Brokat na oczy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Brokat na oczy

Postprzez Miniczka » 20 sty 2012, o 14:10

Czesc!:)
Jestem tu nowa, bo przed chwila dokonalam rejestracji:) i od razu chcialabym sie Was zapytac, czy nie znacie moze jakiegos dobrego i taniego żelu do oczu, ktory sluzy do 'przyklejania' brokatu? Albo gdzie taki znajde? A moze nzacie jakeis inne sposoby, ale baze do oczu juz wyprobowalam, zdage egzamin ale to nie to samo co zel do oczu.
Miniczka
 

Re: Brokat na oczy

Postprzez oOosylwiaoOo » 20 sty 2012, o 18:33

Raz miałam cień do powiek z takim żelem brokatowym z firmy SEPHORA, naprawdę super się trzymał :D Moja koleżanka natomiast stosuje z firmy GOSHA. On jest w małym słoiczku z napisem EFFECT POWDER. Znajdziesz ją w każdym sklepie kosmetycznym. Dobrym rozwiązaniem jest też kredka w wybranym kolorze z Palomy, tylko pod nią musiałabyś użyć bazę, bo niestety szybko zmywa się z powieki, ale za to fajny jest efekt:D
oOosylwiaoOo
 

Re: Brokat na oczy

Postprzez tusia25 » 3 kwi 2012, o 18:51

oo.. super:) pamietam ze kiedys szukalam i wlasnie nie wiedzialam jak laski zakladaja te swiecidelka na oczyi twarz zeby sie trzymaly:)
tusia25
 

Re: Brokat na oczy

Postprzez marina_30 » 19 lut 2013, o 15:47

ja obstawiam, że to jest cień w kremie, który trzeba nakładać pędzelkiem.

Najpiękniejsze kobiety mają najmniejsze szansę zdobycia wartościowego mężczyzny.
Avatar użytkownika
marina_30
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 lut 2013, o 10:29

Re: Brokat na oczy

Postprzez Katia » 19 lut 2013, o 22:46

ja raczej myślę że to tusz do kresek z brokatem.

Katia
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 19:16
Lokalizacja: Kraków

Re: Brokat na oczy

Postprzez Gabriell » 21 lut 2013, o 11:25

Moim zdaniem brokat na oczy to pomysł dobry tylko i wyłącznie na sylwestra ( i tak z pewnymi zastrzeżeniami). To dla mnie wygląda tandetnie a już na pewno nieestetycznie. Lepiej użyć zwykłego cienia i nie bawić się w takie rzeczy
Gabriell
 

Re: Brokat na oczy

Postprzez dziewczyna23 » 27 lut 2013, o 13:35

ja preferuje już gotowe cienie z brokatem... wygląda to dużo delikatniej
dziewczyna23
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 5 lut 2013, o 12:15
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]

cron