Wasze kosmetyki godne polecenia

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Lucy » 6 wrz 2016, o 10:33

Ja to szczerze powiedziawszy nie jestem przywiązana do jednej marki. Od czasu od kiedy nauczylam sie czytać składy produktów do ciała i twarzy zwracam głównie uwagę na to co dany kosmetyk w sobie zawiera. Super jest wspomniane serum Richevon. Faktycznie jedno z lepszych do twarzy jeśli chodzi o skład.
Efekty są chociz pojawiaja się po ok miesicu.

Nie szu­kają pot­raw wyszu­kanych czy egzo­tycznych, ale wolą da­nia kon­wen­cjo­nal­ne, jak em­briony ptaków nielotów, mielo­ne or­ga­ny w powłoce je­lit, plas­try ciała świń czy bul­wy by­lin przy­pala­ne w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze ok­reśla się je ja­ko jaj­ka, kiełbasę, be­kon i frytki.
Avatar użytkownika
Lucy
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 20 paź 2014, o 08:26

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez edit » 6 wrz 2016, o 13:52

ja również jakiś czas temu przerzuciłam się na naturalne kosmetyki. Tak jak ktoś już tutaj pisał również chwalę sobie sylveco i vianek (wiem, że to jedna firma) oraz niektóre rosyjskie kremy (np. Babuszka Agafia)
edit
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 1 sie 2016, o 14:39

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez aniaM » 11 wrz 2016, o 01:24

blueskay napisał(a):ostatnio pokusiłam się zamówić kosmetyki mineralne z annabelle minerals, w sumie dokładnie puder i jestem mega zaskoczona. Dzięki zawartemu cynkowi moja skóra, która ma tendencje do trądziku stała się ładniejsza i makijaż utrzymuje się znacznie dłużej matowy ale też nie zawiera silikonów i innych składników które zapychały mi pory przez co miałam większą tendencje do zaskórników.


Gdzie zamawiasz ten puder, ja mam cienie mineralne i mega sprawa. Chcę również zamówić jakiś puder. Czy jest zamówienie próbki?
aniaM
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 1 mar 2016, o 22:32

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Demeter » 21 wrz 2016, o 14:46

Uwielbiam wszelkiego rodzaju kosmetyki do makijażu. Co do cieni, to mam kilka sprawdzonych. Moje ulubione to matowe i w tym przypadku mogę śmiało polecić te, które kupuję w Naturze, niedrogie, ładnie napigmentowane, dobrze się je nakłada i długo się utrzymują. Moje najnowsze nabytki z My Secret to duet: szary i ciemno niebieski.
Avatar użytkownika
Demeter
Fajna Kobietka
 
Posty: 199
Dołączył(a): 2 wrz 2015, o 00:58
Lokalizacja: moje miejsce na ziemi :)

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez michalina90 » 22 wrz 2016, o 15:26

Ja jestem strasznie leniwa więc lubię kosmetyki które można szybko stosować. Nie mam czasu na demakijaż przed prysznicem, robię to jak się kąpię i moim hitem jest płyn do oczyszczania twarzy z liści manuka. Super zmywa makijaż i oczyszcza twarz a ja nie tracę czasu.

grywalizacja na http://sanitera.pl
michalina90
Fajna Kobietka
 
Posty: 113
Dołączył(a): 25 sty 2016, o 14:18

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez a_gatka » 25 wrz 2016, o 18:16

A ja właśnie odkryłam kolejne kosmetyki Natura Care, a konkretnie balsamy do ciała i naprawdę bardzo polecam. :) Skusiłam się na witaminowy, z masłem shea i zaskoczona byłam efektem, bo skóra jest po nim mięciutka i ładnie nawilżona. To co mi się podoba to wydajność i tempo wchłaniania. Można spokojnie stosować nawet po porannym prysznicu przed pracą, bez obaw, że wetrze się w ubrania. :) Ślicznie pachnie, niewiele kosztuje i są 4 warianty do wyboru. Moje nowe love <3 z Natury wygląda tak:

Obrazek
a_gatka
 

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez lulumiranda » 4 paź 2016, o 10:11

Lucy napisał(a):Ja to szczerze powiedziawszy nie jestem przywiązana do jednej marki. Od czasu od kiedy nauczylam sie czytać składy produktów do ciała i twarzy zwracam głównie uwagę na to co dany kosmetyk w sobie zawiera. Super jest wspomniane serum Richevon. Faktycznie jedno z lepszych do twarzy jeśli chodzi o skład.
Efekty są chociz pojawiaja się po ok miesicu.



A gdzie mogę je kupić? I czy jest może jakiś wiek od którego mozna nakładać sobie takie przeciwzmarszczkowe kosmetyki na twarz? Jak miałam 20 lat w życiu nie myślałam o tym,że coś takiego bedzie mi potrzebne. Mam jednak 29 lat i widze,z jednak twarz nie jest już taka jak wczęsniej :( Jest bardziej zmęczona oraz pojawiają sie pierwsze bruzdki :(
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez agnes89 » 4 paź 2016, o 12:16

ja jestem fanką kosmetyków z Farmony. ładnie pachną, zwłaszcza peelingi :)

agnes89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 4 paź 2016, o 12:07

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Lucy » 3 lis 2016, o 14:16

lulumiranda napisał(a):
Lucy napisał(a):Ja to szczerze powiedziawszy nie jestem przywiązana do jednej marki. Od czasu od kiedy nauczylam sie czytać składy produktów do ciała i twarzy zwracam głównie uwagę na to co dany kosmetyk w sobie zawiera. Super jest wspomniane serum Richevon. Faktycznie jedno z lepszych do twarzy jeśli chodzi o skład.
Efekty są chociz pojawiaja się po ok miesicu.



A gdzie mogę je kupić? I czy jest może jakiś wiek od którego mozna nakładać sobie takie przeciwzmarszczkowe kosmetyki na twarz? Jak miałam 20 lat w życiu nie myślałam o tym,że coś takiego bedzie mi potrzebne. Mam jednak 29 lat i widze,z jednak twarz nie jest już taka jak wczęsniej :( Jest bardziej zmęczona oraz pojawiają sie pierwsze bruzdki :(



No trudno kochana :) Po 25 roku życia skóra nie produkuje już tyle kolagenu co wcześniej tak wiec może tracić elastyczność Ma na to również wpływ wiele innych rzeczy takich jak nieodpowiednie nawilżenie czy papieroski.
Richevon zamówisz przez internet. Najlepiej na ich oficjalnej stronie. Będziesz miała wtedy pewność.ze nie jest to podróbka i jest świezutki ( jak w przypadku każdego luksusowego produktu mogą zdarzać się podróbki ale to norma).
Avatar użytkownika
Lucy
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 20 paź 2014, o 08:26

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez preciosa » 4 lis 2016, o 15:46

Dzięki wam dowiedziałam się o kilku fajnych kosmetykach i przypomniałam sobie, że powoli zbliżam się do tej "magicznej" granicy 25. roku życia... I mimo, że dbam o skórę od zawsze to jednak nastawiam się na pewne mankamenty wynikające z procesu jej starzenia się, choć jednocześnie myślę sobie: "Starzenie skóry? Helou, przecież mam DOPIERO 24 lata!" :D Myślę, że nie powinniśmy się dać zwariować w tej kwestii. A co do kosmetyków godnych polecenia to moim faworytem jest Dermogal. Nie wiem, czy któraś z was go zna, ale z tego co wiem to jest dość popularny (takie kapsułki w kształcie rybek). Bardzo dobrze radzi sobie ze zmianami trądzikowymi, z suchością skóry, jej nadmiernym złuszczaniem się, co już sama na sobie sprawdziłam. Nie jest drogi i to mnie cieszy jeszcze bardziej :) Inne kosmetyki z Gal też już wpadły w moje ręce i też mogę ocenić je jako te o wysokiej jakości, dlatego polecam. Małym problemem jest tylko to, że nie mogłam ich znaleźć w drogerii, ale za to apteki są w ich posiadaniu, choć najtaniej wychodzi w aptece pod smokiem (o internetowej mowa) i tam zwykle je kupuję, bo Ceneo pokazuje mi jakieś zawyżone ceny, nie wiedzieć czemu.
Avatar użytkownika
preciosa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 15 wrz 2016, o 14:31

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Donii » 6 lis 2016, o 12:43

no to tak samo jak w wieku 30 lat należy dbać o swoją skórę. ja podpatrzyłam u siostry kremy its skin...i zapytałam się jej jak one na nią działały i chyba po raz pierwszy widziałam jak jest zadowolona z kosmetyków...bez żadnego 'ale'. no więc ja tez juz zamówiłam i czekam na dostawę :) strzał w 10!
Donii
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 lis 2016, o 08:32

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Daria » 7 gru 2016, o 11:33

Dorzucę jeszcze nowość od Vichy, która świetnie się u mnie sprawdza: serum Slow Age. Głęboko nawilża skórę i szybko się wchłania więc mogę używać go pod make up. Już po kilku pierwszych aplikacjach widać różnicę - cera jest rozświetlona i zdrowsza. Moje nowe kosmetyczne love:)
Avatar użytkownika
Daria
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 15 sie 2016, o 11:38

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez cleo » 15 gru 2016, o 12:19

Serum Richevon.
Zakup dokonnałam po przeczytaniu recenzji innych, pierwsze opakowanie zamowiłam w internecie. Szukałam jeszcze stacjonarnie ale nie byłam w stanie znaleźć
Zalety:
- skłóra nawilżona
- piekny zapach
- nie zatyka porów
- doskonały pod podkład
- twarz jest taka odmłodzona
- zmalały mi oznaki zmęczenia
Wady:
- cena ( ale krem jest tego wart)
Avatar użytkownika
cleo
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 6 lut 2015, o 13:43

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez neda » 16 sty 2017, o 10:51

Moje ostatnie odkrycie. Peeling kawowy Skin Team. Wcześniej robiłam w domu peelingi kawowe, ale jako, że jestem leniem i nie zawsze chce mi się robić to wolę kupować gotowe. Kilka z nich już przetestowałam ale ten najbardizej mi odpowiada
Plusów jest wiele:
+ ładnie wygładza skórę
+ po kilku użyciach widać znaczną poprawę jeśli chodzi o jędrność skóry. Wydaje mi się,że cellulit jest o wiele mniejszy.
+ dla wielbicieli kawy polecam szczególnie wersję naturalną niewzbogaconą dodatkowymi zapachami. Ma wspaniały głęboki zapach naturalnej kawy
+ Jest w sam raz. Nie jets za mocny aby podrażniał i jednoczesnie fajnie peelinguje.
+ sklad super, sama natura
+ jest wydajny ponieważ jedno opakowanie mam już ponad miesiąc i jeszcze sporo zostało
neda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 10:49

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez malami86 » 16 sty 2017, o 15:01

Mam odżywkę do rzęs Revitacell. Boska, absolutnie mój nr jeden ;)
Avatar użytkownika
malami86
Fajna Kobietka
 
Posty: 173
Dołączył(a): 22 gru 2016, o 14:59

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez a_gatka » 29 sty 2017, o 12:19

Samoopalacze St.Moriz - moje ulubione. Ostatnio miałam imprezę i przypomniałam sobie o mgiełce samoopalającej tej firmy. Załatwiła mi sprawę w kilka minut, bez żadnych smug. :) Takie cudo przyszłam wam polecić. ;)

Obrazek
a_gatka
 

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Hadassa » 29 sty 2017, o 19:01

Agatka, ja chyba też jeszcze gdzieś mam samoopalacz od nich, mgiełkę chyba też ;) Faktycznie dobre produkty były ;) Muszę tylko rękawicę od nich znaleźć, bo bez niej ani rusz. Przynajmniej nie było problemu z nierówną aplikacją czy brudnymi rękami

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Martynaa » 30 sty 2017, o 02:26

Ja ostatnio bardzo polubiłam olejek w kremie do ciała z bielendy, mam taki kokosowy, dobrze ujędrnia i nawilża ciało, może z powodzeniem zastępować balsam do ciała. Oprócz tego maseczka do włosów Biovax z naturalnymi olejami jest bardzo fajna, wzmacnia i odżywia włosy
Martynaa
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 27 gru 2014, o 22:58

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez JaGoda » 31 sty 2017, o 16:56

Hej a może by zrobić wątek o najgorszych kosmetykach jakie się miało? :) Takie typu recenzje kosmetyków, które nas rozczarowały?

"Ten, kto kocha naprawdę, kocha w milczeniu, uczynkiem, a nie słowami." ~Carlos Ruiz Zafón –Cień wiatru
Avatar użytkownika
JaGoda
Fajna Kobietka
 
Posty: 130
Dołączył(a): 12 sty 2017, o 17:12

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Demeter » 31 sty 2017, o 20:27

Wątek o kosmetycznych wtopach, czemu nie, chyba każda z nas kupiła coś co było niewypałem totalnym.
@a_gatka @ Hadassa, a te samoopalacze sprawdzają się przy jasnej karnacji? Nie jestem fanką solarium, a szykuje mi się impreza i może by tak spróbować. ;-)
Avatar użytkownika
Demeter
Fajna Kobietka
 
Posty: 199
Dołączył(a): 2 wrz 2015, o 00:58
Lokalizacja: moje miejsce na ziemi :)

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez BlackWolf » 31 sty 2017, o 20:52

JaGoda napisał(a):Hej a może by zrobić wątek o najgorszych kosmetykach jakie się miało? :) Takie typu recenzje kosmetyków, które nas rozczarowały?


Można. ;) Kto chętny to zakładać.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez malami86 » 31 sty 2017, o 21:32

BlackWolf napisał(a):
JaGoda napisał(a):Hej a może by zrobić wątek o najgorszych kosmetykach jakie się miało? :) Takie typu recenzje kosmetyków, które nas rozczarowały?


Można. ;) Kto chętny to zakładać.


Jest gdzies założony? Bo ja chętnie kilka wpisów
Avatar użytkownika
malami86
Fajna Kobietka
 
Posty: 173
Dołączył(a): 22 gru 2016, o 14:59

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Chilli » 31 sty 2017, o 22:18

Demeter napisał(a):Wątek o kosmetycznych wtopach, czemu nie, chyba każda z nas kupiła coś co było niewypałem totalnym.
@a_gatka @ Hadassa, a te samoopalacze sprawdzają się przy jasnej karnacji? Nie jestem fanką solarium, a szykuje mi się impreza i może by tak spróbować. ;-)



Tak, świetnie się sprawdza. Mają wersje do jasnej i do ciemnej karnacji. Bo sama taką mam, czyli jasną. Opalenizna jest super. Az sama byłam zdziwiona efektami na nogach :D Na pewno nie przestaniesz używać produktów st.moriz.
Avatar użytkownika
Chilli
Fajna Kobietka
 
Posty: 166
Dołączył(a): 18 sty 2015, o 17:02

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez BlackWolf » 1 lut 2017, o 00:31

malami86 napisał(a):
BlackWolf napisał(a):
JaGoda napisał(a):Hej a może by zrobić wątek o najgorszych kosmetykach jakie się miało? :) Takie typu recenzje kosmetyków, które nas rozczarowały?


Można. ;) Kto chętny to zakładać.


Jest gdzies założony? Bo ja chętnie kilka wpisów


Zapraszam do tematu:
post224723.html#p224723

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Hadassa » 2 lut 2017, o 16:19

Demeter napisał(a):Wątek o kosmetycznych wtopach, czemu nie, chyba każda z nas kupiła coś co było niewypałem totalnym.
@a_gatka @ Hadassa, a te samoopalacze sprawdzają się przy jasnej karnacji? Nie jestem fanką solarium, a szykuje mi się impreza i może by tak spróbować. ;-)

Są nawet takie specyfiki gdzie decydujesz o odcieniu opalenizny jaki chcesz osiągnąć. Więc spokojnie można spróbować

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]