Witam kochane.
mam takie pytanie, otóż mój cykl ma ok 30 dni, od kilku miesięcy staram się z partnerem o dziecko, miesiączkuje regularnie, ale niestety przy obserwacji śluzy nie mam takiego jak wypisują na różnych forach.
Z tym że w lutym okres zaczął mi się 16, seks z partnerem uprawiałam generalnie bardzo bardzo często jak nie co drugi dzień.
Od ok dwóch tyg czuję ból w piersiach przy dotykaniu lub spaniu na boku. W dole macicy miałam kilka dni temu ściskanie jak przed okresem, a śluz jest białawy, bezwonny, jak krem ale jest odczucie wilgotności. A od kilku dni nie ważne ile śpię cały czas jestem śpiąca.
Boję się zrobić test żeby nie rozczarować się jak wcześniej, zamierzam poczekać do planowej miesiączki ok 16-18.03
Ale mam pytanie czy któraś z mam miała podobne objawy? czy mogą to być objawy ciąży czy juz sama się nakręcam.
pytanie o objawy.
Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.
ODPOWIEDZ
Posty: 1
• Strona 1 z 1
ODPOWIEDZ
Posty: 1
• Strona 1 z 1
Zobacz też
-
- Ostatnia aktywność: wt maja 20, 2014 5:00 pm
-
- Ostatnia aktywność: czw lis 29, 2012 12:16 pm
-
- Ostatnia aktywność: pt sty 31, 2020 3:16 pm
Przejdź do
- Forum BabskieSprawy.pl
- ↳ Przywitania
- ↳ Sprawy związane z forum
- Ona i On
- ↳ Partnerstwo
- ↳ Seks i antykoncepcja
- ↳ Ślub
- ↳ Dziecko
- Zadbaj o siebie
- ↳ Zdrowie
- ↳ Moda
- ↳ Uroda
- ↳ Odchudzanie, dieta
- Zwykły dzień
- ↳ Życie
- ↳ Szkoła, studia
- ↳ Praca, finanse
- ↳ Zakupy
- ↳ Polska, Świat - wydarzenia...
- Nasz dom
- ↳ Dom i ogród
- ↳ Gotowanie
- ↳ Zwierzaki
- Rozrywka
- ↳ Hyde park
- ↳ Plotki i ploteczki
- ↳ Hobby
- ↳ Film, książka, muzyka
- ↳ Fitness, ćwiczenia, sport
- ↳ Turystyka, podróże
- ↳ Gry i zabawy, humor
- Pozostałe
- ↳ Ukryte forum
- ↳ Regionalne
- ↳ woj. dolnośląskie
- ↳ woj. kujawsko-pomorskie
- ↳ woj. lubelskie
- ↳ woj. lubuskie
- ↳ woj. łódzkie
- ↳ woj. małopolskie
- ↳ woj. mazowieckie
- ↳ woj. opolskie
- ↳ woj. podkarpackie
- ↳ woj. podlaskie
- ↳ woj. pomorskie
- ↳ woj. śląskie
- ↳ woj. świętokrzyskie
- ↳ woj. warmińsko-mazurskie
- ↳ woj. wielkopolskie
- ↳ woj. zachodniopomorskie
- ↳ Ankiety, reklamy i ogłoszenia
- ↳ Kosz
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość