Strona główna forum Zadbaj o siebie Odchudzanie, dieta

Dieta 36s

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Dieta 36s

Postprzez Awoqa » 20 cze 2011, o 12:49

Witam dziewczyny, ostatnio trafiłam w necie na dietę 36s, skusiłam się na nią i właśnie skończyłam się z nią zapoznawać. Dieta wygląda bardzo przyzwoicie.

Po pierwsze nie ma w niej żadnych głodówek, a posiłki są tak zbilansowane. Po drugie to w diecie pani dietetyk przedstawiła ponad setkę przepisów, które można z powodzeniem wymieniać, jeśli np. nie lubimy jakiegoś dania. Po trzecie główny nacisk położony jest na to aby zmienić nawyki żywieniowe i spokojnie, a przede wszystkim rozsądnie zrzucić nadmiar ciałka:P

Zaczynam stosować tę dietę od dziś i chciałam się zapytać czy wy macie jakieś doświadczenia z nią lub ewentualnie chcecie dołączyć do spólnego forumowego odchudzania. W każdym przypadku serdecznie zapraszam do wątku :]
Awoqa
Miła Kobietka

Re: Dieta 36s

Postprzez dzo » 20 cze 2011, o 13:51

ale jakie są główne zasady tej diety ?
Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...
Obrazek
dzo
Moderatorka

Postprzez Awoqa » 21 cze 2011, o 09:18

Generalnie, w diecie chodzi o to, żeby zmienić nawyki żywieniowe czyli zacząć jeść mniej i regularnie, przez co likwidujesz uczucie głodu, a organizm przyzwyczaja się do nie odkładania niczego w boczkach:P W dodatku dieta nie polega na eliminacji czegokolwiek z diety i jest dopasowana w taki sposób abyś dostarczała organizmowi wszelkich niezbędnych składników.
Awoqa
Miła Kobietka

Postprzez eveline » 21 cze 2011, o 15:45

No dobra, ale na czym konkretnie polega ta dieta?
W filmie premiera oznacza, że wszystko jest skończone, możesz już tylko usiąść w fotelu i patrzeć. A w teatrze to dopiero początek.
eveline
Miła Kobietka

Postprzez dzo » 21 cze 2011, o 16:05

Generalnie, w diecie chodzi o to, żeby zmienić nawyki żywieniowe czyli zacząć jeść mniej i regularnie, przez co likwidujesz uczucie głodu, a organizm przyzwyczaja się do nie odkładania niczego w boczkach:P W dodatku dieta nie polega na eliminacji czegokolwiek z diety i jest dopasowana w taki sposób abyś dostarczała organizmowi wszelkich niezbędnych składników.

ale dalej nie uzyskałam odpowiedzi na moje pytanie ;)
Obrazek
dzo
Moderatorka

Postprzez Awoqa » 22 cze 2011, o 12:03

W diecie chodzi o kilka bardzo istotnych spraw. Pierwszą z nich jest równomierny rozkład posiłków co do godziny np. :

7.00 Śniadanie
10.00 II śniadanie
13.00 Obiad
15.30 Przekąska
18.00 Kolacja

Drugą istotną sprawą są tabele posiłków, których jest ponad setka. Chodzi o to ,że do wyboru masz np. 8 różnych posiłków śniadaniowych i wymieniasz je między sobą w zależności od tego na co masz akurat ochotę lub jeśli czegoś po prostu nie lubisz to nie musisz brać pod uwagę. Taka metoda dotyczy wszystkich posiłków w ciągu dnia. Dietę rozpisano na 21 dni.
Awoqa
Miła Kobietka

Postprzez dzo » 22 cze 2011, o 17:29

a Ty już jesteś na tej diecie ??
Obrazek
dzo
Moderatorka

Postprzez Awoqa » 24 cze 2011, o 11:27

No tak, jak napisałam w pierwszym poście od 20 czerwca :]
Awoqa
Miła Kobietka

Postprzez witaminka » 27 cze 2011, o 14:19

Hej :) Ja również jestem na tej diecie :) Co prawda od 3 dni ale zawsze.
Wielkim plusem jest to, że jem :) Nie głodzę siebie i mam siłę na inne przyjemności. Kiedyś stosowałam inne diety, byłam osłabiona, ciągle chciało mi się spać, a gdy patrzyłam na rozpiskę diety to już miałam jej dosyć :/ Super jest to że mogę jeść to na co mam ochotę (z listy oczywiście) ale nie ma monotonni, która towarzyszy innym dietom.. :/
witaminka
Miła Kobietka

Postprzez Awoqa » 21 lip 2011, o 10:31

Dziewczyny jestem z siebie dumna ! Weszłam Dziś rano na wagę i po miesiącu diety schudłam 6kg!! Normalnie aż mam na siebie ochotę :P Podsumowując, dietka 36s sprawdziła się rewelacyjnie, no i wyrobiłam się przed urlopem, także plaża bikini i całkiem niezła figura, będą miały miejsce już na początku sierpnia, ehh ależ jestem happy :]:]:]
Awoqa
Miła Kobietka

Następna strona

Powrót do Odchudzanie, dieta