JAZDA NA ROWERZE

Wszystko o naszej aktywności fizycznej oraz różnych dziedzinach sportu.

JAZDA NA ROWERZE

Postprzez asiag14 » 30 lip 2013, o 16:11

Witam! Chciałabym poprawić trochę swój wygląd, a przede wszystkim wysmuklić nogi. Mam rowerek stacjonarny i planuję rozpocząć jazdę. Zakres obciążenia w moim rowerku ma od 0 do 10. Dodam też, że nie chciałabym rozbudować sobie mięśni nóg, dlatego moje pytanie brzmi: jakie obciążenie będzie najlepsze? Planuję jeździć codziennie 100 minut, ale z przerwami, czyli mniej więcej po pół godziny, 3 razy w ciągu dnia. Czy w taki sposób uda mi się troszkę schudnąć i poprawić wygląd nóg?
asiag14
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 lip 2013, o 15:59

Re: JAZDA NA ROWERZE

Postprzez gryzella » 31 lip 2013, o 08:33

Na początek oduść ciężarki. Ja chodzę na zajęcia ze spinningu, ale jeszcze ich nie założyłam. godzina pedałowania w rytm muzyki i komend prowadzącej wystarczająco daje w kość ;) zapisałam się na spinning 2 miesiące temu, i nawet bez obciązenia widzę, że spada mi obwód ud. Co prawda, jestem przy tym na diecie i łykam tabletki na spalanie tłuszczy figura extraslim, ale moim zdaniem, główna zasługa tkwi w jeździe na rowerze.
gryzella
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 31 lip 2013, o 08:18

Re: JAZDA NA ROWERZE

Postprzez asiag14 » 31 lip 2013, o 18:51

Dzięki!!! Zaczynam jazdę i mam nadzieję, że podołam i wytrwam codziennie! :)
asiag14
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 lip 2013, o 15:59

Re: JAZDA NA ROWERZE

Postprzez Specjalista Aspazji » 2 gru 2014, o 21:58

Regularna jazda na rowerze pozwoli cieszyć się smukłą sylwetką. Dopiero po 30 minutach organizm zaczyna spalać tłuszcz ;)
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46

Re: JAZDA NA ROWERZE

Postprzez inek » 3 gru 2014, o 14:12

Ja od wiosny do końca września prawie śmigałam po 2-3 godziny dziennie razem z Połówkiem.
Oboje lubimy jeździć więc robiliśmy sobie wycieczki rowerowe. ;)

Szczęście to radość z nowego dnia,
bezchmurne niebo w południe i słowo "kocham" na dobranoc...
Avatar użytkownika
inek
Extra Kobietka
 
Posty: 436
Dołączył(a): 1 lis 2013, o 20:59

Re: JAZDA NA ROWERZE

Postprzez Dariana » 18 sty 2015, o 15:09

Ja jak tylko robi się cieplej zaraz wsiadam na rower i ruszam w trasę.

Dariana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 sty 2015, o 14:58

Re: JAZDA NA ROWERZE

Postprzez dradziszewska » 15 kwi 2016, o 13:31

Pamiętaj tylko aby urozmaicać trening ponieważ mięśnie z czasem przyzwyczajają się do treningu, tak więc jeśli już nabierzesz odpowiedniej kondycji aby 3 razy dziennie tak jak piszesz jeździć na rowerze później możesz robić trening interwałowy, przykładowo 3 minuty jedziesz z maksymalną prędkością następnie przez 7 wolniej aby uspokoić tętno i przeplatana seria. Nastepnie możesz podwyższyć sobie obciążenie i tak dalej.

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19

Re: JAZDA NA ROWERZE

Postprzez Ona1988 » 5 kwi 2017, o 22:30

Jeśli ma się ciekawe miejsca do podróży to każda trasa, czy krótsza, czy dłuższa będzie przyjemnością. Osobiście mogę polecić trasy ze strony LINK osobiście je przejechałam a moja druga połówka opisała.


A JA POLECAM PRZECZYTAC REGULAMIN

http://www.kuzniawsiodelku.pl podróże po śląsku i nie tylko pokazujące piękno tych terenów
Ona1988
Miła Kobietka
 
Posty: 88
Dołączył(a): 4 sie 2015, o 13:02

Re: JAZDA NA ROWERZE

Postprzez 88Mariolka » 22 wrz 2017, o 11:49

Ja zamiast rowerka stacjonarnego kupilam orbitrek, podobno jest lepszy na spalanie i pracuje wiecej miesni.

88Mariolka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 20 wrz 2017, o 10:28

Re: JAZDA NA ROWERZE

Postprzez unikori » 30 sie 2019, o 14:16

na pewno warto zacząć jeździć na rowerze dla poprawy własnego wyglądu. Ja z autopsji wiem, że się bardzo szybko chudnie i jest to przyjemne, szczególnie jak jeździsz na prawdziwym rowerze po malowniczych trasach, lub przed telewizorem albo z książką na stacjonarnym - przyjemne z pożytecznym :)

https://miastorowerow.pl/
unikori
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 28 cze 2019, o 14:23

Re: JAZDA NA ROWERZE

Postprzez koksa » 25 cze 2020, o 19:11

ja jezdze na rowerze i to dosc sporo. chcialam schudnac i postawilam na rower, dodatkowo zamawiam pudelka od wygodnadieta i w sumie schudlam juz 5 kg, nogi sie wysmuklily ale nie jakos spektakularnie przez miesnie.
koksa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 25 cze 2020, o 08:43

Re: JAZDA NA ROWERZE

Postprzez fredimiot » 24 sie 2020, o 19:45

Może ktoś się wie który typ roweru miejskiego będzie najdoskonalszy do przemieszczania się po mieście ewentualnie na uczelnię taki jak https://andzik.pl/ rowery białystok. Istotne jest to żeby rower był ładnie zrealizowany dodatkowo nie rozwalił się po kilku przejażdżkach.
fredimiot
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 17 sie 2020, o 14:49
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]