ForeverSlim opinie

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez katimati89 » 10 gru 2012, o 16:22

Uwielbiam takie wątki. i uwielbiam słuchac narzekania kolezanek. "Jestem taka gruba, muszę schudnąć, mam boczki, nie pojde na impreze , bo z taka gruba dziewczyna nikt nie bedzei tanczyl, nie pojde z Toba, bo wygladam przy Tobie jak słon", itd, itp.

Wiec dziewczyny prosta rada: mniej jedzcie, regularnie i nie wpieprzajcie nie wiadomo ile. I wtedy mozna zapomniec o wszystkich dietach. Kilogramy lecą same.
I do tego jakis sporcik dla wydzielania endorfin, zamiast jedzenia czekolady i voila!
katimati89
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 10 gru 2012, o 15:18

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Barbara Karol » 11 gru 2012, o 14:54

pati00-a napisał(a):Hej. Przeczytałam dzisiaj artykuł na temat produktu na odchudzanie ForeverSlim. Jest to produkt szwajcarsko-amerykański. Skutecznie eliminuje tłuszcz i uczucie głodu. Poprawia metabolizm. Czy któraś z Was go stosowała ? Chcę go kupić. Z opinii w Internecie jest świetny. Co Wy na to ?




Same tabletki Cię nie odchudzą. :angrywife
Chcesz schudnąć. Musisz jeść mniej, zmniejszyć ilość dostarczonych kcal o 6oo oraz zacząć uprawiać aktywność fizyczną. Najlepiej zapisz się na fitness lub siłownie na początek 3 razy w tygodniu, co 2 dzień.
Powodzenia :rower
Barbara Karol
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 11 gru 2012, o 14:35

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez apollo » 8 sty 2013, o 15:30

Foreverslim pomaga w odchudzaniu, widzę to po samej i sobie - wiadomo, że same kilogramów nie stracicie, ale przy odpowiednim podejściu waga zejdzie. Te tabletki sprawiają, że nie macie takiego apetytu, ale musicie jednocześnie starać się już na stałe rezygnować ze słych przyzwyczajeń żywieniowych. Ja straciłam całą nadwagę jaką miałam, chodzę w spodnie ze studiów. Wiecie jaka to przyjemność? ;-)
apollo
 

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez 456 » 8 sty 2013, o 16:22

Sama nie próbowałam ale słyszałam, że Drenafast jest ponoć dobry. Tylko wiadomo -u jednych działa u drugich nie.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez apollo » 9 sty 2013, o 15:42

Jeśli środek jest dobry to działa na każdego, bez wyjątków, o ile podejście jest odpowiednie. Ja przy Foreverslim zmieniałam dietę, starałam się być coraz bardziej aktywna i dzięki temu kg leciały, później waga się utrzymywała i dalej jest ok. Jeśli środek działa na jednego to będzie działał i przy drugiej osobie, zakładając odpowiednie podejście.
apollo
 

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Zoi » 18 sty 2013, o 10:18

Basia ma rację. Same tabletki bez ćwiczeń i zmniejszenia zjadanych porcji, nic Ci nie dadzą. Ja wspomagam się czasem różnymi produktami, np. ostatnio odkryłam Asnax, który pomaga zwalczyć chęć podjadania. Dodatkowo podoba mi się opakowanie, utrzymane w różowej kolorystyce:) Sexy gumy pojawiły się nawet w Cosmopolitan, moim ulubionym magazynie!
Zoi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 gru 2012, o 16:52

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez grazynka12 » 24 sty 2013, o 17:39

A ja po prostu odstawiłam cukier i w przeciągu 3 miesięcy schudłam 5 kilo bez żadnych innych wyżeczeń. A ponieważ cukier jednak kocham, szczególnie w kawie <3 znalazłam zastępstwo w postaci stewia. Można kupić na www.tast.pl
To coś w rodzaju słodzika, ale jest naturalny - roślinyy i ma zdecydowanie lepszy smak!
grazynka12
 

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Graziella » 25 sty 2013, o 19:40

dla mnie problemem nie sa główne posiłki, bo tu potrafię się hamowac i przygotowywać sensowne dania, ale najgorsze jest wytrzymywanie od posiłku do posiłku :diabel

też słyszałam o tym asnaxie, chyba kupię i spróbuję... dam znać za parę dni jak działa :-)
Graziella
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 sty 2013, o 17:52

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez angeange » 29 sty 2013, o 14:26

Ja nie ufam suplementom diety. Sama schudłam prawie 20 kg, a to wszystko dzięki temu, że zaczęłam więcej się ruszać i gotować lżejsze potrawy (nawet nie wiedziałam, że w piekarniku można przygotować aż tyle dań obiadowych, które nawet za bardzo nie wymagają użycia tłuszczu). Gotowanie stało się niemal moim hobby, lubię eksperymentować i przyrządzać przeróżne potrawy. Uwielbiam też wszelkiego rodzaju sałatki, szczególnie za to, że przyrządza się je naprawdę szybko, a potrafią być meega sycące, polecam np. sałatkę z fetą lub hmmm przepyszną sałatkę z ziemniaków, taką jak ta: http://www.codogara.pl/6191/salatka-z-ziemniakow/
angeange
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 17 gru 2012, o 11:00

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez martyna123 » 30 sty 2013, o 14:47

jedyny sposób to jedynie przestać jeść :( ograniczyć ilość jedzenia.

To jest moja strona !
martyna123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 sty 2013, o 14:45

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez apollo » 30 sty 2013, o 15:09

Ale ja również nigdy nie ufałam suplementom diety, ale co poradzę, skoro Foreverslim rzeczywiście dało efekty? Nigdy wcześniej nie straciłam trwale tylu kilogramów, a głównie o taki efekt przecież mnie chodziło. Poczytaj sobie tutaj - Foreverslim - może cię przekonają.
apollo
 

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Graziella » 6 lut 2013, o 20:57

musze wam powiedzieć, że choć generalnie jestem wrogiem supli wszelakich, to ten asnax bardzo mi podpasował;

stosowałam wcześniej różne preparaty, ale odchudziły mi jedynie portfel a co gorsza rozregulowały metabolizm :evil:

jednak dobrze się wczytałam w skład asnaxu i nie ma tak żadnego syfu - morwa, chrom, zielona herbata. W dodatku ksylitol, który dobrze działa na zęby.

działa to tak, że jak wiesz, ze do obiadu jeszcze godzina a masz nieodparta ochotę na coś zakazanego, to żujesz tę gumę i ta parszywa ochota odchodzi; u mnie to się sprawdza - nie kłapię dziobem 24h bez przerwy...

to chyba morwa ma takie działanie, moja mama ma podwyższony poziom cukru we krwi i lekarz jej doradził picie jakichś ziół z morwą, ale o ileż wygodniejsza jest guma
Graziella
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 sty 2013, o 17:52

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Zaneta19 » 15 lut 2013, o 16:39

Sama borykałam się z problemem nadwagi. Jednak znalazłam w walce z zbędnymi kilogramami prawdziwego "sojusznika". NOPALIN firmy CaliVita to preparat zawierający nopal - roślinę , która zawiera duże ilości witamin, składników mineralnych oraz błonnika. A jak wiadomo błonnik odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego. "Zabija" on uczucie głodu, a przy czym jest zdrowy. Dlatego też jest on podstawowym składnikiem każdej diety.
Po zastosowaniu "Nopalinu" miałam mniejszy apetyt, częściej również chodziłam do łazienki (zwiększa on bowiem wypróżnienie), dzięki czemu pozbywałam się trujących toksyn. A co najważniejsze nie byłam ani zmęczona czy senna. Czułam się tak jak zwykle, a kilogramy uciekały. Czyli w sumie czułam się lepiej
Opakowanie zawiera aż 200 tabletek, co pozwala na długotrwałą kurację, a co za tym idzie jest ona skuteczniejsza.
"Nopalin" w przeciwieństwie do innych produktów jest zdrowy dla naszego organizmu, nie wyniszcza go. Ba, on dostarcza mu jeszcze dodatkowych witamin i niezbędnych składników. Także myślę, że już wiecie jak radzić sobie z nadwagą.
Tutaj macie link do sklepu, gdzie ja dokonałam zakupu: http://www.vitero.pl/pl/p/Nopalin-blonnik-200-tabl./132
Zaneta19
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 16:32

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Graziella » 26 lut 2013, o 10:45

u mnie sprawdza się jednak ten asnax, to takie fajne słodkie gumy, które żuje się w momencie silnej zachcianki na coś niedozwolonego :twisted:

polecam, tym bardziej, że teraz w dobrej cenie sa na gruponie http://www.groupon.pl/oferty/cala-polsk ... o/17940504
Graziella
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 sty 2013, o 17:52

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez axd123 » 3 mar 2013, o 15:08

Cięzko jest schudnąc bez efektu jojo. Niestety..

axd123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 lut 2013, o 19:41

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Ciastozcynamonem » 21 mar 2013, o 10:58

Graziella, ja też od jakiegoś czasu żuję te gumy i rzeczywiście pomagają mi oprzeć się pokusie kiedy mam ochotę na małe co nie co ;) Pozdrawiam
Ciastozcynamonem
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 4 mar 2013, o 17:48

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez carisima » 22 mar 2013, o 11:56

Witam. Tak jak wszystkie miałam problem ze schudnięciem. Nie mam silnej woli do diety, wiele razy próbowałam i wiadomo z jakim skutkiem. Tabletki też nie pomogły. Od kilku tygodni piję zioła Emulips, czeskiej firmy która od kilku miesięcy działa w Polsce. Na efekt nie musiałam długo czekać. Ważyłam 76 kg teraz ważę 68, w tali ubyło mi 7 cm. 12 kropel dziennie i mogę jeść normalnie :) pierogi, pizza itd :). Polecam wszystkim te zioła :) zainteresowanych zapraszam do prywatnej korespondencji carisima3@wp.pl
carisima
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 mar 2013, o 11:36

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Martyneczka22 » 26 mar 2013, o 15:58

Niewątpliwie odchudzanie zbyt łatwe nie jest. Ważne jest odpowiednie nastawienie psychiczne. Ja do redukcji wagi z pomocą spalacza tłuszczu podchodziłam dosyć niepewnie. Postanowiłam wybrać coś na bazie owoców i wybór padł na African Mango. Głównie na samym początku chciałam przyśpieszyć metabolizm. No i udało się, efekt naprawdę wyczuwalny. Teraz walczę kilka razy w tygodniu na siłowni i czekam aż mój brzuch zacznie znikać. 
Martyneczka22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 27 lut 2013, o 23:15

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez magda_s » 26 mar 2013, o 18:31

Natomiast ja pewnego dnia dowiedziałam się od znajomej o super bioenergoterapeucie, który przeprowadza wnikliwe badanie całego organizmu i na jego podstawie stwierdza, co z nami nie w porządku. Zaczęłam marudzić o mojej nadwadze i doradził mi, abym spróbowała Star Life. To amerykańskie suplementy, a wśród nich jest Apple Cider Vinegar, który zażywałam i poskutkował. Preparat ten obniża nadwagę i usuwa zmęczenie. Zauważyłam także, że poprawiła się kondycja moich włosów i paznokci. Polecam Wam zajrzyjcie na tę stronę
http://antropos.com.pl/ca-antropos/
magda_s
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 mar 2013, o 13:07

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez eris109 » 10 kwi 2013, o 16:30

Co do preparatu to nie wiem, ponieważ nie korzystałam, ale wątpię w takie cuda : )
Ja, przy moim problemie z nadwagą (konkretnie boczki na brzuszku) kierowałam się klasycznymi wytycznymi x ) Czyli dieta i ćwiczenia. Było to żmudne, i wymagało trochę poświecenia, ale się udało. Wiem, wiem że to brzmi strasznie, bo zawsze znajdzie się jakaś wymówka... No ale, trzeba pocierpieć żeby być piękną. Ja głównie czerpałam wiedzę i internetu, o różnych dietach i ćwiczeniach.Jeśli chciał byście jakoś skoordynować swoje ćwiczenia i dietę to możecie poczytać artykuły na aborkowski24. pl niby dużo się z tego wie, ale gdy się przeczyta to to wszystko się jakoś odświeża w głowie, i łatwiej jest się do tego stosować. Przynajmniej mi ; ) ja postawiłam na basen i truchtanie po lesie z moim psiakiem, no i oczywiście zdrowe odżywianie się.
Powodzenia : )
eris109
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 kwi 2013, o 16:10

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Juliette » 10 kwi 2013, o 17:57

Dziewczyny, z góry Was przepraszam, jeśli zadam to pytanie w złym miejscu ale jestem na forum dopiero od kilku minut i nie wiem jeszcze gdzie, co i jak ;)

Chodzi o odchudzanie oczywiście. Dokładniej o jakieś ćwiczenia, które wyrobią brzuch, żeby był bardziej płaski. Ale nie chcę stracić moich piersi, gdyż jestem z nich bardzo zadowolona. Odstawiam cukier całkowicie,i będę pić dużo wody. I potrzebuję jeszcze tych ćwiczeń które wyrobią mi brzuszek, ale nie pozwolą stracić ciała w innych miejscach. Znacie takie? ;)
Avatar użytkownika
Juliette
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 10 kwi 2013, o 17:39
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez AnaStazJa » 10 kwi 2013, o 18:06

Tak się nie da. Nie można sobie wybrać z czego się chce schudnąć. Albo chudniesz cała albo wcale. Możesz za to dobrać ćwiczenia tak by którąś część ciała modelowały bardziej niż inne. Najlepiej wybrać się na siłownię i tam Ci doradzą najlepiej. Ewentualnie na YouTube masz całą masę poradników jak ćwiczyć by brzuch był płaski.
AnaStazJa
 

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Juliette » 10 kwi 2013, o 18:18

Tylko, że ja nie chcę chudnąć. Ważę 49 kg i waga mi odpowiada. Ale chciałabym wyrobić brzuszek, żeby był bardziej "wysportowany" i przy tym nie tracić piersi ;)
Avatar użytkownika
Juliette
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 10 kwi 2013, o 17:39
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Hadassa » 10 kwi 2013, o 19:03

6 wiedera
jeżeli nie masz dużo do spalania, a chcesz zarysowac mięśnie....
z tego jednak co wiem, musisz uważać, by nie przeciążyć kręgosługa...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Juliette » 10 kwi 2013, o 19:30

Kayira napisał(a):6 wiedera
jeżeli nie masz dużo do spalania, a chcesz zarysowac mięśnie....
z tego jednak co wiem, musisz uważać, by nie przeciążyć kręgosługa...


Dziękuję :)


A co myślicie o ćwiczeniach Ewy Chodakowskiej?
Avatar użytkownika
Juliette
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 10 kwi 2013, o 17:39
Lokalizacja: Poznań
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]