni i och ach. W domu, gdzie nikt nas nie widzi obowiązuje najluźniejszy luz. Rozciągnięte dresy, koszulki, które pamiętają komunę i ogólnie chill :D
Marylin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 6 lis 2015, o 16:02

Re: modny mąż

Postprzez anielica » 23 lis 2015, o 15:55

Mój skarb zaczął o siebie dbać, dopiero jak schudł 24 kilo i poczuł, że rzeczywiście może dobrze wyglądać. Wtedy zaczął zwracać uwagę na fason, krój, a nie tylko na to, czy coś jest wygodne.
Avatar użytkownika
anielica
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 16 wrz 2015, o 14:26

Re: modny mąż

Postprzez malg0ska » 17 lut 2016, o 14:28

mój facet jest taki bardziej na luzie z wizerunkiem, ale jak już gdzieś wychodzimy i go przypilnuję - pierwsza klasa :D jest wysoki i szczupły wiec nie muszę się napracować, żeby go dobrze ubrać :P
malg0ska
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 17 cze 2014, o 14:38

Re: modny mąż

Postprzez lena38 » 21 lut 2016, o 19:57

Skoro chwalicie się swoimi mężami, to i ja też mogę się pochwalić, to szczupły, wysoki (189cm) mężczyzna, który na co dzień wprost uwielbia swobodne ubrania, jakiś dres lub bluza, czy t-shirt a do tego oczywiście adidasy. Ostatnio pokazał mi w Sneakr Canvasy i oświadczył, że chce sobie takie kupić do garniturowych spodni, bo jak to rzekł- młodzi teraz tak chodzą.
lena38
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 30 sty 2016, o 19:42

Re: modny mąż

Postprzez Cordellia » 3 cze 2016, o 12:31

Ja to widzę tak - męża trzeba ubrać. Samemu. Bo jak się mu pozwoli, to będzie łaził w podkoszulku i jeansach, bo przez kilkanaście lat przed ślubem tak właśnie się ubierał. Sam sobie kupi kraciastą koszulę z krótkim rękawem - i będzie wyglądał jak informatyk na wakacjach.
Moda męska jest znacznie prostsza niż damska, ale też posiada całe stada niuansów i zaleceń.
Jak się ma męża pracującego w firmie gdzie obowiązuje dress code, to jest nieco lepiej, bo chodzi w garniturze, a garnitur pomoże dobrać nawet pani w sklepie. Tylko o skarpetkach trzeba wtedy pamiętać...:P Mój ma tendencje do wybierania (i - o zgrozo! - ubierania) ich jak popadnie. W efekcie czasem ma dwie zbliżone kolorystycznie, czyli granatową i czarną, w tym jedną z nich na lewej stronie :)
Aczkolwiek garnitur to tylko jedna strona medalu, bo przecież do kina tak nie pójdzie... no, oczywiście, on pewnie by poszedł, ale...
W sumie ja po prostu dbam, żeby miał w szafie sporo jednokolorowych rzeczy utrzymanych w zimnej kolorystyce (taki ma typ urody, że bosko wygląda w błękitach, granatach, tealach i szarościach). Można je właściwie łączyć na chybił-trafił, bo większość to klasyczny styl casual.
Cordellia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 10 mar 2016, o 12:35

Re: modny mąż

Postprzez BlackWolf » 5 cze 2016, o 00:29

Ta... A ja odnoszę wrażenie, że faceci głównie na początku dbają o swój wygląd. Później jakoś im się odechciewa i wyglądają jak łaziki. Nie każdy no ale... :?

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: modny mąż

Postprzez piri_piri » 7 cze 2016, o 14:55

zależy od faceta. bo są i tacy,którzy zaczynają dbać o siebie po 40stce
piri_piri
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 13:20

Re: modny mąż

Postprzez orszulka » 4 paź 2016, o 23:04

Modny niemodny- ważne, zeby o siebie dbał :) Akurat moj to lubi zakupy i czesto zamawia nowe ubrania. Wczesniej- pokazuje mi je na necie i pyta o poradę :) Przewaznie nosi koszule do pracy, a po- juz tak luźniej- jakies bluzy tiszerty :) A zakupy- robi roznie. Przewaznie na denleyu, bo taniej. Czasem zawita do sieciowek, ale po rzeczy typu skarpetki czy bielizna.
orszulka
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 1 maja 2015, o 08:02

Re: modny mąż

Postprzez Cytruska » 27 paź 2016, o 07:42

Mój raczej nie zwraca uwagi na ubiór, co ma pod ręką to może włożyć. Denerwuje mnie to czasem, bo fajnie byłoby jakby się sam chociaż czasem postarał, że jak wychodzimy na jakieś przyjęcie, uroczystość to żeby zwrócił uwagę na to, co na siebie ubiera. Zazwyczaj muszę mu podsuwać pod nos, a i tak marudzi, że nie wygodne, że sztywne, że on by wolał swoją starą koszulkę... O zgrozo, ma swoją ulubioną kurtkę wiosenną, która już ma tyle sezonów, że kolor najnormalniej się już przebarwił, wstyd jak cholera, a on za nic nie chce się jej pozbyć. ;/ Wszystko inne potrafię mu wybić z głowy, ale tej kurtki za cholerę.. :D Ostatnio mieliśmy wyjście na wesele, garnitur akurat miał, ale nakupiłam mu trochę dodatków, koszulę, krawat, pasek i w końcu wyglądał jak należy, ale go to nie przekonało. :D Swoją drogą, właśnie dodatki kupowałam w sieci i bardzo ładne mają w sklepie SPAM więc jakbyście szukały czegoś ładnego dla partnera, to warto zerknąć

WARTO ZERKNAC DO REGULAMINU
Cytruska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 paź 2016, o 10:38

Re: modny mąż

Postprzez lusia901 » 14 lis 2016, o 16:08

Ja polecam dla faceta przede wszystkim seksowną bieliznę którą będzie mógł pokazać przede mną :D
Męskie Gacie-polecam :D
lusia901
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 lis 2016, o 16:03

Re: modny mąż

Postprzez Pinka » 18 lis 2016, o 18:27

Widziałam bardzo ładne plecaki i torby dla mężczyzn w sklepie Apeks. Dla panów, którzy podróżują służbowo mają tam eleganckie walizki. Myślę, że to świetny prezent dla męża. A dla chłopaka, który nie rozstaje się z laptopem, może torba do niego? Mają też akcesoria ze skóry, paski, portfele, breloki i noże. Dla każdego faceta coś się znajdzie
Pinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 10 lis 2016, o 17:54

Re: modny mąż

Postprzez Pola898 » 21 lis 2016, o 11:38

Mój nawet o siebie dba i lubi ciuchy, ale nie lubi mierzyć.
Avatar użytkownika
Pola898
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 29 paź 2013, o 11:25

Re: modny mąż

Postprzez Bestia » 21 lis 2016, o 18:20

Dla mojego najważniejsza jest wygoda, no ale na imprezy okolicznościowe potrafi się wystroić ładnie i elegancko w koszulę itp;) Tylko nie lubi chodzić po sklepach, najlepiej jakby się samo pojawiało na jego półce wszystko, a nie tak łatwo znaleźć idealnie pasującą rzecz, bo w każdym sklepie inna rozmiarówka ;/
Avatar użytkownika
Bestia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 16 lis 2016, o 00:37

Re: modny mąż

Postprzez Ivette » 28 gru 2016, o 11:39

u mnie to ciężko, najchętniej pognieciona koszulka, dlatego biore sprawy w swoje ręce i sama mu dobieram ;) Przynajmniej wtedy wygląda jak człowiek. Szczególnie lubię koszule i marynarki z denleya, bardzo dobre jakościowo, duży wybór no i tanioszka
Ivette
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 20 sty 2016, o 18:55

Re: modny mąż

Postprzez Jaśmin » 3 sty 2017, o 19:29

Mój też raczej stawia na wygodę, pracuje fizycznie więc też w garniturze na co dzień nie chodzi. Dla mnie najważniejsze jest to, żeby dbał o higienę a to czy ma modne ubranie czy nie to dla mnie sprawa drugorzędna, więc go tym nie męczę. Jak chce to potrafi się ubrać w koszulę ale niewiele tutaj jest okazji do tego ;)

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: modny mąż

Postprzez magma88 » 10 lut 2017, o 17:49

Styl mojego męża ogranicza się do tego co na niego pasuje. To mężczyzna wielkiego formatu ;) Duża odzież męska w sklepach stacjonarnych to problem, dlatego głównie kupuje w sieci.
magma88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 lut 2017, o 17:45

Re: modny mąż

Postprzez Damian Parcel » 10 lut 2017, o 21:30

Mój kumpel, apropo ubierania facetów przez kobiety, powiedział: Jak znalazłem dziewczynę, to ona zaczęła mnie ubierać coraz fajniej. I to było super... bo podobałem się coraz większej grupie dziewczyn:) Kobietom też często zależy, żeby ich facet podobał się innym kobietom - no a niektóre wprost przeciwnie:P

https://www.youtube.com/watch?v=pquXW8SM29k Mam nadzieję, że komuś pomoże
Avatar użytkownika
Damian Parcel
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 1 lut 2017, o 00:11

Re: modny mąż

Postprzez Jaśmin » 11 lut 2017, o 01:49

A czy wam, mężczyznom to nie przeszkadza, kiedy kobieta was "ubiera"? :)

Wiem, że mój bliski przyjaciel strasznie protestuje bo ma zupełnie inny styl, niż jego dziewczyna i siarczyście się o to kłócą :P

Ja jak na razie obserwuję mojego, fakt, że on specjalnego stylu nie ma, bo generalnie są to dżinsy albo dresy, koszulki i jakaś bluza na górę. Tylko to nosi na co dzień. A fajnej bluzy nie miał, tylko jakieś marketowe, więc idąc tym tropem kupiłam mu na urodziny fajną, grubą i miłą bluzę w Pull&Bear i trafiłam w dziesiątkę bo odkleić się od niej nie potrafi. Kradnę mu ją do prania, bo tak to w ogóle by jej z siebie nie ściągał :D Chętnie bym mu zrobiła "metamorfozę", bo ja uwielbiam modę, lubię latać po sklepach, ale nie chcę, żeby się zezłościł, że próbuję go zmieniać... Żeby też nie pomyślał, że nie akceptuję go takim jaki jest.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: modny mąż

Postprzez Alfasan » 22 lut 2017, o 09:54

Mojemu facetowi kompletnie nie przeszkadza to iż właśnie ja go stylizuję i ubieram, podpowiadam co ma włożyć, zawsze mówi wtedy że ma problem z głowy i nie musi zastanawiać się nad tym co założyć danego dnia, dla mnie to idealny układ :) Generalnie bardzo fajnie jest jeżeli mężczyzna dba o siebie oraz swój wygląd, chce być zadbany.
Alfasan
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 22 lut 2017, o 09:28

Re: modny mąż

Postprzez Jaśmin » 23 lut 2017, o 00:28

No to może popróbuję...

Wczoraj oglądaliśmy telewizję, program o sukniach ślubnych. Niespecjalnie robi mu różnicę suknia, i tego akurat od niego nie wymagam, ale zeszliśmy też na temat o ślubnych garniturach i stwierdził, że "Dla nas, mężczyzn to jakiś garnitur, jakikolwiek... Czarny garnitur, biała koszula i czarny krawat". I pozamiatane.

Cóż, każdy ma jakieś wady.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: modny mąż

Postprzez Fenek86 » 23 lut 2017, o 01:46

Dla mnie ubieranie kogokolwiek to głupota. Nie rozumiem tego.
Nie mógłbym ubierać swojej kobiety i jeszcze się z nią kłucić jak ma się ubierać.
Jakby mi kobieta kazała nosić ciuchy takie jakie ona by mi wybrała, bo jak nie to wojna to bym jej podziękował za znajomość. Niech sobie modela znajdzie co włoży to co mu każą albo manekina kupi.
Nie podoba ci się mój styl to po co na mnie lecisz? :cool:
Każdy ma swój styl i ubiera się tak jak chce.
Po co komuś coś narzucać?
Rozumiem jakbym nosił łachy, w których wstyd wyjść do ludzi ale nie gdy dbam o siebie na tyle, że nie ubieram się jak lump spod Delikatesów.
Każdy powinien nosić ciuchy jakie lubi. Bez ingerowania w to drugiej osoby na siłę.
Jakby kobieta miała podobny gust do mojego i wiedziała jakie rzeczy lubię i kupiła mi ciuch to ok. Można sprawić tym radość.

Jaśmin twój facet ma rację. :cool:
Avatar użytkownika
Fenek86
Samiec
 
Posty: 230
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 19:54
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]