brzydkie stopy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: brzydkie stopy

Postprzez Pauka75 » 27 kwi 2014, o 19:26

ja właśnie niestety mam wielki problem z systematycznością i dlatego maska skinlite jest dla mnie taką rewelacją :) nic nie muszę robić, na 1,5 h zakładam "skarpetki" a potem w ciągu tygodnia porządek ze stopami robi się sam :D uwielbiam ten efekt po... mój mąż też :)
Pauka75
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 31 sty 2014, o 22:02

Re: brzydkie stopy

Postprzez Maurelia » 30 kwi 2014, o 22:14

Pauka75 napisał(a):ja właśnie niestety mam wielki problem z systematycznością i dlatego maska skinlite jest dla mnie taką rewelacją :) nic nie muszę robić, na 1,5 h zakładam "skarpetki" a potem w ciągu tygodnia porządek ze stopami robi się sam :D uwielbiam ten efekt po... mój mąż też :)


Chodzi Ci o maskę w postaci nasączonych skarpetek? Jeśli tak, to potwierdzam, że fajny to wynalazek.Obrazek
Maurelia
 

Re: brzydkie stopy

Postprzez Astra » 1 maja 2014, o 00:55

A ja zamowilam sobie wlasnie te zachwalane przez Samcie skarpetki do stop.
Chce wyprobowac czy sa takie rewelacyjne, bo nawet moja kolezanka tez o ich mocy
cos mi wspominala.
Zobaczymy jak je dostane co to za cudo. :)
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: brzydkie stopy

Postprzez Samcia » 1 maja 2014, o 14:43

Astra, tylko przed założeniem zetrzyj twardy naskórek tarką i dopiero nałóż te skarpetki. Dla mnie one są bomba, dlatego polecam. I do tego super pachną po nich stopy :)
Samcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 1 sie 2013, o 18:34

Re: brzydkie stopy

Postprzez monika1124 » 8 maja 2014, o 15:14

Polecam Medispirant do stóp, 100% pewności ! ;)

monika1124
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 8 maja 2014, o 15:04

Re: brzydkie stopy

Postprzez polenka » 12 maja 2014, o 01:19

kremy scholl albo neutrogena są ok - tylko też widzę to, że wystarczy że zapomnę przez kilka dni bo np. dłużej siedzę w pracy, wracam do domu, padam na twarz, nie mam na nic innego czasu ;) więc też zaniedbuję stopy - i momentalnie robią mi się suche, twarde stopy, skórki przy paznokciach też nieprzyjemne w dotyku... eh ;)
PS. jak zmusić faceta do dbania o stopy? ;)
Avatar użytkownika
polenka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 00:27

Re: brzydkie stopy

Postprzez Hadassa » 12 maja 2014, o 08:20

Polenka, ja mojemu sama np ścieram stopy i smaruje...
albo pilnuję by posmarowała..
inaczej nie doproszę się

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: brzydkie stopy

Postprzez apollo » 22 maja 2014, o 12:22

Obrazek

To Kąpiel brzozowa do stóp HB. Efekt miękkiej skóry, przyjemnej w dotyku. W zasadzie moja skóra odmieniła się diametralnie, wygląda ładnie i zdrowo, zaszły duże zmiany na plus. Jeśli również macie stojącą pracę, to jest to moim zdaniem niezbędne.
apollo
 

Re: brzydkie stopy

Postprzez dziewczyna_szamana » 23 maja 2014, o 16:41

może jakieś kąpiele z solą zmiękczające? z dodatkiem lawendy, rumianku. pomogą na skórę i też zrelaksują nogi. albo zostaw krem przy łóżku i codziennie przed snem wcieraj.

Co złego to nie ja! Ole!

;D
dziewczyna_szamana
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 18 maja 2014, o 18:48

Re: brzydkie stopy

Postprzez Cute_5 » 6 cze 2014, o 12:33

Mi najbardziej pomogły peelingi i specjalna maść do stóp kupiona w aptece.
Cute_5
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 11:43

Re: brzydkie stopy

Postprzez dżoana » 11 cze 2014, o 22:22

Moczenie w cieplej wodzie z solą, pozniej tarka do stóp papierowa, szybki pedicure i na to czerrrrrrwony manhattan lakier do pazurów i kazde stopy są piękne! polecam :)
Avatar użytkownika
dżoana
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 27 paź 2012, o 01:37

Re: brzydkie stopy

Postprzez rosiehw » 11 cze 2014, o 22:29

ja kupiłam ostatnio świetną tarkę w Rossmanie za 7,99. Jest mega naprawdę, a ja przez treningi mam takie odciski i twarde pięty, ze masakra :/ najpierw mocze nogi misce z woda i plynem. dluugo dosc zeby skore mocno zmiekczyc no i potem trę tą tarką. wszystkop ieknie schodzi na koniec poleruje pumeksem nie za szorstkim i kremik. teraz testuje happy end z bielendy, wczesniej mialam neutrogene i tez ok, ale dosc drogo jak na krem do stop
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: brzydkie stopy

Postprzez IRISSS » 12 cze 2014, o 08:30

moim zdaniem musisz najpierw namoczyć z solą do stóp, później przejechać pumeksem na mokro i na sucho, wszystko musisz zakończyć wklepaniem kremu do stóp :)

myślę, że to powinno pomóc :)

IRISSS
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 11 cze 2014, o 15:27

Re: brzydkie stopy

Postprzez Hadassa » 12 cze 2014, o 08:36

Nogi się moczy, używa pumeksu, peelingu.
Następnie używa się tarki na sucho. I znów się moczy
można też dać maseczkę na nie, i jeszcze raz przemyć.
Na koniec krem nawilżający

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: brzydkie stopy

Postprzez Helenka12 » 13 cze 2014, o 08:33

Ja polecam moczenie nóg w gorącej wodzie z solą i do tego szorowanie pięt tarką do tego przeznaczoną. Dodatkowo można zrobic sobie domowy peeling z połączenia soli oraz oliwy z oliwek. :)
Helenka12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 12 cze 2014, o 13:43

Re: brzydkie stopy

Postprzez dżoana » 16 cze 2014, o 22:37

A jakie lakiery najlepsze na stopy waszym zdaniem? Bo ja męczę ten czerwony Manhattan ale jakos teraz mnie naszło na zmiaaaany, jakie kolorki teraz nosicie?
Avatar użytkownika
dżoana
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 27 paź 2012, o 01:37

Re: brzydkie stopy

Postprzez Hadassa » 17 cze 2014, o 09:00

ja mam aktualnie pomarańczowe.
A z reguły się staram by to samo co na dłoniach to samo było na stopach

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: brzydkie stopy

Postprzez Helenka12 » 17 cze 2014, o 09:50

Na brzydkie pięty może wpływać również nieodpowiednia ilość witaminy A, dlatego warto zaopatrzyć się w suplementy. które ją zawierają, bądź po prostu spozywać więcej pokarmów z witamina A.
Oprócz tego polecam peelingi, które złuszczą martwy naskórek oraz kremy z dużą zawartością mocznika. Moczenie pięt z wodzie z solą, jest jak najbardziej skuteczne- mi to pomaga :)
Helenka12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 12 cze 2014, o 13:43

Re: brzydkie stopy

Postprzez malg0ska » 17 cze 2014, o 14:48

A dla moich pięt już czas, by się wybrać do kosmetyczki.
malg0ska
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 17 cze 2014, o 14:38

Re: brzydkie stopy

Postprzez rosiehw » 23 cze 2014, o 23:29

ja uzywam calej serii happy end do stóp i jest naprawde super. skorka miekka, gladka. wazna jest systematycznosc
ja codziennie kremuje stopy a kilka razy w tyg mocze w misce i robie peeling gruboziarnisty
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: brzydkie stopy

Postprzez misiapysia » 24 cze 2014, o 20:29

rosiehw napisał(a):ja uzywam calej serii happy end do stóp i jest naprawde super. skorka miekka, gladka. wazna jest systematycznosc
ja codziennie kremuje stopy a kilka razy w tyg mocze w misce i robie peeling gruboziarnisty


mi tez ten krem pomogl. oni maja cala serie ale jak na razie zaopatrzylam sie w zwykly krem. moczenie nog- super, ja nakladam tez maske parafinowa na noc
misiapysia
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 20:24

Re: brzydkie stopy

Postprzez Natka92 » 25 cze 2014, o 02:57

A jakie peelingi są najlepsze na suchą i zrogowaciałą skórę na piętach? Bo ja mam z tym spory problem... Wcześniej smarowałam stopy zwykłym balsamem, ale to nie przynoisło większych efektów, więc muszę sięgnąć po coś bardziej skutecznego, tym bardziej że lato i plażowanie za pasem...
Natka92
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 02:46

Re: brzydkie stopy

Postprzez L... » 1 lip 2014, o 01:16

Natka92 napisał(a):A jakie peelingi są najlepsze na suchą i zrogowaciałą skórę na piętach? Bo ja mam z tym spory problem... Wcześniej smarowałam stopy zwykłym balsamem, ale to nie przynoisło większych efektów, więc muszę sięgnąć po coś bardziej skutecznego, tym bardziej że lato i plażowanie za pasem...

Na ebay sa zluszczajace skarpety Holika Holika baby foot peeling. U mnie działają cuda których żadne pumeksy kremy czy inne rzeczy nie dokonają;)
L...
 

Re: brzydkie stopy

Postprzez Violet » 1 lip 2014, o 08:36

Ja sobie smaruje na noc stopy olejkiem rycynowym i zakładam stopki. Działa on rewelacyjnie, skóra miękka i nawilżona. Polecam, olejek kosztuje grosze, a możliwości jego są ogromne..
Avatar użytkownika
Violet
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 28 kwi 2014, o 15:50

Re: brzydkie stopy

Postprzez Panna_Mysia » 24 sty 2015, o 16:03

1mpresja napisał(a):Ale zanim usuniemy tę zrogowaciałą skórę, wypadałoby najpierw ją jakoś zmiękczyć... Też mialam ten problem, przez jakiś czas stosowałam takiego preparatu zmiękczającego do skóry stóp i pięt Bielendy bodajże. Idealnie robi swoje :) Łatwiej się później pozbyć niechcianego naskórka.


Masz rację! Dodatkowo, warto zainwestować w krem nawilżający :)

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]