manicure, pedicure

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: manicure, pedicure

Postprzez Bibia » 10 mar 2016, o 23:56

Dziewczynki, a co polecacie do szorstkich pięt? O sprzęt mi chodzi, bo krem to mam
Bibia
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 2 gru 2015, o 23:29

Re: manicure, pedicure

Postprzez Hadassa » 11 mar 2016, o 00:02

Scholl mial kiedys jakies serum... dobry byl..
Ale przy regularnym scieraniu pilnikami i smarowaniu nawet zwyklymi kremami tez powinno zadzialac

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: manicure, pedicure

Postprzez ruti » 11 mar 2016, o 19:01

Jest taka tarka do stóp Scholla Velvet Smooth u mnie sprawuje się rewelacyjnie, zawsze miałam problem z piętami i pod spodem z takimi twardymi skórkami, teraz... spokój, raz na jakiś czas przelecę i spokój :)
Avatar użytkownika
ruti
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 19:20

Re: manicure, pedicure

Postprzez Hadassa » 11 mar 2016, o 19:26

Wg mnie dobrze iść raz do kosmetyczki, niech doprowadzi pięty do porządku, a później już samej pilnować.
Jest wtedy znacznie łatwiej.
Bo sama zetrzeć możesz sobie za mocno...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: manicure, pedicure

Postprzez Bibia » 13 mar 2016, o 20:45

No własnie jak idę do kosmetyczki to jest ładnie, ale szybko wszystko wraca do stanu poprzedniego i skóra robi się twarda i szorstka. A ta tarka do stóp to nie jest jak pumeks? Bo za pumeksami nie przepadam - brudzą się i tylko bakterie zbierają. Jak to działa?
Bibia
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 2 gru 2015, o 23:29

Re: manicure, pedicure

Postprzez ruti » 21 mar 2016, o 18:39

też się obawiałam, że mogę przytrzeć, ale jeszcze mi się to nie zdarzyło, nawet nie podrażniłam do tego stopnia aby coś bolało, o tyle jest to fajne, że jak się ubrudzi, zetrze, to po prostu wymienia się końcówkę, jak w szczoteczce do zębów;p nie mam wrażenia, że coś tam może być z zarazkami, płuczę i wszystko czyściutkie jest :)
Avatar użytkownika
ruti
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 19:20

Re: manicure, pedicure

Postprzez Hadassa » 22 mar 2016, o 09:24

Ruti a są kobiety które mogą za mocno dotrzeć ;)
Więc wiem co mówię... :) ale poważnie, jak bardzo zapuszczone pięty, to można zrobic raz i dobrze u kosmetyczki, a to kosztuje może 50 zł.
A później pozwolić sobie w domu, a znajać produkty scholla wiem, że na pewno tarka się super sprawdzi ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: manicure, pedicure

Postprzez a_gatka » 24 mar 2016, o 14:40

Hadka ma rację. :) A jeśli mówicie o takim schollu, to sprawdzi się nawet na pewno. Bardzo jestem z niego zadowolona, a mam już po raz drugi (teraz ten z ładowarką) i to co lubię w nim najbardziej to oszczędność czasu i efekt, który widać natychmiast. :)

Obrazek
a_gatka
 

Re: manicure, pedicure

Postprzez Hadassa » 24 mar 2016, o 14:48

No ja mam akurat frezarkę, bardziej uniwersalna ;) ale bajer fajny ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: manicure, pedicure

Postprzez Kardamon » 24 mar 2016, o 15:37

a warto czy nie warto kupić?
Avatar użytkownika
Kardamon
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 29 lis 2013, o 13:00

Re: manicure, pedicure

Postprzez Hadassa » 24 mar 2016, o 15:45

Frezarkę czy to co Agatka wkleiła ?

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: manicure, pedicure

Postprzez Bibia » 28 mar 2016, o 23:23

a_gatka napisał(a):Hadka ma rację. :) A jeśli mówicie o takim schollu, to sprawdzi się nawet na pewno. Bardzo jestem z niego zadowolona, a mam już po raz drugi (teraz ten z ładowarką) i to co lubię w nim najbardziej to oszczędność czasu i efekt, który widać natychmiast. :)



A ta głowica wymienna jest? Do stosowania na mokro czy sucho?
Bibia
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 2 gru 2015, o 23:29

Re: manicure, pedicure

Postprzez hurri » 29 mar 2016, o 08:30

Ja też mam frezarkę i jestem zadowolona :)
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: manicure, pedicure

Postprzez Hadassa » 29 mar 2016, o 08:59

Mi sie frezarka najbardziej, przy żelach sprawdziła...
Teraz jak stópki robię to się super sprawdza...
Naturalne paznokcie, to jednak pilnikiem, jak nie szklanym to elektrycznym

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: manicure, pedicure

Postprzez a_gatka » 31 mar 2016, o 17:26

@Bibia i na mokro i na sucho. Głowice są oczywiście wymienne. Inwestycja na dłużej taki pilnik, moim zdaniem opłaca się. :)
a_gatka
 

Re: manicure, pedicure

Postprzez Chilli » 31 mar 2016, o 21:18

Czyli co, pamiętać aby naładować wcześniej a potem to już hulaj dusza pod prysznicem np.? Przyda mi się i to bardzo ten pilnik :) Zawsze na lato kupuje sandały z zakrytą piętą, teraz mam nadzieje, że pójdą w odstawkę.
Avatar użytkownika
Chilli
Fajna Kobietka
 
Posty: 166
Dołączył(a): 18 sty 2015, o 17:02

Re: manicure, pedicure

Postprzez kies » 31 mar 2016, o 22:34

Ha ha hulaj dusza pod prysznicem to mi się z czymś innym kojarzy niż piłowaniem pięt :P Jedno co trzeba przyznać, to jak się ma odciski to będzie to bardzo przydatny sprzęt bo pumeksem, ręcznie można się nieźle zmęczyć a nie wypiłować. Potem tylko dobry krem. Robiąc to regularnie można znacznie poprawić stan stóp.
kies
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 7 lis 2011, o 00:50

Re: manicure, pedicure

Postprzez ruti » 19 kwi 2016, o 19:58

na tej zasadzie, ale nie ma opcji, aby było to mokre czy brudne, bo po prostu płucze się i już, dla mnie teraz to nie ma lepszego i łatwiejszego sposobu, aby mieć zadbane stopy, potem jeszcze przed snem kremik nałożę i już:)
Avatar użytkownika
ruti
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 19:20

Re: manicure, pedicure

Postprzez pyśka » 19 cze 2016, o 22:46

ja robię sama paznokcie, nawet doszłam do takiej wprawy że koleżanki do mnie przychodzą :) Zazwyczaj robię hybrydy, najbardziej lubię serię chameleon z makear, która zmienia kolor wraz z temperatura :)
pyśka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 3 kwi 2016, o 21:17

Re: manicure, pedicure

Postprzez Theila » 20 cze 2016, o 11:28

pyśka napisał(a):ja robię sama paznokcie, nawet doszłam do takiej wprawy że koleżanki do mnie przychodzą :) Zazwyczaj robię hybrydy, najbardziej lubię serię chameleon z makear, która zmienia kolor wraz z temperatura :)



Ale robisz też manicure czy tylko malujesz już przygotowane paznokcie? Wiesz największy sekret to dobre zrobienie paznokci i przygotowanie ich pod manicure. W tym tkwi sekret. Korzystałas kiedyś z tego scholla?
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: manicure, pedicure

Postprzez Hadassa » 20 cze 2016, o 12:09

Tylko ze pod hybrydy trzeba zmatowic plytke...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: manicure, pedicure

Postprzez Bibia » 29 cze 2016, o 13:42

Jak nie kupiłyście jeszcze tego pilnika, to aktualnie promocja jest w Rossmanie (na inne produkty Scholla też) - niższa cena + kosmetyczka Batycki. Można podejrzeć na stronie Rossmana
Bibia
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 2 gru 2015, o 23:29

Re: manicure, pedicure

Postprzez a_gatka » 29 cze 2016, o 14:20

Ekhem... coś chyba o tym wiem. :D Kupiłam siostrze w prezencie pilnik, a kosmetyczkę mi oddała. :D

Obrazek
a_gatka
 

Re: manicure, pedicure

Postprzez Theila » 29 cze 2016, o 15:08

Hadassa napisał(a):Tylko ze pod hybrydy trzeba zmatowic plytke...


Włąśnie dlatego ten pilnik do paznokci jest taki dobry. One mają trzy wymienne końcówki. Jedna z nich właśnie matowi płytkę wyrównując ją jednocześnie. Zobacz tutaj : http://www.rossmann.pl/Produkt/Scholl-V ... 71546,5845 . Jedna końcówka piłuje, druga ściera, a trzecia poleruje. Całkiem fajnie to wychodzi.

Promocja genialna, bo jednak zeszli nieźle z cen. Dzwoniłam do mamy i była też dziś, bo właśnie ten do paznokci kupowała. Odetchnęła z ulgą, bo promocja z kosmetyczkami w prezencie jest akurat do dziś :)
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: manicure, pedicure

Postprzez ruti » 29 cze 2016, o 16:31

załapałam się na ostatnią chwilę, promocja mega, warto się jeszcze przebiec! ja wzięłam elektryczny pilnik do paznokci i dostałam kosmetyczkę Batycki do tego, bardzo ładna i na pewno się przyda, pojedzie ze mną na wakacje!
Avatar użytkownika
ruti
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 19:20
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron