Strona główna forum Ona i On Seks i antykoncepcja

Życie seksualne kobiet w Polsce - ankieta

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Życie seksualne kobiet w Polsce - ankieta

Postprzez Kuba » 1 gru 2013, o 16:07

Witam serdecznie,

mam na imię Jakub i jestem studentem 5 roku na instytucie Biologii i rozwoju człowieka na UAM w Poznaniu. Moim tematem pracy magisterskiej jest wpływ stanu zdrowia na decyzje związane z prokreacją. Poniżej zamieszczam link do ankiety, która potrzebna jest aby uzyskać dane, na których będę mógł oprzeć swoją pracę. Wierzę, że wszystkie kobiety na tym forum są pomocne i poświęcą 10 min na wypełnienie mojej ankiety.

http://www.interankiety.pl/interankieta ... 908fe1.xml

Z góry bardzo dziękuję za wypełnienie i życzę miłego dnia :)

Pozdrawiam,
Kuba :)

P.S. Ankieta nie jest żartem dlatego proszę podejść do niej rzetelnie, mimo że niektóre pytania mogą krępować.
Kuba
Jestem tu nowa :)

Re: Życie seksualne kobiet w Polsce - ankieta

Postprzez Culagula » 8 gru 2013, o 16:00

Wiesz co, zajrzałam do twojej ankiety i jak zobaczyłam pytania to odechciało mi się ją wypelniać..... sorry.
No wkurzyły mnie te pytania....
Nieee..... sorry ale ja Ci nie pomogę.
Obrazek Obrazek
Culagula
Super Gaduła

Postprzez Adidasowa » 12 gru 2013, o 13:07

A ja wypełniłam ankietę, lubię ankiety :D
`Po prostu to czuje - pasujesz...
`Lubimy jak poruszasz tym co mama w genach dała...

Obrazek
Adidasowa
Kobietka Expert

Postprzez Culagula » 13 gru 2013, o 10:09

Ja kiedyś też lubiłam ankiety ale jak widzę pytania o stan majątkowy, czy i ile mam samochodów, czy mam komputer i tego typu podobne pytania to mówię, że gó..o ich to obchodzi bo to według mnie nijak się ma do tematu. A ostatnio w coraz więcej ankietach są takie pytania i ich wcale nie wypelniam.
Obrazek Obrazek
Culagula
Super Gaduła

Postprzez aii » 13 gru 2013, o 10:18

Nie do końca jest to nie na temat. Wiele czynników społecznych i materialnych ma wpływ na podstawy ludzi i ich zachowania czy postrzeganie przez nich. Co innego gdyby te pytania były bardziej szczegółowe, np.jaki kolor/marka/ilość drzwi. Wtedy można by było podczepić to pod jakiś marketing.
aii
Gadatliwa Kobietka

Postprzez Culagula » 13 gru 2013, o 11:42

Jest jedno pytanie czy posiadam własny samochód, następnie ile tych samochodów jest w rodzinie, czy to ma wpływ na prokreację? Mam samochód 7-osobowy to mam mieć 5 dzieci bo mam duży samochód?
Albo dlaczego nie jeżdżę na wakacje.... a muszę? mieszkam w takim miejscu że do mnie przyjeżdżają na wakacje, ja tylko wyjdę na taras i mam widok którego mi każdy zazdrości. A z wakacji niekoniecznie dzieci się rodzą....
A jaki związek na prokreację ma wiek w którym zaczęłam współżyć? Od pierwszego razu nie zaszlam w ciążę tylko po kilku latach.
Zresztą jak ktoś chce to niech tą ankietę wypełnia, ja nie mam najmniejszego zamiaru.
Obrazek Obrazek
Culagula
Super Gaduła

Postprzez aii » 13 gru 2013, o 23:54

Po prostu nie należy do tego podchodzić sztywno. Każde pytanie ma jakiś cel (tzn gdybym ja robiła taką ankietę, tak by było). I owszem, pytania o ilość samochodów, czas urlopowy, ilość dzieci dużo mówią o człowieku. Z takich informacji można wydedukować takie informacje jak czas wolny, poświęcenie się pasjom, status materialny - a więc i stopę życia oraz zadowolenie itp. Można przykłady mnożyć i mnożyć. Jeżeli ktoś nie chce, to nie wypełnia. Odpowiedziałam na ten post, ponieważ zrozumiałam, że nie widzisz zależności między pytaniami w ankiecie, a jej tematem przewodnim.
aii
Gadatliwa Kobietka

Postprzez Culagula » 14 gru 2013, o 08:26

Tylko że nadal nie widzę związku z tematem.
Jak mój status materialny ma wpływać na moją prokreację...
Nie słyszałaś o bogatych ludziach którzy nie mają dzieci lub jedno i o biedniejszych którzy nie mają auta, czy nawet dwóch, nie jeżdżą na wakacje a dzieci mają dużo? Wpływ stanu majątkowego na rozmnażanie jest nijaki......
To czy jestem bogata czy nie, to czy mam jedno auto czy trzy i to czy jeżdżę na wakacje czy nie, to czy mam rodzenstwo czy nie, to czy spotykam się z rodzicami czy nie nie ma wpływu na moją PROKREACJĘ bo o tym jest praca.
No ale jak obie twierdzimy, kto nie chce wypełniać ankiety ten nie wypełni.
Obrazek Obrazek
Culagula
Super Gaduła

Postprzez malinka 61 » 14 gru 2013, o 10:58

Brawo Cagula , ja też spojrzałam na ta ankietę i aż się zdziwiłam , pytania są bardzo dziwne , :evil: :o
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
malinka 61
Kobietka Expert

Postprzez aii » 14 gru 2013, o 11:29

Culagula a zastanawiałaś się czemu czasami tak jest, że bogole nie mają dzieci lub mają tylko jedno? Lub czemu biedni mogą mieć ich sporo? Czemu np kontakty z rodziną rzutują na naszą własną? ITD. To jest właśnie odpowiedź dlaczego takie pytania są powiązane z prokreacją. To co nas otacza, to jak coś postrzegamy, to jak coś odczuwamy ma na to wpływ. I nie tylko psychiczny, przykład? Stres - chyba nie muszę tego rozszerzać. Ważne, że ankiety nie są obowiązkowe :)
aii
Gadatliwa Kobietka

Następna strona

Powrót do Seks i antykoncepcja