Zabawa po 7latach zwiazku

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Zabawa po 7latach zwiazku

Postprzez ZampiVanez » 12 lut 2017, o 19:56

Hej mam 26lat mój narzeczony ma 37 , jesteśmy razem 7lat i ten seks był taki zwyczajny ja na górze czasami on czasami tez czyli standard, odpewnego czasu to się zmeiniło i nie wiem moze to jego wiek ale ługo nie było seksu po za tym na pol roku sie rozstalismy , on jest obecnie barziej no powiem wprost napalony, ten seks to jest taka zabawa nie mowie ze mi sie nie podoba owszem bardzo mi się podoba bo zaczynane sa spełniane moje marzenia erotyczne ale nawet kupił wibrator nie wiem czy sie napatrzył filmów erotycznych czy podczas naszego rozstania miał kogos nie bede o to pytać nawet bo nie chce zeby myslał ze mam pretensje ale czy to jest normalne u faceta w jego wieku że z seksu jak to sie mowi po Bozemu nagle zaczal eksperymentować??
ZampiVanez
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 lut 2017, o 19:47

Re: Zabawa po 7latach zwiazku

Postprzez redorange666 » 12 lut 2017, o 20:20

No tak...powinien chcieć seksu raz na miesiąc, przy zgaszonym świetle oraz w pozycji misjonarskiej.
Po cobsie nad tym zastanawiasz??? Ciesz się ze facet ma inwencję twórcza w tym temacie.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Zabawa po 7latach zwiazku

Postprzez ZampiVanez » 12 lut 2017, o 22:27

no ciesze sie ale zastanawia mnie to czemu tak sie zmieniło
ZampiVanez
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 lut 2017, o 19:47

Re: Zabawa po 7latach zwiazku

Postprzez redorange666 » 12 lut 2017, o 22:28

Ktoś go tego nauczył. Pokazał mu nowe możliwości.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Zabawa po 7latach zwiazku

Postprzez Damian Parcel » 12 lut 2017, o 22:38

Jak powiedział Redo, ciesz się tym dziewczyno. Jak dają to bierz. Wytłumaczeń może być miliony, a i tak wybierzesz to które Ci najbardziej będzie pasować. Jeśli wciąż go pociągasz i ciągle ma na Ciebie ochotę, to po tylu latach nawet nie tyle że jesteście w normie, co masz się o wiele lepiej niż wiele wiele kobiet. Cieszyć się, a nie szukać dziury w całym!:P

https://www.youtube.com/watch?v=pquXW8SM29k Mam nadzieję, że komuś pomoże
Avatar użytkownika
Damian Parcel
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 1 lut 2017, o 00:11

Re: Zabawa po 7latach zwiazku

Postprzez Anitka86 » 31 maja 2017, o 12:06

To normalne
Anitka86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 28 maja 2017, o 20:11

Re: Zabawa po 7latach zwiazku

Postprzez elwira321 » 20 wrz 2017, o 15:29

Powinniście szczerze że sobą porozmawiać, zaplanujcie może wspólny wyjazd to na pewno Was zbliży

elwira321
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 18 wrz 2017, o 13:13

Re: Zabawa po 7latach zwiazku

Postprzez karpandzia11 » 9 paź 2017, o 14:12

nic tylko cieszyć się że chce to robić a nie raz na miesiąc czy coś

karpandzia11
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 28 wrz 2017, o 12:03

Re: Zabawa po 7latach zwiazku

Postprzez Wiedzma » 11 lis 2017, o 01:05

ZampiVanez napisał(a):Hej mam 26lat mój narzeczony ma 37 , jesteśmy razem 7lat i ten seks był taki zwyczajny ja na górze czasami on czasami tez czyli standard, odpewnego czasu to się zmeiniło i nie wiem moze to jego wiek ale ługo nie było seksu po za tym na pol roku sie rozstalismy , on jest obecnie barziej no powiem wprost napalony, ten seks to jest taka zabawa nie mowie ze mi sie nie podoba owszem bardzo mi się podoba bo zaczynane sa spełniane moje marzenia erotyczne ale nawet kupił wibrator nie wiem czy sie napatrzył filmów erotycznych czy podczas naszego rozstania miał kogos nie bede o to pytać nawet bo nie chce zeby myslał ze mam pretensje ale czy to jest normalne u faceta w jego wieku że z seksu jak to sie mowi po Bozemu nagle zaczal eksperymentować??


???

Mam 43 lata, moj maz jest nieco mlodszy, ale nie wyobrazam sobie seksu zadziej niz kilka razy w tygodniu.

Po cholere w ogole byc w zwiazku skoro ma w nim brakowac seksu?

I co to znaczy "u faceta w jego wieku"?

hehehehe masakra... powaznie :) nawet jakby mial 70 lat to przeciez skoro sprzet dziala to normalne ze go uzywa hehehe

A ze eksperymentuje, ze "inaczej niz poprzednio", coz, to raczej oczywiste :) mial laske bez uprzedzen i tyle :)

.
Wiedzma
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 4 paź 2014, o 04:17
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]