praca Niemcy
praca Niemcy
Mam zamiar jechać do Niemiec do pracy jako opiekunka osób starszych. Znalazłam firmę Medipe, organizują nawet kursy języka niemieckiego co dla mnie jest super sprawą. Czy ktoś był może na takim wyjeździe? ;D
Re: praca Niemcy
tam w Niemczech teraz dość niebezpiecznie jest z powodu imigrantów. W którą część DE dokładniej jedziesz? Pomyśl może nad innym krajem np Austria.
Re: praca Niemcy
Myślę, że Niemcy, albo Francja to teraz najlepsza opcja emigracyjno-zarobkowa, bo np. UK jest już całkiem nie do zniesienia i przepełnione Polakami.
witkowicka54.pl - Stacja kontroli pojazdów
Re: praca Niemcy
Francja też już nie do końca, ale Niemcy wciąż pozostają najlepszą opcją emigracyjną jak dla mnie.
biuroszkola.pl - tablice magnetyczne
Re: praca Niemcy
Od października ruszam do Niemiec, a może później do Holandii po nowym roku. Praca zawsze sie tam znajdzie, spokojnie, wydaje mi się, ze lepiej można zarobić niż u nas, tlyko trzeba troche wytrwałości 
http://przewozydoholandii.net.pl/index.php
Re: praca Niemcy
Cześć! Ja od roku jezdzę z agencją MyCare24 i jestem bardzo zadowolona. Pieniądze mam zawsze na czas na koncie, a za dodatkowe prace których nie mam w umowie, czy święta-mam bonusy. Do tego po raz pierwszy udało mi się trafić na koordynatora, który faktycznie ma z nami-opiekunkami dobry kontakt, czego niestety o innych firmach nie mogę powiedzieć. No i najwazniejsze-tą pracę trzeba kochać:)
Re: praca Niemcy
Jestem opiekiunką już od pół roku. Pracuję w Monachium, opiekuję się miłą starszą panią. Pracę znalazłam przez agencję Pflegehelden i bardzo sobie ją chwalę. Mam doskonałe warunki, dobry zarobek, świetny kontakt z agencją. Od początku pracuję na umowę o pracę. To nie jest praca dla każdego, wiadomo, ale ja nie zamieniłabym ją na inną.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość