wzbudzenie zainteresowania

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

wzbudzenie zainteresowania

Postprzez Niezgodna » 15 mar 2017, o 13:49

Hej ;)

Mianowicie poznałam faceta, które jest ode mnie 15 lat starszy. Różnimy się poglądami i mamy inne spojrzenie na świat, ale co najważniejsze gdzieś to się tam łączy i potrafimy się dogadać jako tako. Chociaż niestety zaczyna mnie irytować sytuacja ustępowania, ograniczania samej siebie bo tak wypada lub bo to się źle dla mnie skończy.

Mój facet jest strasznie o mnie zazdrosny, może z racji o wiek lub moją atrakcyjność. chciałam to zniwelować więc zaczęłam mu o wszystkim mówić ..., nie narzekam na brak zainteresowania moją osoba czy adoratorów - ale zauważyłam, że im więcej mu mówię tym bardziej jestem, w jakimś tam moim mniemaniu organiczna. Sama jestem również o niego zazdrosna, lecz staram, się tego nie ujawniać i skrywam to w sobie.

Moim głównym problemem jest to, że się spotykamy dość krótko lecz intensywnie i chodzi o to, że ta cała intensywność wynika tylko z mojej inicjatywy. Moim pomysłem na zyskanie jego większego zainteresowania było przestanie interesować sie nim... lecz była to sytuacja dla mnie nie do zniesienia... nie oddzywaliśmy się prawie przez 2 dni ... oboje zatęskniliśmy i sie poprawiło, ale tylko na chwile...


Nie wiem co robić ?? jak zyskać zainteresowanie ?? jak zniwelować tą zazdrość ??
Niezgodna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 mar 2017, o 12:58

Re: wzbudzenie zainteresowania

Postprzez Fenek86 » 17 mar 2017, o 15:44

Zainteresowanie albo się ma albo się nie ma.
Taka prawda.
Jak mnie interesuje kobieta to jej to okazuję. Jeśli nie to nie. U nas nie ma drugiego dna.
Krótka piłka.
Avatar użytkownika
Fenek86
Samiec
 
Posty: 230
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 19:54

Re: wzbudzenie zainteresowania

Postprzez Jaśmin » 19 mar 2017, o 22:17

Fenek86 napisał(a):Jak mnie interesuje kobieta to jej to okazuję. Jeśli nie to nie. U nas nie ma drugiego dna.
Krótka piłka.


To samo miałam napisać, faceci raczej są prości ;) Zakochany facet przeniesie góry dla kobiety.

Co do zazdrości to... nie skupiaj się na innych facetach, jeśli chcesz z nim być. Ja też mam powodzenie ale sorry, jeśli z kimś jestem to tylko on się dla mnie liczy. Po co mu opowiadasz o innych gościach? Nie dziwi mnie to, że się denerwuje... Gdyby mi mój narzeczony opowiadał z wypiekami na twarzy, że ta czy ta laska go podrywała to wyszła bym chyba z siebie ;P

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: wzbudzenie zainteresowania

Postprzez mysia0054 » 22 mar 2017, o 10:43

Nie wiem czy zazdrosny facet to dobry materiał na związek, zwłaszcza jeśli jest od Ciebie tyle lat starszy. Neidługo zamknie Cię w złotej klatce

Microgynon cena do sprawdzenia u mnie na blogu.
mysia0054
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 22 mar 2017, o 10:13
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]