Malujecie się w lato?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Malujecie się w lato?

Postprzez Lily of the Valley » 14 kwi 2012, o 10:03

Pytanie, jak w temacie. Ja się staram nie malować, kiedy jest upalna pogoda, bo wtedy makijaż może spłynąć. Daruję sobie wtedy podkłady, róże, itd, itp, stawiam na zwykły tusz. Cera, na skutek promieni słonecznych, zdrowieje i jest to darmowa kuracja dla niej.
Lily of the Valley
 

Re: Malujecie się w lato?

Postprzez mycha25 » 14 kwi 2012, o 10:06

Ja też latem jakoś specjalnie się nie maluję. Podkreślam jedynie oczy,no i trochę różu kładę,ale podkład i puder sobie daruję

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Malujecie się w lato?

Postprzez no.nie.wiem » 14 kwi 2012, o 22:01

Latem zazwyczaj jestem opalona wiec nie widać wszelkich niedoskonałości skóry. Wtedy też pozstaje tylko przy tuszu. No i moje cholerne brwi podkreślam. Każda brew od innego ojca. tzn z innej parafii :), ojca mam jednego ;)
no.nie.wiem
 

Re: Malujecie się w lato?

Postprzez Masjaa » 15 kwi 2012, o 12:43

Ja podobnie, latem lekki makijaż . Tusz podstawa, puder w kamieniu i róż. Fluid praktycznie zero :) już niedługo latooo :)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Malujecie się w lato?

Postprzez mycha25 » 15 kwi 2012, o 13:06

Na to lato to się w sumie za bardzo nie zanosi.U mnie za oknem znowu deszcz :x

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Malujecie się w lato?

Postprzez Masjaa » 15 kwi 2012, o 14:36

U mnie też szaro i mokro... do czerwca jest czas:)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Malujecie się w lato?

Postprzez dzo » 15 kwi 2012, o 18:44

Lily of the Valley napisał(a): Cera, na skutek promieni słonecznych, zdrowieje i jest to darmowa kuracja dla niej.


bzduuuuuuraaaaa totalna ;)

promienie słoneczne niszczą cerę i ją postarzają ;)

dlatego w lecie trzeba stosować kremy z filtrem lub podkłady z filtrem
dzo
 

Re: Malujecie się w lato?

Postprzez mika537 » 15 kwi 2012, o 19:14

dokladnie, latem cera potrzebuje szczegolnej pielegnacji bo to, ze wyglada lepiej, poniewaz slonce wysusza wypryski, nie oznacza wcale ze jest zdrowsza. musimy szczegolnie ja chronic w tym okresie i uzywac nawilzajacych kremow z filtrami natomiast dla pań, ktore musza sie malowac latem polecam podklady lekkie takze z filtrami absolutnie nie ciezkie, poniewaz wtedy spłynie cała tapeta i nie bedziemy czuc sie swiezo zdrowo tylko bedziemy sie nieprzyjemnie kleic i nici z porzadanych efektow, poniewaz "rozmyty" makijaz jest goszy od jego braku:)
mika537
 

Re: Malujecie się w lato?

Postprzez izabela » 16 kwi 2012, o 12:58

Witam, a ja na lato polecam khol, taki proszek do arabskiego makijażu. Nie rozmywa się, nie rozmazuje i oko wygląda świetnie.
izabela
 

Re: Malujecie się w lato?

Postprzez moniczka » 16 kwi 2012, o 13:03

Witam, a co to jest khol? Jak działa? Gdzie i za jaką cenę można go nabyć? :woman:
moniczka
 

Re: Malujecie się w lato?

Postprzez izabela » 16 kwi 2012, o 15:50

moniczka napisał(a):Witam, a co to jest khol? Jak działa? Gdzie i za jaką cenę można go nabyć? :woman:



Khol to taki proszek, nakłada się go specjalną metodą i znakomicie wygląda. Nie jest drogi, ja mój ostatnio kupiłam za 12 zł w sklepie internetowym ..........
Polecam :) a w razie pytań pisz, bo mam stamtąd więcej sprawdzonych produktów.

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
izabela
 

Re: Malujecie się w lato?

Postprzez moniczka » 17 kwi 2012, o 17:23

Dziękuję, prześlij mi proszę na priv tego spama :D Pozdrawiam
moniczka
 

Re: Malujecie się w lato?

Postprzez poziomkaa » 27 kwi 2012, o 10:48

Wcześniej dziewczyny napisały dwie przeciwstawne opinie: że słońce sprawia, że skóra zdrowienie i druga - że sprawia, że skóra się starzeje. Ja po sobie raczej widzę, że mi słonko wygładza cerę, faktycznie trochę wysusza, ale żadne wypryski się nie pojawiają latem (nie to co zimą), te, które istnieją, znikają, więc ja raczej odczuwam zdrowotny wpływ słońca na skórę.Dlatego latem maluje się mniej :)
poziomkaa
 

Re: Malujecie się w lato?

Postprzez Tinuviel » 25 sie 2012, o 09:48

poziomkaa napisał(a):Wcześniej dziewczyny napisały dwie przeciwstawne opinie: że słońce sprawia, że skóra zdrowienie i druga - że sprawia, że skóra się starzeje. Ja po sobie raczej widzę, że mi słonko wygładza cerę, faktycznie trochę wysusza, ale żadne wypryski się nie pojawiają latem (nie to co zimą), te, które istnieją, znikają, więc ja raczej odczuwam zdrowotny wpływ słońca na skórę.Dlatego latem maluje się mniej :)



W takim razie może rozwiążę ten problem -> http://gadzetomania.pl/2012/06/02/lubic ... -na-slonce Poczytajcie sobie i zobaczcie zdjęcia ;-) Warto się chronić przed słońcem...

Co do malowania w lato to ja maluję się tak jak zwykle, tylko z jedną różnicą. Nie używam podkładu, a tylko sam puder :-) I właściwie tyle :-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Malujecie się w lato?

Postprzez taka-Ja » 11 wrz 2012, o 15:28

Czy to lato, czy zima- ja maluję się tak samo. Latem zamieniam tylko czarną kreskę na powiece na jakąś kolorową, np. turkusową :)
taka-Ja
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 15:20

Re: Malujecie się w lato?

Postprzez dziewczyna23 » 15 lut 2013, o 17:37

też jestem podobnej opinii, skóra w lato zupełnie inaczej się zachowuje... wygląda zdrowiej i lepiej oddycha :) a do tego przy wysokiej temperaturze nie martwię się ze spływa makijaż...
dziewczyna23
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 5 lut 2013, o 12:15

Re: Malujecie się w lato?

Postprzez Emcia » 21 lut 2013, o 11:52

Na wyjazdach wakacyjnych się nie maluję, spędzam czas aktywnie i nie ma na to czasu. Ale poza tym to tak, maluję się, ale tak lekko bardzo i używam jak najbardziej trwałych kosmetyków. :)
Avatar użytkownika
Emcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 13:31

Re: Malujecie się w lato?

Postprzez Katia » 26 lut 2013, o 15:51

w lato tylko tusz a czasem też pomadka.

Katia
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 19:16
Lokalizacja: Kraków

Re: Malujecie się w lato?

Postprzez modnisia711 » 8 mar 2013, o 19:31

delikatnie,ale tak : ) tusz do rzęs, pomadka ochronna na słońce. ObrazekObrazekObrazekObrazek
modnisia711
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 7 mar 2013, o 18:11

Re: Malujecie się w lato?

Postprzez alutka1981 » 9 mar 2013, o 17:24

[quote="Lily of the Valley"]Pytanie, jak w temacie. Ja się staram nie malować, kiedy jest upalna pogoda, bo wtedy makijaż może spłynąć. Daruję sobie wtedy podkłady, róże, itd, itp, stawiam na zwykły tusz. Cera, na skutek promieni słonecznych, zdrowieje i jest to darmowa kuracja dla niej.[/quo



ktoś może korzystał z usług tego gabinetu http://www.twojastrefaurody.pl/makijaz_permanentny ????
alutka1981
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9 mar 2013, o 17:18

Re: Malujecie się w lato?

Postprzez krokusss » 11 mar 2013, o 08:18

Ja w ogóle w lecie nie używam podkładu. Za to bardziej dbam o pielęgnację cery. Na pewno kremy z filtrami nawet, jak jest "słabe" słońce, bo niestety promienie, mimo, że dobrze, jak się na kilka minut wystawimy na ich działanie, bardzo szkodzą skórze i przyspieszają jej procesy starzenia. Zadbana skóra latem nie potrzebuje makijażu. Robię też peelingi, aby oczyścić skórę z zanieczyszczeń (wiadomo, pod wpływem ciepła skóra się poci, pory otwierają i cały syf wchodzi do środka). Dodatkowo w ciągu dnia, jak chcę odświeżyć skórę, przecieram ją tonikiem nagietkowym lub z zielonej herbaty.

A co do makijażu oczu..hmmm...jestem niewolnikiem tuszu do rzęs :)
Avatar użytkownika
krokusss
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 15:09

Re: Malujecie się w lato?

Postprzez AnaStazJa » 11 mar 2013, o 10:37

Jeśli chodzi o makijaż w lecie to z tym bywa różnie. Są dni kiedy wystarcza mi tusz to rzęs i nic poza tym, ale z reguły jestem niewolnicą eyelinera i kolorowych kresek ;)
A co do podkładu to zależy. Jak z domu nigdzie się nie ruszam to go sobie darowuje. Stawiam wtedy na krem nawilżający z filtrem, ale kiedy wychodzę gdzieś między ludzi to bez podkładu obejść się nie potrafię...
AnaStazJa
 

Re: Malujecie się w lato?

Postprzez szarlotka » 11 mar 2013, o 10:55

prawie nie nakładam podkładu, tuszu do rzęs zero (ale ja mam ciemne dość rzęsy, więc mogę...), ani różu/bronzera, bo i tak się zaróżowię, za to zawsze filtr, kolorowe pomadki/błyszczyki i masę cieni do powiek :)
szarlotka
 

Re: Malujecie się w lato?

Postprzez izabelaw29 » 12 mar 2013, o 22:04

Ja się maluje na lato,pod podkład tez zawsze daje filtr 30 :)

izabelaw29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 18:19

Re: Malujecie się w lato?

Postprzez Sklep-Jubilerski » 14 cze 2013, o 19:24

Ja tylko w wyjątkowych okolicznościach bo jeżeli mam wyjść na dwór podczas upału,to wyglądałabym tragicznie z rozmazanym tuszem czy pudrem. Wtedy nie ma to najmniejszego sensu.
Sklep-Jubilerski
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 6 lip 2012, o 14:51
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]