Zakup auta - leasing czy kredyt?

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Zakup auta - leasing czy kredyt?

Postprzez Moniczka35 » 19 lis 2016, o 21:55

Witajcie !

Mam mały dylemat, a może duży? :o

Prowadzę lokalnie firmę i chciała bym kupić wreszcie służbowe autko. Chciałabym wydać tak od 80 do 100 tys. Autko musi być reprezentatywne no i solidne. Jakie auto wybrać i czy bardziej opłaca się wziąć kredyt czy na leasing? Pomóżcie proszę ! ;*
Moniczka35
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 lis 2016, o 21:50

Re: Zakup auta - leasing czy kredyt?

Postprzez kusicielka » 19 lis 2016, o 22:40

Teraz wszyscy moi znjaomi mający firmy idą w leasing.
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Zakup auta - leasing czy kredyt?

Postprzez Raszpla » 20 lis 2016, o 17:16

Jak masz firmę, to przecież tylko leasing. W auto idea mają fajne warunki. A skąd jesteś? Bo oni tylko w Białymstoku i Olsztynie. I w Warszawie jeszcze. Ale warunki maja super. Tylko ze to mercedes i jesli szukasz reprezentacyjnego to bierz czarnego, nie daj sie namówić na biały. Bo nie znoszę takiego. Ładne auto tylko czarne!
No dobrze jeszcze mają taki fajny odcień szarego. Taki jak na boku ifona jest. Bedzie pasował do telefonu :-)
Raszpla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 24 paź 2016, o 22:58

Re: Zakup auta - leasing czy kredyt?

Postprzez Moniczka35 » 23 lis 2016, o 15:18

Raszpla napisał(a):Jak masz firmę, to przecież tylko leasing. W auto idea mają fajne warunki. A skąd jesteś? Bo oni tylko w Białymstoku i Olsztynie. I w Warszawie jeszcze. Ale warunki maja super. Tylko ze to mercedes i jesli szukasz reprezentacyjnego to bierz czarnego, nie daj sie namówić na biały. Bo nie znoszę takiego. Ładne auto tylko czarne!
No dobrze jeszcze mają taki fajny odcień szarego. Taki jak na boku ifona jest. Bedzie pasował do telefonu :-)


Najbliżej mam do salonu w Łomiankach. Dużo słyszałam dobrego o tym salonie :)) Ale wiecie kupno samochodu to ważna decyzja i nie chcę jej podejmować pochopnie :( :? A jak z serwisowaniem takiego samochodu? Bo to też będzie na mojej głowie :cry: . Z tego co wiem na czarnym może być widać zakurzenia ale szary? Podoba mi się ! Oprócz telefonu to teraz do koloru paznokci by pasował :D
Moniczka35
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 lis 2016, o 21:50

Re: Zakup auta - leasing czy kredyt?

Postprzez Raszpla » 23 lis 2016, o 18:18

W sumie o serwisie wiem niewiele. Z moimi umiejętnościami to bym sobie paznokcie połamała przy dolaniu płynu do spryskiwaczy :-)
Jak masz nowe autko, to zapominasz o serwisie i jeździsz . W końcu mercedes sie nie psuje :-) a jak juz to najwyżej poznasz jakiegoś fajnego mechanika. Jak z mercedesa to musi być fachowiec ;-)
A jak juz koniecznie chcesz, to zapytaj o ten serwis podczas jazdy próbnej. Tylko jeszce raz...nie biały! Szary jest bardzo okej, teraz najnowsza moda na matowe. Tylko nie wiem jak to sie sprawdza. Taki duży, w macie...mmm
Tam mają opcję, że jak bierzesz assistance, to nawet gdyby ci się zepsuł to masz zastępcze autko i hotel.
Raszpla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 24 paź 2016, o 22:58

Re: Zakup auta - leasing czy kredyt?

Postprzez redorange666 » 1 gru 2016, o 18:43

Zasadniczo tylko leasing w wypadku firmy.
Co do koloru... Na czarnym widać wszystko. Każdy pyłek i każda plamkę. Najgorszy kolor do utrzymania w czystości. Poza tym smutny.
Co do bezawaryjności...niestety mercedes juz od ponad 10 lat to marka robiąca spore problemy właścicielom. Warto kupić pakiet obsługi serwisowej.
Dolanie płynu do spryskiwaczy, poziomu oleju itp należy do obowiązków właściciela.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Zakup auta - leasing czy kredyt?

Postprzez anusiaa112 » 1 gru 2016, o 22:42

Najlepiej leasing jeśli masz firmę ;)) Ale uważaj co kupujesz, najlepiej doradź się u znajomego, który zna się na tym :D

WYGRAJ MODNE CIUCHY! KLIKNIJ I SPRAWDŹ Obrazek
anusiaa112
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 1 gru 2016, o 20:11

Re: Zakup auta - leasing czy kredyt?

Postprzez Raszpla » 2 gru 2016, o 18:56

Ja tez mam do Łomianek niedaleko. Bo z tarchomina to jeden skok mostem północnym. I chyba pojadę zobaczyć w co celujesz, jak te merce wyglądają. Nowe są niezłe, chyba tez niezawodne, bo jakos na poboczu żadnego nie spotykałam :-) I ostatnio takiego ma mieście widziałam...taki półokrągły, jak jajo :-) nie mam pojęcia jaki to był wiec sie dopytam. Fajnie byłoby sobie jakąś jazdę zrobić :-)
I jestem ciekawa czy te lakiery matowe to od mercedesa czy tylko w jakimś super tuningu
Raszpla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 24 paź 2016, o 22:58

Re: Zakup auta - leasing czy kredyt?

Postprzez Glycerine » 5 gru 2016, o 01:08

Moniczko a czy masz tę kasę czy koniecznie musisz mieć jakąś formę kredytu/leasingu? Bo ja ostatnio patrzyłam na plac poleasingowy raiffeisen i jeśli nie masz nic przeciwko używanym to za tę kasę możesz mieć naprawdę prześliczny samochodzik no i co najważniejsze sprawny
Glycerine
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 7 sie 2016, o 00:00

Re: Zakup auta - leasing czy kredyt?

Postprzez kusicielka » 8 gru 2016, o 16:41

Glycerine napisał(a):Moniczko a czy masz tę kasę czy koniecznie musisz mieć jakąś formę kredytu/leasingu? Bo ja ostatnio patrzyłam na plac poleasingowy raiffeisen i jeśli nie masz nic przeciwko używanym to za tę kasę możesz mieć naprawdę prześliczny samochodzik no i co najważniejsze sprawny


Raifeisen? a co oni tam mają?
Teraz podobno jest jakaś wyprzedaż mercedesów w łomiankach i to dotyczy wszystkich - nowych, używanych.
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Zakup auta - leasing czy kredyt?

Postprzez Brankala » 14 gru 2016, o 23:55

Raszpla napisał(a):Ja tez mam do Łomianek niedaleko. Bo z tarchomina to jeden skok mostem północnym. I chyba pojadę zobaczyć w co celujesz, jak te merce wyglądają. Nowe są niezłe, chyba tez niezawodne, bo jakos na poboczu żadnego nie spotykałam :-) I ostatnio takiego ma mieście widziałam...taki półokrągły, jak jajo :-) nie mam pojęcia jaki to był wiec sie dopytam. Fajnie byłoby sobie jakąś jazdę zrobić :-)
I jestem ciekawa czy te lakiery matowe to od mercedesa czy tylko w jakimś super tuningu
Może mówisz o jakimś Mercedesie A ja kiedyś miałam A 160 i trochę jajo przypominał ;) dobrze wspominam to autko bo to było moje pierwsze i sentyment do dziś mam do Mercedesów :)
Jak bym miała firmę wybrałabym Leasing a tak kredyt mam :(
Avatar użytkownika
Brankala
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 15 sty 2016, o 22:39

Re: Zakup auta - leasing czy kredyt?

Postprzez Hadassa » 15 gru 2016, o 10:22

Wiec problem z glowy.
Temat zamykam
Za spam dziekujemy

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google Adsense [Bot]