ForeverSlim opinie

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

ForeverSlim opinie

Postprzez pati00-a » 11 cze 2012, o 20:15

Hej. Przeczytałam dzisiaj artykuł na temat produktu na odchudzanie ForeverSlim. Jest to produkt szwajcarsko-amerykański. Skutecznie eliminuje tłuszcz i uczucie głodu. Poprawia metabolizm. Czy któraś z Was go stosowała ? Chcę go kupić. Z opinii w Internecie jest świetny. Co Wy na to ?
pati00-a
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 cze 2012, o 19:18

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Lumena » 13 cze 2012, o 22:50

Sama borykałam się z problemem nadwagi. Jednak znalazłam w walce z zbędnymi kilogramami prawdziwego "sojusznika". NOPALIN firmy CaliVita to preparat zawierający nopal - roślinę , która zawiera duże ilości witamin, składników mineralnych oraz błonnika. A jak wiadomo błonnik odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego. "Zabija" on uczucie głodu, a przy czym jest zdrowy. Dlatego też jest on podstawowym składnikiem każdej diety.
Po zastosowaniu "Nopalinu" miałam mniejszy apetyt, częściej również chodziłam do łazienki (zwiększa on bowiem wypróżnienie), dzięki czemu pozbywałam się trujących toksyn. A co najważniejsze nie byłam ani zmęczona czy senna. Czułam się tak jak zwykle, a kilogramy uciekały. Czyli w sumie czułam się lepiej
Opakowanie zawiera aż 200 tabletek, co pozwala na długotrwałą kurację, a co za tym idzie jest ona skuteczniejsza.
"Nopalin" w przeciwieństwie do innych produktów jest zdrowy dla naszego organizmu, nie wyniszcza go. Ba, on dostarcza mu jeszcze dodatkowych witamin i niezbędnych składników. Także myślę, że już wiecie jak radzić sobie z nadwagą.
Tutaj macie link do sklepu, gdzie ja dokonałam zakupu: http://www.vitero.pl/pl/p/Nopalin-blonnik-200-tabl./132
Lumena
 

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Jinka » 15 cze 2012, o 22:08

Jakoś zawsze udawało mi się zrzucić parę kilo bez tabletek czy takich tam, odstawiłam zupełnie cukier, białe pieczywo, nie jem też ziemniaków. Piję dużo wody, tak ok. 3 litrów dziennie, woda świetnie oczyszcza organizm, zawsze jak chce mi się coś przegryźć piję wodę :)
Jinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 186
Dołączył(a): 15 cze 2012, o 22:03

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez lexie » 30 cze 2012, o 15:51

Też myślę ze picie wody w dużych ilościach jest najlepszym sposobem wspomagania odchudzania, ja staram się dziennie wypić 2 litry, a wybieram źródlaną niegazowaną, bo taka smakuje mi najbardziej
lexie
 

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Uciecdaleko » 3 lip 2012, o 00:42

Hej :-)
O preparacie wyżej wymienionym nie słyszałam , lecz przyznam że ( pozwolę sobie zrobić reklamę ) od 2 miesięcy używam Asystor Slim są to tabletki na dzień i na noc ważyłam 71 kilo teraz ważę ponad 68 ale waga spada , zmiejszył się apetyt ; ogólnie jem mniej , nie mam chęci na słodycze- wogóle nie jadam słodyczy i nie jem po 18 :-)
Jeżeli chodzi o jedzenie unikam produktów które zawierają syrop glukozowy- po nim bardzo się tyje :!:
I to tyle. Najważniejsze kochane kobietki aby zaakceptować siebie taką jaką jest ! :)

Czas pokazał, kto jest kim...
Uciecdaleko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2 lip 2012, o 23:51

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Natalka994 » 3 lip 2012, o 01:36

Zgadzam sie w 100%! :) Najwazniejsze, to by zaakceptowac samych siebie. Wtedy nawet odchudzanie jest prostsze.
Mialam stycznosc z kilkoma srodkami odchudzajacymi i suplementami diety, jednak nic tak nie pomaga jak lekka dieta i odrobina cwiczen. Mozna sie ruszac robiac cokolwiek, np. sprzatajac i wykonujac te dwa sklony wiecej z odkurzaczem ;) I oczywiscie, duzo wody - woda to samo zdrowie, oczyszcza organizm. Tą metoda, wlasciwie bez wiekszego wysilku, zrzucilam 10 kilogramow, nawet nie majac tego na celu. Im bardziej skupiamy sie na diecie i im dazymy do celu za wszelka cene, tym bardziej z biegiem czasu tracimy motywacje. Nic na sile. Wszystko spokojnie i swoim rytmem ;)
Polecam rowniez duzo herbat, owocowych lub ziolowych, jak kto lubi. Harbatka to samo zdrowie! :)
Avatar użytkownika
Natalka994
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 3 lip 2012, o 00:16
Lokalizacja: UK

Jak mogę schudnąć?

Postprzez nina19 » 19 lip 2012, o 12:59

Proszę o jakąś dobrą dietę i ćwiczenia .Głównie chodzi mi o to by zrzucić parę kilo z brzuszka bo zrobiły mi się boczki i fałdki.Chodzi o to co mam jeść,ile razy dziennie w jakich ilościach i ćwiczenia.Proszę:(
nina19
 

Re: Jak mogę schudnąć?

Postprzez karolcia23 » 19 lip 2012, o 19:44

Nie mam magicznej diety niestety... Podam Ci dewizę mojej koleżanki

Jedz ile chcesz jednak w miarę zdrowo ważniejsze abyś po paru godzinach zrzuciła to na siłowni :)

A jeżeli chcesz schudnąć to głównie aeroby bieganie, jazda na rowerze i mój ukochany orbiterek :) Nie ma tu żadnej filozofii po prostu ruch w każdej postaci :)

feromony - Coś co działa na każdego
karolcia23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 lip 2012, o 19:28

Re: Jak mogę schudnąć?

Postprzez poppi » 19 lip 2012, o 20:31

nic nowego nie napiszę, nie ma idealnej diety i ćwiczeń. Trzeba ruszać się i tyle... zamiast podjechać tramawajem podejść sobie, jeść zdrowo. Dużo warzyw, owoców, mało kaloryczne rzeczy, Kontrolować co się je, korzystać z tabel kalorycznychi tyle... niby proste a jakie trudne do otrzymania.. ale efekt murowany:)

[list="http://www.google.pl]list[/list]

Ostatnio edytowano 23 wrz 2012, o 12:46 przez poppi, łącznie edytowano 1 raz
poppi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 cze 2012, o 16:12

Re: Jak mogę schudnąć?

Postprzez karolcia23 » 19 lip 2012, o 21:27

Tabele kaloryczne to już chyba wyższa liga odchudzania. Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić siebie przy śniadaniu z karta papieru, wagą i długopisem. Obliczającą ile to kalorii ma moja kanapeczka :)

W ostateczności możesz udać się do dietetyka, który stworzy dla Ciebie dietę dopasowana do grupy krwi, wieku i Twojego trybu życia :)

feromony - Coś co działa na każdego
karolcia23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 lip 2012, o 19:28

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Jinka » 21 lip 2012, o 18:32

Zgadzam się z Tobą, mi też tak udało się zrzucić parę kilo. W moim przypadku wystarczyło przez kilka dni nie jeść słodyczy i organizm sam już później nie domagał się cukru. A woda na prawdę pomaga, poprawia się samopoczucie i wygląd skóry.
Jinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 186
Dołączył(a): 15 cze 2012, o 22:03

Re: Jak mogę schudnąć?

Postprzez Lumena » 22 lip 2012, o 14:45

Sama borykałam się z problemem nadwagi. Jednak znalazłam w walce z zbędnymi kilogramami prawdziwego "sojusznika". NOPALIN firmy CaliVita to preparat zawierający nopal - roślinę , która zawiera duże ilości witamin, składników mineralnych oraz błonnika. A jak wiadomo błonnik odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego. "Zabija" on uczucie głodu, a przy czym jest zdrowy. Dlatego też jest on podstawowym składnikiem każdej diety.
Po zastosowaniu "Nopalinu" miałam mniejszy apetyt, częściej również chodziłam do łazienki (zwiększa on bowiem wypróżnienie), dzięki czemu pozbywałam się trujących toksyn. A co najważniejsze nie byłam ani zmęczona czy senna. Czułam się tak jak zwykle, a kilogramy uciekały. Czyli w sumie czułam się lepiej
Opakowanie zawiera aż 200 tabletek, co pozwala na długotrwałą kurację, a co za tym idzie jest ona skuteczniejsza.
"Nopalin" w przeciwieństwie do innych produktów jest zdrowy dla naszego organizmu, nie wyniszcza go. Ba, on dostarcza mu jeszcze dodatkowych witamin i niezbędnych składników. Także myślę, że już wiecie jak radzić sobie z nadwagą.
Tutaj macie link do sklepu, gdzie ja dokonałam zakupu: http://naturalnie24.pl/sklep,12,68,nopalin
Lumena
 

Re: Jak mogę schudnąć?

Postprzez moniabb » 25 lip 2012, o 12:02

A może dieta cambridge. Oni mają takie gotowe półprodukty do robienia posiłków. W ciągu tygodnia waga już spada podobno.
moniabb
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 20 maja 2012, o 13:15

Re: Jak mogę schudnąć?

Postprzez dzo » 26 lip 2012, o 22:41

nina19 napisał(a):Proszę o jakąś dobrą dietę i ćwiczenia .Głównie chodzi mi o to by zrzucić parę kilo z brzuszka bo zrobiły mi się boczki i fałdki.Chodzi o to co mam jeść,ile razy dziennie w jakich ilościach i ćwiczenia.Proszę:(


Dział "Odchudzanie i dieta" na naszym forum ma aż 4 strony. Może warto najpierw przejrzeć cały dział a potem powtarzać to damo pytanie setny raz ??????
dzo
 

Re: Jak mogę schudnąć?

Postprzez nina19 » 27 lip 2012, o 22:24

dzo napisał(a):
nina19 napisał(a):Proszę o jakąś dobrą dietę i ćwiczenia .Głównie chodzi mi o to by zrzucić parę kilo z brzuszka bo zrobiły mi się boczki i fałdki.Chodzi o to co mam jeść,ile razy dziennie w jakich ilościach i ćwiczenia.Proszę:(


Dział "Odchudzanie i dieta" na naszym forum ma aż 4 strony. Może warto najpierw przejrzeć cały dział a potem powtarzać to damo pytanie setny raz ??????

Ej weź się w końcu ode mnie odczep ok?Nie masz nic innego do robienie?Ciągle się mnie czepiasz.Jakoś innym to nie przeszkadza..Mogę robić co chce,czekaj czekaj jak to było?Acha.Takie sa prawa internetu....... :diabel
nina19
 

Re: Jak mogę schudnąć?

Postprzez dzo » 27 lip 2012, o 22:35

nina19 napisał(a):
dzo napisał(a):
nina19 napisał(a):Proszę o jakąś dobrą dietę i ćwiczenia .Głównie chodzi mi o to by zrzucić parę kilo z brzuszka bo zrobiły mi się boczki i fałdki.Chodzi o to co mam jeść,ile razy dziennie w jakich ilościach i ćwiczenia.Proszę:(


Dział "Odchudzanie i dieta" na naszym forum ma aż 4 strony. Może warto najpierw przejrzeć cały dział a potem powtarzać to damo pytanie setny raz ??????

Ej weź się w końcu ode mnie odczep ok?Nie masz nic innego do robienie?Ciągle się mnie czepiasz.Jakoś innym to nie przeszkadza..Mogę robić co chce,czekaj czekaj jak to było?Acha.Takie sa prawa internetu....... :diabel


nie odczepię się od Ciebie do póki będziesz robiła burdel tu na forum i się panoszyła ;)

i tak takie są prawa internetu, że jak będziesz podskakiwać to Cię zbanuję :diabel :diabel :diabel :diabel
dzo
 

Re: Jak mogę schudnąć?

Postprzez nina19 » 27 lip 2012, o 23:30

nie odczepię się od Ciebie do póki będziesz robiła burdel tu na forum i się panoszyła ;)

i tak takie są prawa internetu, że jak będziesz podskakiwać to Cię zbanuję :diabel :diabel :diabel :diabel[/quote]
Po pierwsze nie podskakuję,po drugie nie robie burdelu a po trzecie nie odzywaj się do mnie w ten sposób cwaniaku bo o ile mi wiadomo jestem od Ciebie starsza więc trochę szacunku. A tak w ogóle nie mozna kogos banować za zadawanie pytań albo za dyskusję;/Zastanów się nad sobą.Nie jestem dzieckiem ,żeby ze mną w ten sposób rozmawiać.Zajmij się tymi którzy na prawde łamią regulamin...
nina19
 

Re: Jak mogę schudnąć?

Postprzez dzo » 28 lip 2012, o 11:04

Po pierwsze robisz burdel bo szerzysz offtop
Po drugie Twój wiek obchodzi mnie jak zeszłoroczny śnieg, który spadł w Szczebrzeszynie
Po trzecie nie będę Cię banować - to był sarkazm :diabel :diabel a skoro masz "aż" tyle lat to powinnaś się zorientować

Koniec moich wypowiedzi w tym temacie.
I miej się na baczności ;) moderator czuwa :lol: :lol:
dzo
 

Re: Jak mogę schudnąć?

Postprzez nina19 » 31 lip 2012, o 00:29

dzo napisał(a):Po pierwsze robisz burdel bo szerzysz offtop
Po drugie Twój wiek obchodzi mnie jak zeszłoroczny śnieg, który spadł w Szczebrzeszynie
Po trzecie nie będę Cię banować - to był sarkazm :diabel :diabel a skoro masz "aż" tyle lat to powinnaś się zorientować

Koniec moich wypowiedzi w tym temacie.
I miej się na baczności ;) moderator czuwa :lol: :lol:

Sarkazm trudno jest stwierdzić jak się rozmawia ze swirem i widzi tylko literki.Ładnie rymujesz.Może napiszesz mi jakis wierszyk?Swoja drogą Ciekawa jestem jakie ty masz problemy,skoro większość życia spędzasz przed komputerem.Zawsze zadziwiali mnie moderatorzy.Ty w ogóle masz jakieś życie prywatne?Chyba nie,bo tak się wczuwasz w rolę jak matka po porodzie.Pewnie zaraz mnie zwalisz z nóg jakimś mądrym sarkazmem.Ach nie przepraszam,przecież to koniec Twoich wypowiedzi:)No i wzajemnie
nina19
 

Re: Jak mogę schudnąć?

Postprzez dzo » 31 lip 2012, o 21:54

wypowiedzi owszem koniec ale nie powstrzymam się od obrazka kończącego tą bezsensowną wymianę zdań :lol: :lol: :lol: :lol:

Obrazek
dzo
 

Re: Jak mogę schudnąć?

Postprzez Agnieszka301 » 14 sie 2012, o 19:53

Ja odradzam wszystkie dietetyczne trendy typu Dukan... miałam tlyko efekt jo jo, od jutra zaczynam dietke, którą wykupilam podobnei jak moja koleżanka online. Ona juz schudła 5kg, ja zacyznam od jutra!
Agnieszka301
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 14 sie 2012, o 19:42

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Bellota » 23 sie 2012, o 09:45

Oczywiście że indywidualna dieta jest dużo lepsza od jakiegoś uniwersalnego planu. Polecam jednak samemu poszukać i obliczyć sobie zapotrzebowanie na poszczególne składniki odżywcze oraz dzienne zapotrzebowanie kalorii.
Bellota
 

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez zadbajo » 29 sie 2012, o 15:40

witam. najlepszym sposobem na schudnięcie to przede wszystkim ruch i dieta. Ja codziennie stosuje spalacz tłuszczu , owijam się pasem neoprenowym i jezdze na rowerku 20 min , nie jem po 18 , i piję 1,5 litra wody dziennie,do diety dorzucam produkty z dużą zawartoscią białka: kefiry,kurczak.. Naprawde już po kilku dniach widze różnicę ;)
zadbajo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 lip 2012, o 14:06

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Haribo » 30 sie 2012, o 09:50

Byłam na dukanie przez pół roku. Nie dokończyłam diety (ta dieta nigdy się nie kończy, IV faza trwa do końca życia ;) ), nie przeszłam przez III fazę... schudłam na niej prawie 30kg :D teraz trochę mi się przytyło, bo zapomniałam o dobrych nawykach i zaczęłam jeść wszystko o różnych porach.. trzeba się w końcu wziąć za siebie. Ale mimo, że od zakończenia diety minął już prawie rok to przybyło mi jakieś 4-5kg więc to nie dużo! Efektu jojo nie mam, bo jakbym trzymała się zasad to bym nie przytyła w ogóle ;) Mówi się, że tą dietę można stosować 2 razy w życiu, żeby nie zniszczyć organizmu, więc pozostała mi jeszcze jedna próba.
Żałuję, że przed dietą nie zrobiłam badań, ale zrobiłam je już po. Wszystko było idealne, dieta mi nie zaszkodziła, ale są osoby, które przez słaby organizm nie mogą na niej być... Teraz chcę zacząć ćwiczyć i zdrowiej się odżywiać ;)
Haribo
 

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez mustangwoman » 4 wrz 2012, o 20:22

Witam, a ja nie używam żadnej diety, używam natomiast pasa wyszczuplającego. 20 minut dziennie mi wystarcza :)
Pozdrawiam
mustangwoman
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 20:19
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Alosaq, Bing [Bot], Chwastek, Google [Bot]