Rowerek stacjonarny na stawy

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.
ODPOWIEDZ
KatarzynaD
Jestem tu nowa :)
Posty: 1
Rejestracja: wt wrz 19, 2017 8:17 am

Rowerek stacjonarny na stawy

Post autor: KatarzynaD »

Witajcie, różne mamy sytuacje w życiu, często poszukujemy na szybko aparatury, sprzętu medycznego, porad i pomocy. Obecnie poszukuję i zastanawiam się na co zwrócić uwagę przy kupnie rowerka stacjonarnego.Do niedawna wczytywałam się w rożne tematy dotyczące kardiologii, elektrokardiografy i inne, bo mama potrzebowała, teraz ja potrzebuję na problemy z biodrem głównie. Myślę nad kupnem w LINK czy ktoś ma rower hilton? albo beat zipro? Wiadomo, że jest ich wiele, dzięki za jakieś odpowiedzi. Pozdrawiam
dradziszewska
Fajna Kobietka
Posty: 147
Rejestracja: czw maja 28, 2015 10:19 am

Re: Rowerek stacjonarny na stawy

Post autor: dradziszewska »

Rowerek na biodro nie wiem czy to najlepsze rozwiązanie. Co prawda rozruszaszbiodro ale skonsultowała by to z lekarzem. Przy problemów z biodrem najważniejsze sa ćwiczenia obręczy biodrowej (przywodzenie i odwodzenie nogi, chodzenie bokiem).
BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
NeverendingStory
Jestem tu nowa :)
Posty: 10
Rejestracja: pt paź 06, 2017 2:25 pm

Re: Rowerek stacjonarny na stawy

Post autor: NeverendingStory »

moja babcia kupiła sobie rewerek właśnie na stawy... no i niestety pojeździła ze 2 tygodnie i koniec,, rowerek stoi i się kurzy :D
unka
Jestem tu nowa :)
Posty: 11
Rejestracja: pt paź 06, 2017 11:53 am

Re: Rowerek stacjonarny na stawy

Post autor: unka »

Zapytaj lekarza, podobno rower mniej obciąża stawy, niż inne aktywności typu bieganie, ale lepiej sprawdzić. Wiem, że z urządzeń rehabilitacyjnych jest też takie urządzenie, które ma śmiechową nazwę - rotor kończyn dolnych :D
umbra
Jestem tu nowa :)
Posty: 18
Rejestracja: pn paź 16, 2017 1:49 pm

Re: Rowerek stacjonarny na stawy

Post autor: umbra »

Trzeba uważać żeby sobie takimi ćwiczeniami większej krzywdy nie zrobić.
Metoda Fed - Fedmed.com.pl
Angela1988
Jestem tu nowa :)
Posty: 2
Rejestracja: czw paź 19, 2017 11:17 am

Re: Rowerek stacjonarny na stawy

Post autor: Angela1988 »

Rowerek jest ok, ale na malym obciazeniu...w innym przypadku skutek moze byc odwrotny ;/
wynajem zwyżki
Awatar użytkownika
mijanka
Jestem tu nowa :)
Posty: 5
Rejestracja: wt paź 10, 2017 3:33 pm

Re: Rowerek stacjonarny na stawy

Post autor: mijanka »

Rowerek właśnie że jest bardzo dobry na stawy i mięśnie, no ale nie jakaś tam szarża heh.
Brzydka, zakompleksiona :D
AnnaK
Jestem tu nowa :)
Posty: 4
Rejestracja: pn lut 26, 2018 11:51 am

Re: Rowerek stacjonarny na stawy

Post autor: AnnaK »

Rowerek stacjonarny jest jedną z bezpieczniejszych form aktywności fizycznej, jednak osoby mające problemy zdrowotne i tak przed rozpoczęciem treningów powinny skonsultować się z lekarzem.
zgrzewarki impulsowe
unikori
Jestem tu nowa :)
Posty: 8
Rejestracja: pt cze 28, 2019 2:23 pm

Re: Rowerek stacjonarny na stawy

Post autor: unikori »

rowerki stacjonarne można dostać w mieście rowerów w fajnych cenach

https://miastorowerow.pl/
Awatar użytkownika
Corn
Jestem tu nowa :)
Posty: 18
Rejestracja: pt lip 26, 2019 11:50 am

Re: Rowerek stacjonarny na stawy

Post autor: Corn »

no u mnie np. na kolana wchodzi tylko na dobrą sprawę rowerek w sport,. Niestety ale bez operacji nie mogę zbyt wiele robić, ale staram się ruszac ile tylko mogę :)
Awatar użytkownika
Miss.Dior
Miła Kobietka
Posty: 33
Rejestracja: wt lip 30, 2019 1:52 pm

Re: Rowerek stacjonarny na stawy

Post autor: Miss.Dior »

myślę, ze powinien być w porządku.
atek
Jestem tu nowa :)
Posty: 5
Rejestracja: czw sie 22, 2019 7:08 pm

Re: Rowerek stacjonarny na stawy

Post autor: atek »

Nie przepadam za taką formą sportu. Zdecydowanie bardziej wolę taniec.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość