Orange Finanse czy Plus Bank, który lepszy?

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Orange Finanse czy Plus Bank, który lepszy?

Postprzez NataliaKasp » 13 wrz 2016, o 11:25

Witajcie,
Chciałabym skorzystać z bankowości mobilnej. Łażę po forach i zbieram opinie. Lubię wiedzieć jak najwięcej. Sporo na ten temat czytałam i drogą eliminacji pozostały dwie firmy Orange Finanse i Plus Bank. T-Mobile odrzuciłam na wstępie. Po różnego rodzaju akcjach z telefonią komórkową i chamskim podejściem do klienta już nigdy nie skorzystam z usług tej firmy.
Może nie zabłysnę pytaniem, ale który "bank" z tych dwóch opłaca się najbardziej? Po przeanalizowaniu ofert wynika, że najlepiej kalkuluje się Orange Finanse. Ale...
Czy mógłby ktoś, kto jest klientem wspomnianych instytucji napisać jak wygląda użytkowanie kont mobilnych w praktyce? Czy przedstawione oferty są zgodne z prawdą (ukryte kruczki i te sprawy)? Jak wygląda kwestia aplikacji na telefon pod względem użyteczności, wygody i bezpieczeństwa?
W Orange jest teoretycznie więcej dodatkowych korzyści. Jak one wyglądają w praktyce? Czy przydają się?
Wolałabym poznać opinie użytkowników, bo teoria w punktach obsługi klienta wiadomo jak wygląda. W chwili podpisywania umowy wszystko jest cacy. Dopiero potem wychodzą jakieś akapity drobnym maczkiem pisane. Mam nadzieję, że na forum ktoś mi podpowie.

Z góry dziękuję za porady! :kwiatek

P.S. Podkreślam, interesuje mnie tylko bankowość mobilna.
NataliaKasp
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 13 wrz 2016, o 11:21
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]