Dzbanek filtrujący

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.
ODPOWIEDZ
Majka2312
Miła Kobietka
Posty: 80
Rejestracja: wt lut 28, 2017 1:51 pm

Dzbanek filtrujący

Post autor: Majka2312 »

Jaki dzbanek filtrujący możecie polecić? Szukam czegoś pojemnego i solidnego! Ważne żeby na prawdę dobrze oczyszczał wodę. Jak na razie zastanawiam się nad Provence z Aquaphor, ktoś z Was używa i podzieli się opinią? A może polecacie coś innego?
Olkka
Miła Kobietka
Posty: 74
Rejestracja: ndz maja 06, 2018 2:57 pm

Re: Dzbanek filtrujący

Post autor: Olkka »

Ogólnie Aquaphor śmiało moge polecić. Dzbanki mają solidny i wytrzymałe a filtry wydajne. Ja mam właśnie model Provence i znakomicie sobie radzi z oczyszczaniem wody. Dzbanek pojemny i łatwy w obsłudze:)
MartaMM
Miła Kobietka
Posty: 66
Rejestracja: sob gru 15, 2018 6:15 pm

Re: Dzbanek filtrujący

Post autor: MartaMM »

Też od niedawna mam właśnie dzbanek Aquaphor Porvence i woda z niego jest znacznie smaczniejsza. Po kamieniu nie ma śladu więc i sprzety kuchenne jak czajnik czy ekspres też na tym korzystają.
Amela22
Miła Kobietka
Posty: 61
Rejestracja: pn kwie 08, 2019 1:52 pm

Re: Dzbanek filtrujący

Post autor: Amela22 »

O super! ja własnie jestem na kupnie i rozważam model Provence, dobrze wiedzieć, że cieszy się pozytywnymi opiniami i radzi sobie z filtracją.
KatrinaP
Jestem tu nowa :)
Posty: 18
Rejestracja: śr lis 06, 2019 8:41 pm

Re: Dzbanek filtrujący

Post autor: KatrinaP »

Sprawdza się taki dzbanek? ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości