Wasze sposoby na wypadanie włosów

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez 1mpresja » 16 mar 2014, o 23:44

O, wiesz jeszcze, czego możesz spróbować? Błota na włosy. Znajoma używa takiego, robi sobie maseczki, też miała problem z wypadającymi włosami i po tym błocie z Bielendy już tego problemu nie ma - a włosy są :D
1mpresja
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 19:47

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Oliviera83 » 5 kwi 2014, o 18:05

Hej,
na wypadnie włosów pod wpływem stresu, ciąży czy zwykłego przesilenia wiosennego polecam osobiście sprawdzoną i przetestowana linie szamponów i odżywek SPAM, a w szczególności ampułki do skóry głowy i suplement diety Hair Complex. Dzięki tej serii moje włosy odzyskały blask i przestały wypadać, już po dwóch tygodniach zauważyłam różnicę:) Polecam je wszystkim moim koleżanką i wszystkie są super zadowolone:), ba nawet stałam się w moim towarzystwie doradcą ds. pielęgnacji włosów:)

Ostatnio edytowano 7 kwi 2014, o 09:44 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Oliviera83
 

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Kornelka00 » 7 kwi 2014, o 13:40

vax, witaminy i zdrowe odżywanie - mi pomogło, bo co wiosnę była masakra - pełno wypadających włosów. Teraz tylko parę ;) a i paznokcie na tym skorzystały.

Obrazek
Avatar użytkownika
Kornelka00
Fajna Kobietka
 
Posty: 191
Dołączył(a): 21 sty 2014, o 13:50

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez izaa » 8 kwi 2014, o 17:21

ja stosuję odżywkę na wilgotne włosy lecz nie spłukuje jej od razu a czekam godzinkę i dopiero wtedy dokładnie spłukuje odżywkę lub nawet myje jeszcze raz włosy. Sprawdzony sposób :)

Tutaj znajdziesz najlepsze centrum medycyny estetycznej, stomatologii i kosmetologii w Lublinie www.idealmed.com.pl
izaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 kwi 2014, o 17:07
Lokalizacja: Lublin

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Kornelka00 » 10 kwi 2014, o 08:17

zależy jaką odżywkę - np. trzymając za długo WAXA można sobie nieźle włosy zniszczyć - raz mnie rozwalił wielki NEGATYW od kobiety, która miała pretensje, że wax zniszczył jej włosy - a używała go codziennie i trzymała po 20 minut... :(

Obrazek
Avatar użytkownika
Kornelka00
Fajna Kobietka
 
Posty: 191
Dołączył(a): 21 sty 2014, o 13:50

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez lulumiranda » 10 kwi 2014, o 17:08

A ja od 2 tygodni stosuję szampon i odżywkę z nowej serii Cece Med Hair Prevent :) Jak zobaczyłam ją w mojej ulubionej aptece internetowej to pomyślałam, że to coś dla mnie ponieważ od pewnego czasu zauważyłam to, że włosy o wiele bardziej zaczęły mi wypadać :( Pewnie ze stresu oraz złej diety. Muszę coś z tym zrobić. Tak czy inaczej widzę pierwsze efekty ponieważ na szczotce po czesaniu jest o wiele mniej włosów. Myślę, że wszystko idzie w dobrą stronę :)
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez semisa » 23 sie 2014, o 16:46

Ja od pewnego czasu kilka razy dziennie czeszę się grzebieniem, który ma zapewnić porost włosów. Już zauważyłam pierwsze z zmiany. Nie ukrywam, że w przeszłości bardzo często farbowałam włosy.

semisa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 sie 2014, o 16:44

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Fas_Olka24 » 23 sie 2014, o 20:03

grzebień na porost włosów ? Sory ale nie kupuję tego.
Avatar użytkownika
Fas_Olka24
Fajna Kobietka
 
Posty: 234
Dołączył(a): 10 sie 2014, o 16:07
Lokalizacja: Śląsk

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Astra » 23 sie 2014, o 21:20

Tylko sie pod ,,wasem,, usmiechnelam z wrazenia, o skutecznosci tego magicznego
grzebyczka. :D :D
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Marina » 26 sie 2014, o 09:44

Ja próbowałam już wcierek ale nie miałam do tego cierpliwości.. Kazali smarować rano i wieczorem - wieczorem ok ale rano? Jak po takiej wcierce wyglądałam jakby piorun mnie poraził :). Próbowałam odżywki CeCe (kokosowej) do wypadających ale bez rezultatu, teraz od dwóch myć stosuje Klorane z chininą - zobaczymy..
Marina
 

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Specjalista Aspazji » 30 sie 2014, o 14:02

Do odwrócenia procesu wypadania włosów stosuje się zabiegi karboksyterapii, czyli terapii przy użyciu medycznego CO2. Natomiast jeśli chodzi o domowe sposoby, to dieta ma olbrzymi wpływ na to w jakiej kondycji są włosy: produkty bogate w minerały i witaminy takie jak: magnez, żelazo, selen; preparaty wzmacniające cebulki włosów, np. z wyciągiem ze skrzypu polnego czy pokrzywy. Możesz spróbować maski do włosów z kilku kropel nafty kosmetycznej, żółtka i oleju.Taką maskę nakłada się na skórę głowy i włosy na godzinę przed myciem.
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez oOosylwiaoOo » 4 wrz 2014, o 11:15

Hmm kolejny problem, z którym też się zmierzyłam :D
To co mi pomogło i pomaga to odżywka do włosów Regenerum :) Dostępna jest w każdej aptece i kosztuje nie więcej niż 20 zł :)
Odnawia cebulki, leczy podrażnioną skórę i naprawdę włosy po niej są takie delikatne i miłe w dotyku:)
Oprócz tego warto też brać multiwitaminę, bo wypadanie włosów spowodowane jest też tym, że brakuje nam czegoś :)
oOosylwiaoOo
 

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez G**** » 4 wrz 2014, o 12:35

Najlepszym domowym sposobem na wypadające włosy jest żółtko jajka.

Ja robię sobie maseczkę z żółtka, olejku rycynowego i soku z cytryny. Nie dość że włosy mniej wypadają to jeszcze nabierają blasku.
G****
 

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Adidasowa » 5 wrz 2014, o 10:48

Ten szampon i odżywka + serum z Pantene pomogły mi... Jak stosowałam to naprawdę w ogóle mi nie wypadały, w wannie nie leżała garść włosów po umyciu, ale teraz mi się skończył, nie stosuję więc znowu wypadają jak wypadały...

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez kajametrowska » 19 wrz 2016, o 12:11

Pozwolę sobie zapytać w tym dziale. Czym charakteryzuje się łysienie plackowate? Czy ktoś to mial? Nigdy nie miałam prblemów z wypadaniem włosów ale teraz to co się dzizeje to jest straszne. Wyciągnęłam sobie dzisaj garść włosów z głowy po myciu. Wanna jest pełna moich włosów co mnie przeraża ;/ Co robić? Na razie rodzinna dała mi skierowanie do dermatologa ale w Gdańsku czeka sie długo ( wizytę mam w marcu i do tego momentu to jujż normalnie cała wyłysieje)/
Avatar użytkownika
kajametrowska
Miła Kobietka
 
Posty: 44
Dołączył(a): 11 lis 2013, o 19:48

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez cleo » 19 wrz 2016, o 12:41

Czy włosy wylatują Ci plackami? Masz może prześwity na głowie? Zerknij sobie na zdjęcia w sieci, znajdziesz tam inforamcje o tym jak to wygląda. Tak poza tym to powodów wypadania włosów może być masa. Hormony, stres, barak witamin, jaieś choroby Czy robiłas sobie badania krwi? Druga sprawa to nie wiem czy coś doradzi Ci dermatolog na fundusz bo leczenie lysienia nie jest refundowane, nawet to spowodowane chorobą. Polecałabym wybrac się prywatnie do trichologa. W Gdańsku przyjmuje na Skłodowskiej
Avatar użytkownika
cleo
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 6 lut 2015, o 13:43

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez kajametrowska » 19 wrz 2016, o 14:18

A to jakaś specjalizacja lekarska? Robiłam sobie badania jakiś czas temu. Przy okazji badań pracowniczych z roboty, dołożyłam do tego jeszcz badania na hormony bo nigdy nie badałam i chciałam zobaczyć czy nie jest coś nie tak z moją tarczycą ( szczeglnie,ze moja mama i tato chorują) ale jak na razi wszystko jest ok. Czy stres... No jest stres, zawsze był ale teraz najbardzeji mnie stresuje właśnie to wypadanie włosów, nic innego....
Avatar użytkownika
kajametrowska
Miła Kobietka
 
Posty: 44
Dołączył(a): 11 lis 2013, o 19:48

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez cleo » 20 wrz 2016, o 10:34

Tak Jest to osoba, która zajmuje sie problemami z włosami i skórą głowy. TYlko uważaj na niekóre gabinety bo jest wielu samozwańczych trichologów, którzy ukończyli jedynie jakies podstawowe kursy i chcą leczyć ludzi. Najlepiej jest wybrać się do sprawdzonego gabinetu gdzie będziesz miała kontakt z lekarzem dermatologiem, kosmetologiem. Mój mąż ma spory problem z zakolami, chodził tak jak tutaj już wspomninałam na SKłodowską do kliniki doktora Michajłowskiego. Zrobili mu tam badania, potem chodził na kurację ( na szczęście nie był potrzebny przeszczep włosów)/
Avatar użytkownika
cleo
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 6 lut 2015, o 13:43

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez xena » 20 wrz 2016, o 12:07

A co to była za kuracja? Czy to gabinet prywatny? Może masz jakiś kontakt?
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez docha » 20 wrz 2016, o 14:49

Mi bardzo pomogła seria anticaduta z biokapu. Miałam kapsułki i szampon akurat, ale dostępny też jest lotion, ampułki do wcierania, kapsułki dla mężczyzn.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez AquastopRadioterapia » 20 wrz 2016, o 17:14

Polecam odżywki, które zawierają wyciągi glikolowe z korzenia rzodkwi czarnej, kłącza tataraku, liści rozmarynu lekarskiego czy korzenia mydlnicy lekarskiej. Zapewniają one prawidłowo ukrwioną skórę głowy, która jest niezbędnym elementem hamującym wypadanie włosów i zapewniającym ich odrost.
Avatar użytkownika
AquastopRadioterapia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 11 sty 2016, o 21:52
Lokalizacja: Poznań

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez cleo » 21 wrz 2016, o 10:54

Tak.prywatny. Tutaj masz telefon: +48 513 350 082 . Jest to pewien koszt ale przynajmniej będziesz wiedziała czy coś da się zrobić czy taką już masz genetykę. A im wcześniej zaczniesz coś konkretnego działać to łatwiej wyleczysz i tak jest ze wszystkim. Już nie pamiętam co dokłądnie miał mąż, bo w kończu to nie ja na to chodziłam ale polegało to z tego co pamietam na nakłuwaniu skóry takimi delikatnymi igiełkami i wprowdzaniu w nią preparatu pobudzającego cebulki. Dzięki temu włosy zaczely odrastać
Avatar użytkownika
cleo
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 6 lut 2015, o 13:43

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez agnes89 » 4 paź 2016, o 14:41

mi strasznie wypadaly włosy po antybioterapii pomogła maska vax ale ważna jest suplementacja od wewnątrz, zdrowe odżywianie i najzwyklejszy skprzyp w tabletkach poprawił kondycję moich włosów i paznokci

agnes89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 4 paź 2016, o 12:07

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Hadassa » 6 paź 2016, o 16:46

Maska Vaxa faktycznie super ;) i wcierki ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez psychotestyslupsk » 12 paź 2016, o 14:51

Ja na wypadające włosy jadłam tabletki vitapil i wcierałam taką wcierkę firmy jantar. Po mału odrastają mi już baby hairy

psychotestyslupsk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 paź 2016, o 14:48
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]