modny mąż

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

modny mąż

Postprzez apart » 19 maja 2015, o 15:23

Drogie Panie , jak tam z ubiorem waszych mężów,partnerów? czy są gustowni, modni , eleganccy, czy na luzie,obdarciuchy i brudasy? szukam strojów, ciuchów,stylizacji,w które mój mąż mógłby sie ubrac i wyglądać porządnie, chcę mu kupić parę rzeczy apropo urodzin,ale tez dlatego,że sam nic sobie nie kupuje, wciąż te same stare dzinsy itp. jak tam u was?;]
apart
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 22:27
Lokalizacja: pod wrocławiem

Re: modny mąż

Postprzez BlackWolf » 20 maja 2015, o 01:35

Hmmm... W zasadzie ciężko określić, ale na pewno nie należy do tych dwóch ostatnich wytypowanych.
Ubiór ma różny aczkolwiek preferuje markowe ciuchy i takie kupuje. Czasami ubierze się w t-shirt Bossa, czasami w bluzę z kapturem i w zwykły dres lub w koszulę i szersze jeansy. Zawsze wygląda schludnie, czysto i mmm... pachnąco Chanel Bleu. :roll: I te jego adizero shadow, zegarki... Potrafi się ubrać i dobrać dodatki. Taki bardziej męski styl. Zdarza mu się wskoczyć w garniak, okularki. Ale za to skarpetki ma boskie. Przeważnie w jakieś śmieszne rzeczy.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: modny mąż

Postprzez Karolina23x » 20 maja 2015, o 10:42

Polecam sklepy znanych marek takich jak Ho use Cr opp :)

Obrazek
Avatar użytkownika
Karolina23x
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 20 maja 2015, o 10:00

Re: modny mąż

Postprzez Kaliope » 20 maja 2015, o 23:13

Tak to bywa z facetami, nie lubią się stroić :) Ale jak już dostaną coś w prezencie, to nie są wybredni, więc lepiej nie czekać na ich inicjatywę tylko zrobić za nich zakupy.
Kaliope
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 19 maja 2015, o 14:48

Re: modny mąż

Postprzez apart » 21 maja 2015, o 22:39

fajnie kiedy potrafią kupic ładne spodnie, ubrac raz koszule, raz bluzę, sweter , a nawet tshirt-ok ;] ale problem kiedy łazi cały czas w tych samych spodniach kupionych "pare kilogramów temu ",podobają mi się takie spodnie mmm... nie w kant ,n nie dzinsy, nie dres, takie materiałowe?
apart
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 22:27
Lokalizacja: pod wrocławiem

Re: modny mąż

Postprzez ruti » 22 maja 2015, o 19:48

ja nie odważę się "za nich" bo kręcić nosem będzie, ale z nimi zdecydowanie, aby jakiegoś paskudztwa nie wziął:) spodnie materiałowe jak najbardziej tak, niestety u nas takie odpadają bo nie ta figura:)
Avatar użytkownika
ruti
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 19:20

Re: modny mąż

Postprzez WszystkozAmeryki_com » 26 maja 2015, o 08:00

Mężczyźni nieco inaczej postrzegają to co nazywamy byciem "modnym",o ile Ci młodsi faktycznie chcą się podobać i być na topie,o tyle już starsi nie zwracają uwagę co do czego pasuje oraz czy jest wyprasowane itd. Zauważyłam,że mało który mężczyzna ma przekonanie do spodni materiałowych,prędzej do zwykłych jeansów.

WszystkozAmeryki_com
Extra Kobietka
 
Posty: 257
Dołączył(a): 5 wrz 2013, o 11:30

Re: modny mąż

Postprzez apart » 8 cze 2015, o 17:30

ruti napisał(a):ja nie odważę się "za nich" bo kręcić nosem będzie, ale z nimi zdecydowanie, aby jakiegoś paskudztwa nie wziął:) spodnie materiałowe jak najbardziej tak, niestety u nas takie odpadają bo nie ta figura:)

no własnie taki rodza spodni pasuje wg mnie do większości firgur, mają wysokie i szerokie stany i pasy , a do tego materiał jest lekki, rozciągliwy i nie pocą się aż tak jak w jeansach


mam na myśli coś w tym stylu Spodnie Pentagon ACU Coyote
apart
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 22:27
Lokalizacja: pod wrocławiem

Re: modny mąż

Postprzez magdapilko » 11 cze 2015, o 10:40

Mój chłopak w ogóle nie zajmuje się kwestią ubioru, dlatego wszystko spoczywa na mnie. Sama kupuje mu ubrana, dzięki temu wygląda modnie i stylowo.

magdapilko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 wrz 2013, o 11:37

Re: modny mąż

Postprzez kamila » 25 cze 2015, o 11:10

Ja mam o tyle dobrze ze moj nie dyskutuje jesli chodzi o wyglad i ubrania :-) Ja jestem od tego i niech tak zostanie :D

Największą głupotą naszego gatunku jest to,że najwspanialsze bukiety przeznaczamy dla zmarłych...
Avatar użytkownika
kamila
Fajna Kobietka
 
Posty: 245
Dołączył(a): 14 kwi 2015, o 17:56

Re: modny mąż

Postprzez kotek » 25 cze 2015, o 12:53

apart napisał(a):
ruti napisał(a):ja nie odważę się "za nich" bo kręcić nosem będzie, ale z nimi zdecydowanie, aby jakiegoś paskudztwa nie wziął:) spodnie materiałowe jak najbardziej tak, niestety u nas takie odpadają bo nie ta figura:)

no własnie taki rodza spodni pasuje wg mnie do większości firgur, mają wysokie i szerokie stany i pasy , a do tego materiał jest lekki, rozciągliwy i nie pocą się aż tak jak w jeansach


mam na myśli coś w tym stylu Spodnie Pentagon ACU Coyote

Próbuję namówić męża na takie spodnie już od dłuższego czasu ale nie chce, kupiłabym sama, bo wiem, że jak już bym kupiła to by chodził tylko, że ciężko jest kupić spodnie bez wcześniejszej przymiarki ;/,
mój mąż ma swój styl (który mi się nie podoba zresztą) ale....jakby uspany na tą chwilę, w ogóle nie przywiązuje wagi do stylu, a może już po prostu przestał się starać ;/;/;/;/ no nie wiem, jedyne czego się trzyma to dodatki, łańcuszek, bransoletka, zegarek i to mi się akurat podoba

Odziez z Anglii, Wloch i Francji
http://www.zeltros.co.uk
kotek
Fajna Kobietka
 
Posty: 109
Dołączył(a): 26 kwi 2015, o 13:10

Re: modny mąż

Postprzez jolibie » 26 cze 2015, o 09:46

Nie interesuje się modą, ma tam jakieś elementy garderoby które mu się podobają, ale też nie mogę go nazwać absolutnie obdartusem ;) Ot, taki zwykły (pod względem ciuchów) mężczyzna :)

jolibie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 cze 2015, o 14:33

Re: modny mąż

Postprzez Hadassa » 26 cze 2015, o 10:49

Kotek, a może nie warto zmieniac kogoś na siłę...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: modny mąż

Postprzez Lagenko_pl » 3 lip 2015, o 14:51

Najlepiej jeżeli nasz mężczyzna ma wywarzony gust codo modnych i najnowszych rzeczy,nie wszystko co jest w modzie,będzie również ładnie się prezentować na danym człowieku,miejmy ten fakt na uwadze.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: modny mąż

Postprzez kotek » 7 lip 2015, o 12:06

Hadassa napisał(a):Kotek, a może nie warto zmieniac kogoś na siłę...

hmm.. to chyba nie jest tak do końca na siłę, kupiłam te spodnie w końcu i mąż założył bez żadnego ale :)

Odziez z Anglii, Wloch i Francji
http://www.zeltros.co.uk
kotek
Fajna Kobietka
 
Posty: 109
Dołączył(a): 26 kwi 2015, o 13:10

Re: modny mąż

Postprzez kasia7788 » 15 lip 2015, o 14:22

Bardzo często kupuję swojemu chłopakowi ubrania z różnych okazji. On nie należy do tych facetów, którzy szaleją w sklepach. Przeważnie ja go gdzieś zaciągnę, a sam kupuje tylko wtedy, kiedy czegoś naprawdę potrzebuje. Lubi styl sportowy, chociaż powoli wymieniam jego garderobę na koszule i dżinsy :D :D hihihihi... Sam jednak wybiera dość ładne rzeczy, raczej bez szału, ale nigdy nie założył nic paskudnego, jak na przykład dżinsosztruksy :D
Avatar użytkownika
kasia7788
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 15 lip 2015, o 13:19

Re: modny mąż

Postprzez slowly » 15 lip 2015, o 22:06

Mój mąż kocha elegancję i grację.
slowly
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 lip 2015, o 21:49

Re: modny mąż

Postprzez alexon » 23 lip 2015, o 10:24

Mój facet lubi prostotę - długie jeansy plus t-shirt ewentualnie sweterek zakładany przez głowę. Nie mogę namówić go krótkie spodenki jeansowe, jest wysoki i wyglądałby jak model. Ale gdzie tam. Ma swój gust i często w sklepie kłócimy się. Zawsze wybiera szare t-shirt grr

alexon
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23 lip 2015, o 10:16

Re: modny mąż

Postprzez BlueTiger » 24 lip 2015, o 11:20

ja dzisiaj w ramach tego, że wcześniej wychodzę z pracy lecę do fashion house upolować coś dla chłopaka bo ciągle narzeka, że nie ma w czym chodzić - gorzej ode mnie :p trzeba coś kupić na lato, bo przecież człowiek się ugotuję. W taką pogodę to wolę jak ubiera się "na luzaka":)
Avatar użytkownika
BlueTiger
Miła Kobietka
 
Posty: 80
Dołączył(a): 24 mar 2015, o 20:12

Re: modny mąż

Postprzez a_gatka » 26 lip 2015, o 18:45

Heh, ja świeża mężatka - podsunęłaś mi dobry pomysł! Mój lubi się fajnie ubierać, więc chętnie mu odświeżę szafę. Co znalazłaś? :)
a_gatka
 

Re: modny mąż

Postprzez BlueTiger » 27 lip 2015, o 15:45

kupiłam mu w JOOP fajną koszulę:) do tego kilka t-shirtów i spodenki takie sportowe. ja oczywiście wyszłam z nową bluzką z Simple:)
Avatar użytkownika
BlueTiger
Miła Kobietka
 
Posty: 80
Dołączył(a): 24 mar 2015, o 20:12

Re: modny mąż

Postprzez Hamchelard » 27 lip 2015, o 16:00

mój ubiera się normalnie, po prostu normalnie ;p
Hamchelard
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 lip 2015, o 15:49

Re: modny mąż

Postprzez docha » 27 lip 2015, o 22:57

My też zaszaleliśmy na wyprzedażach w fashion housie, dla męża koszula joop, polo i spodnie guess, dla mnie świetne sandały na obcasie wittchen i sukienka z simple. Taak... to były bardzo udane zakupy :D
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: modny mąż

Postprzez Kornela » 28 lip 2015, o 00:16

Mój ubiera się dość elegancko i co najważniejsze sam,nic mu nie muszę podpowiadać.
Kornela
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 lip 2015, o 00:08

Re: modny mąż

Postprzez a_gatka » 29 lip 2015, o 22:12

Ale to nie jest kwestia "muszę". To jest kwestia "lubię" robić miłe rzeczy dla niego. Lubię jak jest dobrze ubrany i znam jego gust, więc idąc np. do takiego fashion house będę wiedziała, z czego będzie zadowolony. :)
a_gatka
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]