Dieta oczyszczająca - czy warto

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez melinda » 21 lis 2012, o 16:19

Próbował ktoś oczyszczać organizm z pomocą diety? Ja znalazłam takie informacje na jej temat http://www.skuteczna-dieta.com/dieta-oczyszczajaca.php. I teraz nie wiem czy się przez te 10 dni męczyć, bo wiem, że są też inne 3 dniowe itd. Ktoś ma jakieś informacje na jej temat - będę wdzięczna.

Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn.
melinda
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 15 paź 2012, o 20:44
Lokalizacja: Sopot

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez arsea » 22 lis 2012, o 21:34

Ja stosowałam tą dietę 10 dniową i muszę przyznać, że byłam zadowolona z efektów. Na pewno czułam się lżej i miałam więcej energii. Co do samej diety to bardzo ciężko jest się przestawić przez pierwsze trzy dni na takie odżywianie potem już lepiej. Także powodzenia.
arsea
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 21:32

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez jolkaka » 24 lis 2012, o 14:29

ja ostatnio zrobiłam sobie weekend tylko z wodą z cytryną. fajne efekty.

jolkaka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 lis 2012, o 14:15

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez melinda » 25 lis 2012, o 10:45

Tylko sama woda i cytryna ? Nie wiem czy bym wytrzymała taki weekend :) choć pewnie efekty bardzo fajne. To ja spróbuję na razie tą z owocami.

Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn.
melinda
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 15 paź 2012, o 20:44
Lokalizacja: Sopot

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez Justyna1 » 26 lis 2012, o 04:17

nie warto, bo organizm wtedy wariuje, lepiej na co dzień jeść zdrowo i nie zatruwać organizmu, niż się później głodzić
Avatar użytkownika
Justyna1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26 lis 2012, o 04:03
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez melinda » 26 lis 2012, o 14:57

Najlepiej by było nie zatruwać, ale niestety palę papierosy więc takie oczyszczanie by mi się przydało. Dlatego szukam jakiś takich łagodniejszych pomysłów. No można jeść jeszcze jabłka w dużych ilościach.

Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn.
melinda
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 15 paź 2012, o 20:44
Lokalizacja: Sopot

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez aniamak » 3 gru 2012, o 10:15

To przestań palić papierosy i wzysto bedzie ok.bramy ogrodzeniowe
bramy wjazdowe
bramy przesuwne

Ostatnio edytowano 9 maja 2013, o 18:34 przez aniamak, łącznie edytowano 2 razy

Avatar użytkownika
aniamak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 21:27

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez bajaderka » 5 gru 2012, o 22:51

Słyszałam sporo złego na temat takiej diety. Tak jak ktoś pisał wyżej, organizm w trakcie czegoś takiego strasznie wariuje. Lepiej faktycznie zacząć się zdrowo odżywiać codziennie. Co do papierosów, to nie usuniesz wszelakich toksyn, po prostu trzeba przestać palić. Może elektroniczny papieros albo jakieś plasterki? ;)
Avatar użytkownika
bajaderka
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 20:47

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez melinda » 21 lut 2013, o 08:45

Trochę mnie nie było ... Uporałam się z papierosami a dietę oczyszczającą spróbowałam. Moje odczucia - faktycznie organizm trochę wariuje, ale nie jest tak źle, a jak potem jeszcze powoli wraca się do normalnego odżywiania to jest całkiem nieźle :)

Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn.
melinda
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 15 paź 2012, o 20:44
Lokalizacja: Sopot

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez asobczak0 » 21 lut 2013, o 13:49

Głodówki nie są podobno super zdrowe dla naszego ciała. Owszem, może i oczyścimy organizm, ale przy okazji go osłabimy i rozregulujemy sobie metabolizm. Moja koleżanka dietetyczka poleca pacjentom suplementy oczyszczające + odpowiednią dietę. Nie forsując organizmu możemy uzyskać podobne efekty jak przy głodówkach...

odchudzanie - jak walczyć z otyłością
Avatar użytkownika
asobczak0
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 lut 2013, o 13:28

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez adamos1 » 27 lut 2013, o 22:54

Zależy od organizmu ale ja nie głodziłbym się raczej

adamos1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 lut 2013, o 22:52

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez Janis Joplin » 1 mar 2013, o 11:30

zastanawiam się nad tym cudownym naparemhahah jak myslicie? woda z cytryną naprawdę dawała fajne efekty :)
Avatar użytkownika
Janis Joplin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 mar 2013, o 11:16

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez Cecylia Sztabowska » 11 kwi 2013, o 13:20

Oczyszczenie organizmu warto sobie zrobić aczkolwiek ten program oczyszczania który znajduje się na stronie którą podałaś jest dość drastyczny. Jedząc same owoce i warzywa tracimy tkankę mięśniowa która potrzebuje białka. A jak wiadomo mięśnie spalają tłuszcz, jeśli je uszkodzisz to będziesz spalać jeszcze mniej co prowadzi do szybszego tycia w przyszłości;/

Do 12 Kilogramów W Miesiąc --> foreverslim.pl
Cecylia Sztabowska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 11 kwi 2013, o 11:31

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez lawendaa » 24 kwi 2013, o 13:43

Woda z cytryną faktycznie pomaga ale gazowana. Skutecznie hamuje apetyt. Podobno zdrowsza jest niegazowana ale niegazowana mi po prostu nie smakuje. Dziennie wypijam dwie 1,5 litrowe butelki i faktycznie czuje się lepiej i waga się zmniejszyła
lawendaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 mar 2013, o 09:16

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez Penelopa » 3 sty 2015, o 22:11

Ja po świętach zamierzam zastosować dietę oczyszczającą. Ciekawa jest ta: SPAM Wiadomo, że nia ma co przesadzać z długością, ale tak jeden-dwa dni po świętach i sylwestrze na pewno pomoże.

Ostatnio edytowano 8 sty 2015, o 10:34 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
Penelopa
Miła Kobietka
 
Posty: 57
Dołączył(a): 10 sie 2013, o 20:16

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez truskaweczka222 » 6 sty 2015, o 01:39

ja mam zamiar tez przejsc na diete sytuacja mnie zmusila :D

Przyjacielem jest ten,kto widzi Twoje wady a nie przestaje być Twoim przyjacielem
Avatar użytkownika
truskaweczka222
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 8 lis 2014, o 23:57
Lokalizacja: z pokoika :)

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez Renata.Bl » 6 sty 2015, o 02:06

Witam

Wszystko powinno odbyć sie powoli nic co szybkie nie jest dobre. Tzn takie ja mam zdanie.
Oprócz takiej diety powinien być również ruch na świeżym powietrzu. Ono wyciąga i głodzi. Poza tym nalezy jeść wszystko i unikać kolacji i słodyczy
Avatar użytkownika
Renata.Bl
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 5 sty 2015, o 23:49

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez Tasha » 7 sty 2015, o 02:27

Od nowego roku piję rano wodę z cytryną, do tego zrezygnowałam ze słodyczy i słodkich napojów :)
Tasha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 7 sty 2015, o 02:24

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez lulumiranda » 17 sty 2015, o 19:45

Ja staram się od tego miesiąca zdrowiej odżywiać. Takie moje postanowienie noworoczne. W zeszłym roku trochę sobie pofolgowałam tak więc przybyło zbędnych kilogramów tu i tam.Mam jednak nadzieję to zrzucić.
Staram się jeść nisko przetworzone produkty. Więcej gotować sama. Kupuję pełnoziarniste pieczywo, makarony z pełnego ziarna. O wiele częściej jemy z mężem warzywa oraz owoce.
Wyczytałam,że niektóre produkty mają bardzo dobre działanie odtruwające: brokuły, jabłka, cytryna, czosnek czy też marchew.
Piję dużo wody.
No i za namową mojej mamy zaczęłam pić sok z aloesu. Piję dwa razy dziennie - rano oraz wieczorem. Rozcieńczony i powiem Wam,że czuję się znacznie lepiej. Sok ma właśnie działanie oczyszczające oraz uwalniające organizm z toksyn. Nie radzę jednak kupować soków z supermarketów. Wczytałam się w skład jednego i zawierał jedynie 18% aloesu. Reszta to była cukier i woda o zgrozo !
Lepiej jest zaopatrzyć się w sok w aptece albo zamówić w jednym ze sklepów ze zdrową żywnością.Sama obecnie piję Aloe Live Detox. Z naturalnych składników. Jest również słodzony stewią, która jest naturalnym słodzikiem, nie zawiera kalorii oraz nie szkodzi.
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez enina » 19 sty 2015, o 15:10

Witam
Od kilku dni zaczęłam stosować Alove Live Detox
Składniki tego preparatu to Sok z aloesu,Wyciąg z liści karczocha,Wyciąg z liści zielonej herbaty,Wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego,Wyciąg z gorzkiej pomarańczy, Wyciąg z liści pokrzywy zwyczajnej. Chociaż stosuje dopiero niecały tydzień , już czuję się lżejsza.
enina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 19 sty 2015, o 15:00

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez hania_leszek » 9 lut 2015, o 15:39

e-paperos jest ok, ja sama polecam też robić albo myśleć o czymś nie przyjemnym w czasie palenia by powoli kojarzyć papierosy z czymś nie przyjemnym. Surowe marchewki pozwalają dać zajęcie dla ręki + ryjka.
hania_leszek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 19 sty 2015, o 16:40

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez ksylitol.eu » 12 lut 2015, o 00:42

Całkowite wykluczanie całych grup produktów na krótki okres nie ma większego sensu i może przynieść więcej szkód niż korzyści. Nie jest możliwe nadrobienie kilku miesięcy zaniedbań w ciągu tygodnia postu. Zmiany, które wprowadzamy do diety, powinny być trwałe, a aby to było możliwe powinny być wprowadzane stopniowo.
Avatar użytkownika
ksylitol.eu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29 gru 2014, o 12:48
Lokalizacja: Poznań

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez Carmen_ » 6 cze 2016, o 11:09

Dziewczyny,

do każdej diety podchodzę sceptycznie. Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że dieta podziała na każdego inaczej. W końcu nie każdy z nas ma taki sam metabolizm. Oczywiście - dieta oczyszczająca może dać jakieś rezultaty. Spożywanie produktów spożywczych, które oczyszczają organizm, ma sens. Jeśli chcecie postawić na zdrowy tryb życia, postawcie na algi i kasze.

Pracuję w hurtowni ze zdrową żywnością http://BioIndygo.PL :girlactive (polecam super ceny!)
Dla osób z forum kod rabatowy "babskiesprawy5"
Carmen_
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 31 maja 2016, o 13:54

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez TillTheEnd » 11 sie 2016, o 18:56

Oczyszczanie, jak najbardziej, aczkolwiek racjonalne. Jeśli się odchudzać to tylko i wyłącznie pod okiem dietetyka.
TillTheEnd
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 sie 2016, o 18:13

Re: Dieta oczyszczająca - czy warto

Postprzez Brzosenik » 7 wrz 2016, o 13:28

Zazwyczaj spotykałem się z faktem, że raczej taka dieta nie jest zdrowa dla organizmu - polecam uważać jak już
Brzosenik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 18 maja 2016, o 13:21
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]