brzydkie stopy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

brzydkie stopy

Postprzez czarna88 » 13 lip 2010, o 14:46

Witajcie babeczki!
Mam wstydliwy problem w postaci zrogowaciałego naskórka na stopach i szczerze - próbowałam już chyba wszystkiego, a nie stać mnie na częste wizyty u kosmetyczki. Koleżanka poleciła mi zakup frezarki, mówiąc, że tego używa jej kosmetyczka i sprawdza się wspaniale, ale ja nie jestem do końca przekonana. Poradźcie mi coś!!

Ostatnio edytowano 17 mar 2015, o 16:06 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Link uznaję za reklamę -usuwam adres strony.
czarna88
 

Re: brzydkie stopy

Postprzez Spragga » 23 lip 2010, o 12:23

A czego próbowałaś? Ja też mam co jakiś czas ten problem, ale pomaga mi moczenie stóp w roztworze solnym i ścieranie naskórka peelingiem i pumeksem do stóp. Żeby uniknąć dalszego rogowacenie trzeba stopy szanować, dać im odpocząć i przede wszystkim nawilżać je.
Spragga
 

Re: brzydkie stopy

Postprzez babinka » 26 lip 2010, o 10:19

Trzeba tylko uważać by nie nadużywać pumeksu, bo mocno ściera on naskórek przez co problem może się powiększać. Natomiast peeling jak najbardziej jest wskazany. Warto też pomyśleć o jakimś silnie nawilżającym kosmetyku, na przykład takim http://www.e-lek.pl/105474,gehwol-med-m ... 00451.html to silnie natłuszczająca maść więc na dzień lepiej jej nie używać tylko na noc( plus ciepłe skarpety)
babinka
 

Re: brzydkie stopy

Postprzez wsi3 » 16 sie 2010, o 18:38

polecam lawendową kąpiel stopek w lawendowej soli do kąpieli, po kąpieli lawendowy kremik do stóp eva, który super zmiękcza naskórek.
wsi3
 

Re: brzydkie stopy

Postprzez wiczek » 29 sie 2010, o 22:21

a ja polecam kosmetyki które można kupić w aptece- nazywają się drStopa, używam z tej serii soli do kąpieli stóp i kremu intensywnie nawilżającego, a wiem że jest także z tej serii płyn zmiękczający odciski wszelkie zrogowacenia , stwardnienia na stopach- moja mama go używa. Polecam także zwykły drobny twardy pumeks , nie zdecydowała bym się sama używać frezarki.
wiczek
 

Re: brzydkie stopy

Postprzez kika75 » 31 sie 2010, o 13:04

to polecam zabieg w salonie futuro w wawie pqarafina i peeling ja zawsze tak robie po zimie kiedy moje stopy sa suche a i czasami popękane,
kika75
 

Re: brzydkie stopy

Postprzez Spragga » 17 wrz 2010, o 15:07

A jakiś sposób na odciski znacie? Nie odgniecenia od obuwia, tylko odciski. Miałam je kiedyś usuwane chirurgicznie, ale wolałabym tego uniknąć. Plastry nie działają, odcisk odpada, ale niecały. Robi się znów.
Spragga
 

Re: brzydkie stopy

Postprzez Hania26 » 21 paź 2010, o 15:10

Jeśli masz taki problem ze zrogowaciałym naskórkiem odłóż wszystkie tarki i pumeksy na bok, zacznij stosować peelingi i kremy nawilżające. Ja bardzo cenię sobie Kkem do stóp Polleny Evy. Jest bardzo tłusty, dzięki czemu moje pięty nie są przesuszone :).
Hania26
 

Re: brzydkie stopy

Postprzez mamba » 26 paź 2010, o 17:37

Popieram post powyżej, naprawdę świetny jest ten krem. Kiedy go używam, moje stopy są ładne i zadbane :).
mamba
 

Re: brzydkie stopy

Postprzez krante » 11 lip 2011, o 11:08

wymocz stopy w goracej wodzie z sola zrób peeling a potem kremem po smaruj
krante
 

Re: brzydkie stopy

Postprzez apollo » 12 sie 2011, o 12:38

Jedyny rozsądny wybór to jakiś dobry krem do pielęgnacji stóp ;-)
Jest taki tani, ale naprawdę dobry kosmetyk - rozgrzewająco-chłodzący krem do stóp Hudosil FOTKRÄM. Jak sama nazwa wskazuje produkt przeznaczony do pielęgnacji stóp. Kosmetyk jest znany i popularny ;-)
apollo
 

Re: brzydkie stopy

Postprzez Paulina13 » 16 sie 2011, o 14:35

Ja szczerze polecam serię Dr Stopa, zwłaszcza krem nawilżający i sól do moczenia stóp :)
Paulina13
 

Re: brzydkie stopy

Postprzez mimargo » 5 wrz 2011, o 14:26

Z moimi stopami świetnie poradził sobie krem z Farmony - Nivelazione z woskiem pszczelim. Idealny dla suchych pięt.
mimargo
 

Re: brzydkie stopy

Postprzez Zorka » 5 wrz 2011, o 14:52

mimargo napisał(a):Z moimi stopami świetnie poradził sobie krem z Farmony - Nivelazione z woskiem pszczelim. Idealny dla suchych pięt.

Tez go kiedyś używałam i faktycznie jest znakomity, jak mogłam o nim zapomnieć !
Zorka
 

Re: brzydkie stopy

Postprzez anioł12345 » 27 paź 2011, o 09:55

polecam kąpiel stóp z dodatkiem soli , pumeks i szorujesz
anioł12345
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 19 paź 2011, o 17:08

Re: brzydkie stopy

Postprzez pomcia » 8 lis 2011, o 22:11

Etap pierwszy dobrze stópki wymoczyć albo w mydlinach albo soli. Drugi etap pumeks lub peeling. Fajny jest peeling do stóp chyba perfecty.
pomcia
 

Re: brzydkie stopy

Postprzez Majka07 » 30 maja 2012, o 11:21

Osobiście polecam do pielęgnacji stóp kosmetyki marki Acerin. To produkty wytwarzane w Krakowie. Mają podobny skład do drogich zachodnich marek, lecz ceny trochę lepiej dostosowane do zasobności naszych portfeli. Używam kilku ich produktów od niemalże 2 lat i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji spotkać się z kosmetykami Acerin to polecam informacje na ich oficjalnej stronie (link poniżej).
Kremy i balsamy Acerin
Pozdrawiam
Majka
Majka07
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 maja 2012, o 11:16

Re: brzydkie stopy

Postprzez apollo » 30 maja 2012, o 15:57

Możecie jeszcze wypróbować balsam rozmarynowy do stóp HB. Ochładza, orzeźwia, relaksuje i odświeża. Pełna przyjemność ;-)
apollo
 

Re: brzydkie stopy

Postprzez Avlo_pl » 2 cze 2012, o 11:41

czarna88 napisał(a):Witajcie babeczki!
Mam wstydliwy problem w postaci zrogowaciałego naskórka na stopach i szczerze - próbowałam już chyba wszystkiego, a nie stać mnie na częste wizyty u kosmetyczki. Koleżanka poleciła mi zakup frezarki, mówiąc, że tego używa jej kosmetyczka i sprawdza się wspaniale, ale ja nie jestem do końca przekonana. Poradźcie mi coś!!

http://reni-nail.shop.pl


Polecam codzienne moczenie stóp w ciepłej wodzie z dodatkiem oliwy z oliwek oraz miodu. Potem ścieranie naskórka pumeksem lub tarką. Następnie wmasowanie maści tranowej, tylko uwaga ponieważ nie pachnie zbyt zachęcająco. jednak jest bardzo skuteczna. regularne zabiegi przywrócą skórze na stopach ładny wygląd.
Avlo_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 19 maja 2012, o 09:59

Re: brzydkie stopy

Postprzez pomcia » 12 cze 2012, o 13:50

Pumeks nie jest idealnym narzędziem, zbiera się na nim dużo naskórka a potem bakterie, grzyby itd. Lepsze są te tarki do stóp. A jakie sole do moczenia stóp polecacie? Kiedyś miałam fajną chłodzącą sól, nie pamiętam z jakiej firmy. Kupiłam sobie teraz krem nawilżający i dezodorant do stóp z serii flosleka. Daje przyjemne chłodzenie.
pomcia
 

Re: brzydkie stopy

Postprzez Wizaz_waw_pl » 13 cze 2012, o 19:56

Nawilżanie. Ono pełni bardzo ważną funkcję w pielęgnacji stóp. Warto nawet codziennie wmasowywac w nie krem. Wtedy są mniej odatne na otarcia i rogowacenie. No i przy każdej kąpieli warto przetrzec je lekko pumeksem.
Wizaz_waw_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 13 cze 2012, o 19:14

Re: brzydkie stopy

Postprzez gohusia » 14 cze 2012, o 14:54

A jakie kosmetyki używacie do dbania o stopy?
gohusia
 

Re: brzydkie stopy

Postprzez ladycarmen » 12 wrz 2012, o 15:44

Hej dziewczyny. Radzę wybrac się najpierw do kosmetyczki aby wyprowadziła skórę stóp. Nastepnie regularnie, raz albo 2 razy w tygodniu robic peeling i potraktować stopy tarką lub pumeksem. Nastepnie użyć kremu do stóp zmiekczającego najlepiej z firmy Scholl - nie ma lepszej! Stosowalam eveline....nie działa. Warto zainwestować w kosmetyki do stóp , ponieważ to właśnie one noszą nas przez całe życie ;)

Ostatnio edytowano 16 paź 2013, o 21:06 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę nie spamować forum.
ladycarmen
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 wrz 2012, o 15:34

Re: brzydkie stopy

Postprzez Tusia » 13 wrz 2012, o 22:59

Ja zainwestowałam wcale niewielkie pieniądze w Evree krem do stóp i też jestem zadowolona.
Tusia
 

Re: brzydkie stopy

Postprzez myszencja » 14 wrz 2012, o 12:44

Mysle, że po prostu trzeba smarować czesto kremami i tyle...
myszencja
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Rumse496