Wasze kosmetyki godne polecenia

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez iza813 » 17 cze 2016, o 11:34

Od jakiegoś czasu zmieniłam swoje kosmetyki na bardziej naturalne. Obecnie do mycia twarzy stosuje olejki np bielenda z kwasem hialuronowym, zamiast toniku uzywam wody różanej. Bardzo lubie kosmetyki firmy evree cena przystępna i skład calkiem ok. Z firm to polecam firme sylveco,vianek (vianek to dziecko marki sylveco ), ecolab, kosmetyki rosyjskie. Wiadomo trzeba przetestowac to i owo na własnej skórze aby przekonać się co nam najbardziej pasuje. Jeśli chodzi o oleje to używam kokosowego na całe ciało zamiast balsamu i na twarz olej jojoba.

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni
Avatar użytkownika
iza813
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 24 cze 2013, o 01:50
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Hadassa » 17 cze 2016, o 14:10

Nowy zel pod prysznic z palmolive. Ten czekoladowy. Nie dosc ze oblednie pachnie to jeszcze ma fajna konsystencje. Zdecydowanie polecam

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Chilli » 20 cze 2016, o 07:11

Z Eloderm mam też balsam ale również aktywny krem i rewelacja. Również polecam jak ktoś nie radzi sobie ze suchą skórą. Cene mają super, więc na każdą kieszeń. Ale dodam również ryżowy puder z Ecocery, kosztował mnie grosze a matowa skóra na twarzy utrzymuje się śmiało do 8 godzin. I oczywiście król tuszów - jeśli chodzi o mnie -False Lasch Wings z Loreala,
Avatar użytkownika
Chilli
Fajna Kobietka
 
Posty: 166
Dołączył(a): 18 sty 2015, o 17:02

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Revelka » 21 cze 2016, o 09:21

Ostatnio trafiłam na świetny krem - pisałam o nim u siebie na blogu teraz (SPAM).
Scandia Cosmetics - wersja melonowa pachnie obłędnie i dziala bardzo dobrze, ma masło shea w składzie i ogólnie krem 100% vege, więc warty uwagi :)

JESZCZE TROCHE ZA MALO POSTOW NA REKLAME ;)

Avatar użytkownika
Revelka
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 6 mar 2016, o 20:59

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Jolanta » 22 cze 2016, o 10:26

posterka napisał(a):Serum przeciwzmarszczkowe Richevon. Polski produkt . Serum naprawdę fajne, jest to jeden z kosmetyków po którym rzeczywiście widzę efekty. A nie jedynie reklamę.

Nie zawiera w sobie sztucznych barwników , silikonów czy parabenów. Dobrze nawilża skórę. Jest po nim lepiej napięta. Oraz widze,ze mniejsze zmarszczki się wygładziły. Oczywiscie tych głębokich nie wygładzi ale te mniejsze są tak jakby mniej widoczne.


Mam to serum. Żałuję tylko, że nie odkryłam go trochę wczęśniej bo faktycznie jest takie jakie piszesz. Nie usuneło oczywiście wszystkich zmarszczek ale wygładziło te mniejsze.
Moim zdaniem lepsze efekty niż większość reklamowanych kremów na zmarsczzki.
Avatar użytkownika
Jolanta
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 4 gru 2014, o 15:01

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Odjutra » 4 lip 2016, o 15:28

Dermomask Złote Nici. Nie sądziłam, że mogę trafić na tak genialną maseczkę. Świetnie pachnie i efekt napiętej skóry jest bardzo widoczny :)
Odjutra
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 4 lip 2016, o 14:30

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez kusicielka » 4 lip 2016, o 16:19

Bardzo, bardzo fajna rzecz serum z olejkiem arganowym z avonu - sam olejek też używam,ale do włosów to jest lepsze i tańsze, łatwo się rozpoowadza, genialnie rozczesują się po nim włosy - a moja młoda ma kręcone do pasa ;)
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez cleo » 6 lip 2016, o 09:40

Jolanta napisał(a):
posterka napisał(a):Serum przeciwzmarszczkowe Richevon. Polski produkt . Serum naprawdę fajne, jest to jeden z kosmetyków po którym rzeczywiście widzę efekty. A nie jedynie reklamę.

Nie zawiera w sobie sztucznych barwników , silikonów czy parabenów. Dobrze nawilża skórę. Jest po nim lepiej napięta. Oraz widze,ze mniejsze zmarszczki się wygładziły. Oczywiscie tych głębokich nie wygładzi ale te mniejsze są tak jakby mniej widoczne.


Mam to serum. Żałuję tylko, że nie odkryłam go trochę wczęśniej bo faktycznie jest takie jakie piszesz. Nie usuneło oczywiście wszystkich zmarszczek ale wygładziło te mniejsze.
Moim zdaniem lepsze efekty niż większość reklamowanych kremów na zmarsczzki.


Gdzie je kupowałaś? Bo chyba w sklepach stacjonarnych go nie widziałam. Szukam obecnie jakiegoś seum na twarz ale bez parafiny . Wczoraj przeszłam się po kilku sklepach stacjonarnych ale wszystko jak na złość zawierało w sobie silkony parafiny czy parabeny, których moja skóra nie toleruje bo wyskaują mi od razu jakieś syfki. Szukam tak wiec czegos skutecznego ale bez tych rzeczy w skladzie.
Avatar użytkownika
cleo
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 6 lut 2015, o 13:43

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Sasza » 8 lip 2016, o 20:14

tusz do rzes z chyba eveline zielony. Boski jest:)
Garnier z olejkiem do demakijazu 20 zl ale fajniutki


a tak wogole to ja przeszlam na naturalne bardziej kosmetyki....zwykly szampon za 2zl pokrzywowy , mydla w kostce, dla dzieci, dove, szare czy z makiem z lidla
olejek Hipp dla dzieci bo fajny ma sklad....
Sasza
Super Gaduła
 
Posty: 1093
Dołączył(a): 7 lut 2015, o 18:12

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez hurri » 8 lip 2016, o 20:23

ja wróciłam do bielendy kasztanowej na tą moją naczynkową buzię i rewelka!
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Jolanta » 13 lip 2016, o 11:22

cleo napisał(a):
Jolanta napisał(a):
posterka napisał(a):Serum przeciwzmarszczkowe Richevon. Polski produkt . Serum naprawdę fajne, jest to jeden z kosmetyków po którym rzeczywiście widzę efekty. A nie jedynie reklamę.

Nie zawiera w sobie sztucznych barwników , silikonów czy parabenów. Dobrze nawilża skórę. Jest po nim lepiej napięta. Oraz widze,ze mniejsze zmarszczki się wygładziły. Oczywiscie tych głębokich nie wygładzi ale te mniejsze są tak jakby mniej widoczne.


Mam to serum. Żałuję tylko, że nie odkryłam go trochę wczęśniej bo faktycznie jest takie jakie piszesz. Nie usuneło oczywiście wszystkich zmarszczek ale wygładziło te mniejsze.
Moim zdaniem lepsze efekty niż większość reklamowanych kremów na zmarsczzki.


Gdzie je kupowałaś? Bo chyba w sklepach stacjonarnych go nie widziałam. Szukam obecnie jakiegoś seum na twarz ale bez parafiny . Wczoraj przeszłam się po kilku sklepach stacjonarnych ale wszystko jak na złość zawierało w sobie silkony parafiny czy parabeny, których moja skóra nie toleruje bo wyskaują mi od razu jakieś syfki. Szukam tak wiec czegos skutecznego ale bez tych rzeczy w skladzie.


W sklepach stacjonarnych raczej nie znajdziesz. Podejrzewam,ze jest w tych lepszych droższych drogeriach gdzięś w większych miastach , Warszawa czy Wrocław ale w mniejszych raczej nie. Ja juz dawno nie kupuję kosmetków stacjonarnie bo większosć tak jak pisałam zawiera składniki, które sama wymieniłaś i których sama nie lubię. . Serum richevon zamawiałam przez internet. Wpisz sobie to Ci wyskoczy sklep. Nie jest może tanie ale wydajne bo ja nakładam na skorę kropelkę i to wystarcza ( oczywiscie nie samo ale pod krem).
Avatar użytkownika
Jolanta
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 4 gru 2014, o 15:01

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Biedrona » 13 lip 2016, o 13:06

Bardzo lubię kosmetyki firmy Tołpa.

"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."
Katharine Hadley
Avatar użytkownika
Biedrona
Fajna Kobietka
 
Posty: 233
Dołączył(a): 8 lip 2016, o 12:14

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez blueskay » 13 lip 2016, o 22:29

ostatnio pokusiłam się zamówić kosmetyki mineralne z annabelle minerals, w sumie dokładnie puder i jestem mega zaskoczona. Dzięki zawartemu cynkowi moja skóra, która ma tendencje do trądziku stała się ładniejsza i makijaż utrzymuje się znacznie dłużej matowy ale też nie zawiera silikonów i innych składników które zapychały mi pory przez co miałam większą tendencje do zaskórników.
blueskay
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 3 mar 2014, o 21:33

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Revelka » 15 lip 2016, o 14:46

Mam obecnie puder z Anabelle Minerals i Lili Lolo :) Jestem w fazie intensywnych testow, ale musze przyznać, że bardzo pozytywnie na początek :)

Avatar użytkownika
Revelka
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 6 mar 2016, o 20:59

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Edytka77 » 18 lip 2016, o 07:44

Polecam szminki firmy INGLOT matowe .Są rewelacyjne bardzo ale to bardzo trwałe ,piękne matowe .Koszt 30 zł ale warto bo są super wydajne wystarczy musnąc usta i kolor jest bardzo mocny.Ja używam kolor 426 mat
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Edytka77
Miła Kobietka
 
Posty: 84
Dołączył(a): 12 cze 2016, o 19:38

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Daria » 15 sie 2016, o 12:16

Jeśli chodzi o make up jestem od 3 lat wierna jednemu podkładowi - Even Better od Clinique. Na lato używam odcienia 4, a na zimę 3. Jest bardzo wydajny i doskonale pasuje do mojego odcienia skóry.
Avatar użytkownika
Daria
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 15 sie 2016, o 11:38

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Daria » 15 sie 2016, o 12:17

W sprawie pielęgnacji ufam Vichy. Szczególnie urzekła mnie linia Liftactive. Zdecydowanie to mój hit w walce ze zmarszczkami! Wygładza skórę i odmładza ją.
Avatar użytkownika
Daria
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 15 sie 2016, o 11:38

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez a_gatka » 20 sie 2016, o 17:01

Ostatnio bardzo przypadł mi do gustu rozświetlacz do strobingu z MySecret. Ma lekką kremową konsystencję i idealnie się nim "rzeźbi" samymi palcami. :) Kupiony w Naturze, do której poszłam po Seyo Mena dla swojego męża, a wyszłam... z kilkoma dodatkowymi zdobyczami. Oczywiście każda niezbędna! :D

Obrazek
a_gatka
 

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez kitaro » 21 sie 2016, o 20:44

ja polecam kosmetyki z serii its skin. bardzo fajne, świetnie się wchłaniają a skóra jest taka odświeżona
kitaro
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 sie 2016, o 20:37

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez olenka90 » 22 sie 2016, o 08:09

jeśli chodzi o włosy to polecam... oliwę z oliwek :) sprawdzony sposób na piękne włosy!!!

olenka90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 22 sie 2016, o 08:02

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez a_gatka » 26 sie 2016, o 13:10

Nie na każde działa. Lepsza amla. ;)
a_gatka
 

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez makeup_lover » 26 sie 2016, o 15:04

Próbowała któraś z was peelingu borowinowego z Tołpy? Jeśli nie - zróbcie to koniecznie! Jest wspaniały!
makeup_lover
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 sie 2016, o 14:46

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez tosia » 1 wrz 2016, o 11:03

Jeśli mowa o Le Petit Marseillais to nie byłam zbytnia fanką żeli pod prysznic... owszem zapachy ładne ale mało gęste. Obecnie miałam przyjemność, ogromną przyjemność myć się ich kremem pod prysznic i jestem pod wrażeniem zarówno składu, ponieważ skład kremu jest bardzo dobry, olejki nie są gdzieś na szarym końcu składu. Cudowny zapach, który pozostaje długo na skórze! Jednym słowem przekonałam się do produktów tej marki. #ambasadorkaLPM
tosia
 

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Revelka » 1 wrz 2016, o 16:24

A ja jestem zakochana w produktach BIOLOVE, dostępne niestety tylko stacjonarnie w sklepach Kontigo w Warszawie, ale po prostu je uwielbiam. Są na bazie naturalnych olejków, mają super treściwe składy - a są w nich musy do ciała, peelingi, balsamy, żele pod prysznic, mgiełki do ciała, kule do kąpieli itp :) Jeśli chcecie nieco o nich poczytać zerknijcie do mnie na bloga, bo w ostatnim czasie sporo o nich pisałam :) i do tego mają super zapachyyy....

Avatar użytkownika
Revelka
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 6 mar 2016, o 20:59

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez kies » 2 wrz 2016, o 21:47

Ja co roku latem jestem bardziej zakochana w tarce do pięt, a raczej częstym jej użyciu. Tym razem zmieniłam tylko krem na Natura Care i to jest moje nowe Love :) Bardzo fajnie się sprawdza w codziennej pielęgnacji. Pięty wyglądają bardzo dobrze, może nie tak jak u noworodka, ale prawie :)
kies
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 7 lis 2011, o 00:50
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]