Internetowa sprzedaż obuwia proszę o radę

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Internetowa sprzedaż obuwia proszę o radę

Postprzez dzidzia1304 » 21 lip 2012, o 22:57

Witam. Od jakiegos czasu sprzedaje buty przez internet (allegro, szafa). Zamawiam je z hurtowni internetowych i sprzedaje z ok. 20- 30 zlotowa przebitka. Oczywiscie nie wszystkie- czasem obnizam cene byle by sie pozbyc. jak na razie sprzedalam moze 4 kartony po 12 par. Moze ktoras z Was w podobny sposob probuje dorobic?? Jesli tak to podzielcie sie radami, moze polecicie jakies hurtownie z atrakcyjnymi cenami???
Avatar użytkownika
dzidzia1304
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 21:53

Re: Internetowa sprzedaż obuwia proszę o radę

Postprzez Kalinka09 » 14 sie 2012, o 15:52

Najlepszym doradcą w tym względzie będzie chyba Google. Wpisz w przeglądarkę "internetowa hurtownia obuwia" i po sprawie. Jeśli już znajdziesz te które Cię interesują, to pozostaje tylko kwestia negocjacji cen.
Ja wprawdzie w taki sposób nie kupowałam obuwia ale ciuchy od importerów z Chin.
Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Zakupy przez internet zawsze były moją pasją. A co za tym idzie, musiały stać się nią również systemy płatności online dzięki którym w szybki sposób reguluję należności.
Kalinka09
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 14 sie 2012, o 15:36

Re: Internetowa sprzedaż obuwia proszę o radę

Postprzez dzo » 15 sie 2012, o 16:49

dzidzia1304 ale da się z tego wyżyć ?? czy to w formie dorobienia ??
dzo
 

Re: Internetowa sprzedaż obuwia proszę o radę

Postprzez roma10 » 29 paź 2012, o 13:50

Na pewno znajdziesz wszystko na ten temat w Google. Zrób sobie listę 10 hurtowni, które oferują najbardziej atrakcyjne ceny i spróbuj z nimi.
roma10
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 sie 2012, o 21:48

Re: Internetowa sprzedaż obuwia proszę o radę

Postprzez Gocha » 19 lis 2012, o 15:04

Wydaje mi się, że w ten sposób nie uda ci się zarobić większych pieniędzy - ot takie drobne na waciki. Sama kiedyś tak działałam i nie dawało to większych zysków. Potem założyłam sklep internetowy, zainwestowałam trochę w promocję i w sumie zaczęło się opłacać . Z przyczyn rodzinnych musiałam sprzedać sklep, ale co ważne udało się to zrobić z zyskiem!

Tylko pamiętaj na start nie ufaj tanim ofertom - bo po prostu wydasz mało ale zarobisz jeszcze mniej. Na drogich też zresztą uważaj :). Dla mnie idealnie sprawdziły się sklepy internetowe AptusShop bo po prawdzie poza sklepem dostałam świetne wsparcie podczas i po uruchomieniu sklepu oraz sporo porad - część z nich okazała się wręcz bezcenna. Wiem, że zbierają dobre opinie w sieci dlatego moim zdaniem warto u nich - choć pewnie kilku innych sensownych dostawców tez da się znaleźć.
Gocha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:44

Re: Internetowa sprzedaż obuwia proszę o radę

Postprzez izzabel » 28 gru 2012, o 12:33

Hurtownie? Nigdy nie korzystałam. Ale też sprzedawałem buty markowe i ubrania markowe.
Ja kupuje z Outletów (Factory) np. buty Ecco które kosztowały 460 kupowałam za 189 PLN, czapki Cropa za 1 PLN. Takich cen nie znajdziesz w hurtowni, to samo dotyczy bielizny z Intimissimi, zestawy zapakowane w pudełko za 3,99 PLN (pierwsza cena 80 PLN).
Ale trzeba być na bieżąco i śledzić okazje.
Wspominane buty szły jak świeże bułeczki na allegro za 270 PLN, gdzie hurtownicy sprzedawali to po 340 PLN.
W tym biznesie są potrzebne dobre dojścia, umiejętne wystawianie licytacji (tytuł, opis i zdjęcia).
Avatar użytkownika
izzabel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 gru 2012, o 11:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Internetowa sprzedaż obuwia proszę o radę

Postprzez ogrodniczka » 28 gru 2012, o 12:54

Moim zdaniem Outlety to strzał w dziesiątkę. Moja znajoma od dawna właśnie tam pozyskuje towar do swojego sklepu i całkiem dobrze na tym wychodzi. Oczywiście potrzeba trochę doświadczenia ale z czasem na pewno zorientujesz się, jak to działa. I masz pewność, że towar nie jest byle jaki.

ogrodniczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 gru 2012, o 18:36

Re: Internetowa sprzedaż obuwia proszę o radę

Postprzez angeange » 2 sty 2013, o 13:58

Zgadzam się z tym, że liczą się dojścia i duża liczba znajomości, adresy, kontakty...
Jeśli sprzedajesz towar z niewielką przebitką (tak po prostu, byle opchnąć), to allegro moim zdaniem nie jest zbyt opłacalnym rozwiązaniem, bo często naliczają sobie dużą prowizję, opłaty itp., więc czasem, jeśli spojrzysz na podsumowanie miesiąca, to może się okazać, że nie zarobiłaś zbyt wiele, a jednak trochę czasu musisz na to poświęcić...
A może otwórz własny sklep internetowy na jakiejś taniej platformie?
angeange
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 17 gru 2012, o 11:00

Re: Internetowa sprzedaż obuwia proszę o radę

Postprzez Alka » 2 sty 2013, o 14:56

angeange napisał(a):Zgadzam się z tym, że liczą się dojścia i duża liczba znajomości, adresy, kontakty...
Jeśli sprzedajesz towar z niewielką przebitką (tak po prostu, byle opchnąć), to allegro moim zdaniem nie jest zbyt opłacalnym rozwiązaniem, bo często naliczają sobie dużą prowizję, opłaty itp., więc czasem, jeśli spojrzysz na podsumowanie miesiąca, to może się okazać, że nie zarobiłaś zbyt wiele, a jednak trochę czasu musisz na to poświęcić...
A może otwórz własny sklep internetowy na jakiejś taniej platformie?


Uważam, że to świetny pomysł. Poproś o pomoc kogoś, kto się na tym zna. Sklep internetowy może być świetnym rozwiązaniem!

Pozdrawiam!
Alka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 sty 2013, o 14:32

Re: Internetowa sprzedaż obuwia proszę o radę

Postprzez mrw111 » 11 mar 2013, o 21:01

A skąd bierzesz kartony ? Neopak ma dobre ceny, słyszałaś o nich ? Możesz coś więcej powiedzieć ?
mrw111
 

Re: Internetowa sprzedaż obuwia proszę o radę

Postprzez karetia » 31 sty 2017, o 16:48

Merg sobie popatrz. Od lat kupuję internetowo i prawda jest taka, że coraz więcej ludzi wybiera właśnie ten sposób. Wszystko znacznie łatwiej się tak ogarnia, większy wybór jest, pod względem stawek też ciekawiej. Mnie jakoś średnio kręci chodzenie po galeriach, a już szczególnie w okresie wyprzedaży, kiedy nawet w kolejce do kasy czeka się wieczność.
karetia
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 4 lis 2015, o 11:37

Re: Internetowa sprzedaż obuwia proszę o radę

Postprzez karetia » 6 lut 2017, o 16:48

My tam cały czas głównie kupujemy na SPAM. Wybór jest bardzo duży, nie brakuje sensownych okazji, więc średnio widzę powód do tego, żeby kombinować. Wygodnie się kupuje w sieci, łatwo o dobre okazje, lepsze są ceny, wszystko jest pokazane na modelkach - na mieście tego nie uraczysz.


TO JUŻ ZACZYNA BYĆ ZAŚMIECANIE
karetia
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 4 lis 2015, o 11:37
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników