Wypadające włosy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Wypadające włosy

Postprzez AquastopRadioterapia » 21 mar 2016, o 23:57

Polecam szampony, które składają się z wyciągów glikolowych, takich jak z korzenia rzodkwi czarnej (rzodkwi zwyczajnej), kłącza tataraku, liści rozmarynu i korzenia mydlnicy. Zapewniają one prawidłowe ukrwienie skóry głowy, które hamuje wypadanie włosów i zapewnia ich odrost. Ich skład uzupełniony może być o pantenol, czyli prowitaminę B5, która ma właściwości nawilżające.
Avatar użytkownika
AquastopRadioterapia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 11 sty 2016, o 21:52
Lokalizacja: Poznań

Re: Wypadające włosy

Postprzez punki » 4 kwi 2016, o 11:17

a nie uważacie, że jeśli włosy naprawdę mocno wypadają to może mieć to związek z różnymi chorobami, które zaczynają się w naszym organizmie bardziej uaktywniać? Ja przykładowo niestety tak miałam i poza włosami nic innego mi nie dolegało. Zrobiłam sobie badania włosów - wiem jak to brzmi ale to takie specjalne - no i wykryli mi wszystko. Zaczęłam leczenie i powoli mam nadzieję wszystko wróci do normy.

punki
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 kwi 2016, o 11:04

Re: Wypadające włosy

Postprzez Anastazja099 » 5 kwi 2016, o 09:54

a co u ciebie wykryli? bo pierwszy raz spotykam się z badaniem włosów, które oznaczają poważne zmiany zachodzące w organizmie.
Avatar użytkownika
Anastazja099
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 9 wrz 2013, o 11:19

Re: Wypadające włosy

Postprzez Hadassa » 5 kwi 2016, o 09:56

Obawiam się, że się nie dowiemy co wykryli ;)
ale ogólnie już kilka razy spotkałam się z tym, że przy problemach z włosami, gdy wszystkie metody zawiodą dobrze iść na badania do tychologa, czy jak tam się on ładnie nazywa ;) i zrobić badania

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wypadające włosy

Postprzez Wrażliwa » 5 kwi 2016, o 18:02

U mnie sprawdziła się henna wax (ograniczone wypadanie, sprężystość moc i blask). Na efekty trzeba poczekać, ale maska jest bardzo wydajna, wiec polecam do wypróbowania.
Wrażliwa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 5 kwi 2016, o 16:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wypadające włosy

Postprzez Lagenko_pl » 6 kwi 2016, o 12:32

Dziewczyny podobno olejek z wiesiołka również jest bardzo dobry i skuteczny jeżeli chodzi o walkę z wypadającymi włosami,wzmacnia je i moim zdaniem warto chociaż spróbować bo cenowo nie jest drogi.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Wypadające włosy

Postprzez madzik » 7 kwi 2016, o 10:58

Mi po ślubie strasznie wypadały włosy (stres, emocje oraz chemia u kosmetyczki), przez 2 miesiące rano i wieczorem piłam pokrzywę. Raz że włosy przestały wypadać, dwa że odrosły nowe i zrobiły się gęste. bez znaczenie jaki producent, ale wiadomo nie kupujcie tez najtańszej

madzik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 6 kwi 2016, o 12:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Wypadające włosy

Postprzez Jowitta » 7 kwi 2016, o 13:44

słyszałam, że ziółka działają, ale aż do takiego stopnia?
Avatar użytkownika
Jowitta
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 5 lis 2013, o 13:28

Re: Wypadające włosy

Postprzez Hadassa » 7 kwi 2016, o 14:43

Jowita chyba to i tak zalezy od przyczyn wypadania i organizmu

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wypadające włosy

Postprzez madzik » 8 kwi 2016, o 14:53

Tak, w moim przypadku podziałały bardzo dobrze, a naprawdę wypadały mi garściami. Tylko że ja piłam rano i wieczorem, nawet z dwóch torebek i efekty były bardzo dobre

madzik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 6 kwi 2016, o 12:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Wypadające włosy

Postprzez Werka9494 » 18 kwi 2016, o 13:47

SPAM używajcie, mi się sprawdził bardzo dobrze i nie wypadają mi już
PROSZE NIE SPAMOWAC FORUM
Werka9494
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 kwi 2016, o 11:55

Re: Wypadające włosy

Postprzez LindaB33333 » 13 maja 2016, o 16:05

Ja używam ampułek z placentą i szampon energetyzujący :)
Efekty są świetne. W końcu mogę powoli zapuszczać włosy ^^
LindaB33333
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 maja 2016, o 15:23

Re: Wypadające włosy

Postprzez orszulka » 22 maja 2016, o 12:58

tez mi wypadają, chociaz do tej pory nie mialam zbyt problemu. wcieram jakies odzywki, nakladam maski, ale nic sie nie polepsza. laski, a mezoterapia? taki zabieg? myslicie, ze warto?
orszulka
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 1 maja 2015, o 08:02

Re: Wypadające włosy

Postprzez kokoszanel » 27 maja 2016, o 15:48

dołączam do tego problemu. o zgrozo! To co sie dzieje w ostatnim czasie z moimi włosami to jakiś horror, garściami mi wypadają. Co prawda mam ich dużo na głowie i nie widać ubytku z tego powodu, ale to co się dzieje to jakiś kosmos :( musze przejrzeć ten wątek. Zaszłam dziś do apteki kupiłam jakiś specyfik i zobaczę co to da....

Przemiły pan powiedział że mogą to być hormony ... ciekawią mnie ewentualne przyczyny takiego stanu... ?!

"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć"

~ Coco Chanel
Avatar użytkownika
kokoszanel
Super Gaduła
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:12

Re: Wypadające włosy

Postprzez Hadassa » 28 maja 2016, o 07:44

Ma to moze byc tez stres. Ja lykalam biotebal i wcieralam jantar

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wypadające włosy

Postprzez miraska » 7 sty 2017, o 06:58

Jeśli nie wiesz jak sobie z tym poradzić to ja proponowałabym spróbować zagęszczania włosów mikrowłóknami. Działa to na prawdę dobrze a efekt jest natychmiastowy :)

miraska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 22:15

Re: Wypadające włosy

Postprzez tiara » 10 sty 2017, o 16:48

Ja przez 2 miesiące brałam olej z wiesiołka w kapsułkach i piłam siemię lniane, moje włosy nawilżyły się od wewnątrz i na szczotce jest ich dużo dużo mniej, jest ogromna różnica. W między czasie jeszcze zużyłam 2 opakowania Biotebalu, ale nie wiem czy to jego zasługa.

Dieta i ćwiczenia to klucz do schudnięcia? Zobacz więcej na http://fabrykafigury.pl/
tiara
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10 sty 2017, o 16:41

Re: Wypadające włosy

Postprzez Hadassa » 11 sty 2017, o 09:00

Tiara pewnie wszystko razem zadziałalo... tak w sumie najlepiej

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wypadające włosy

Postprzez elka90 » 18 sty 2017, o 10:00

madzik napisał(a):Mi po ślubie strasznie wypadały włosy (stres, emocje oraz chemia u kosmetyczki), przez 2 miesiące rano i wieczorem piłam pokrzywę. Raz że włosy przestały wypadać, dwa że odrosły nowe i zrobiły się gęste. bez znaczenie jaki producent, ale wiadomo nie kupujcie tez najtańszej


Również piję napar z pokrzywy jak widzę że więcej włosów zaczyna mi wypadac. Pokrzywy zbieram sama i suszę, żeby mieć na zimę. Herbatki pokrzywowe dostępne w sklepach to nie to samo, co napar z naturalnych liści pokrzywy.
Avatar użytkownika
elka90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 sty 2017, o 15:58
Lokalizacja: Osiek

Re: Wypadające włosy

Postprzez mandarynka89 » 20 sty 2017, o 17:54

Spróbujcie wcierki z kozieradki, efekty super. Może nie pachnie zbyt przyjemnie, ale można się poświęcić :)

Odkrywaj piękno każdego dnia - http://la-nika.pl/
mandarynka89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 sty 2017, o 17:43

Re: Wypadające włosy

Postprzez jolkot » 22 sty 2017, o 21:51

Na wypadające włosy dobrym sposobem jest zmiana szamponu i ręczników na takie z mikrofibry które nie niszczą włosów. a jeżeli sprawy zasżły za daleko to w LINK nożna zrobić mezoterepię igłową i odbudować cebulki włosów lub wszczepić nowe włosy.


ZA LINK PODZIEKUJEMY
jolkot
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 sty 2017, o 21:36

Re: Wypadające włosy

Postprzez dradziszewska » 23 sty 2017, o 12:07

Wypadające włosy to dość powszechny problem, najlepiej udać się do trychologa, on pomoże ustalić przyczynę problemu i wiedząc już dlaczego można dopiero dostosować odpowiednia metodę leczenia.

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19

Re: Wypadające włosy

Postprzez PeggySue » 16 lut 2017, o 11:18

tak teraz wszyscy chwalą te odzywki z jantara, nie wiem czy próbować? na razie mam szampon i odzywkę ziołową ze skrzypem, ale zeby jakas roznice zobaczyc, to szczerze mowiac na razie nic nie widze :(
PeggySue
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 16 lut 2017, o 11:00

Re: Wypadające włosy

Postprzez 8Amelia0 » 20 lut 2017, o 19:52

kokoszanel napisał(a):dołączam do tego problemu. o zgrozo!

Za każdym razem zaznaczam to samo, bo akurat terapia Revitacell uderza w sedno. Jedną z ciekawszych o nich informacji jest fakt, że za projektem stoją Polacy. Podwójna korzyść.
Avatar użytkownika
8Amelia0
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 8 lut 2017, o 16:44

Re: Wypadające włosy

Postprzez Hadassa » 22 lut 2017, o 23:34

PeggySue napisał(a):tak teraz wszyscy chwalą te odzywki z jantara, nie wiem czy próbować? na razie mam szampon i odzywkę ziołową ze skrzypem, ale zeby jakas roznice zobaczyc, to szczerze mowiac na razie nic nie widze :(

Kosztuje grosze więc warto.
Tylko właśni potrzeba czasu.
Jeżeli dalej będą wypadać może warto poszukać gdzieś głębiej powodów dlaczego

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]