Warto robić zdjęcia na ślubie?

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez Arowana14 » 6 sie 2012, o 18:36

Drogie Panie powiedzcie co o tym sądzicie. Nie szkoda pieniędzy? W końcu koszta ślubu, wesela są i tak ogromne!
Arowana14
 

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez sun979 » 6 sie 2012, o 20:30

Jestem w fazie podejmowania również podobnych decyzji! ;) Także zależy mi, aby nie wydać za dużo pieniędzy na wesele. Ja myślę, że jednak fotograf, oprócz dobrego zespołu to podstawa. To jest jeden raz w życiu i pamiątka na całe życie. Moim zdaniem np. można zrezygnować z kamerzysty... ;)
sun979
 

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez Masjaa » 8 sie 2012, o 16:59

Ja też uważam że zdjęcia to super pamiątka. Jak trafi się na profesjonalistę to potem dech w piersiach zapiera jak ogląda się takie perełki fotograficzne i pamiątka na całe życie.... Można zrezygnować z wielu innych zbędnych ozdobników typu limuzyny i inne pierdoły... ogólnie przerażają mnie ludzie, którzy zapożyczają się w bankach , robią imprezę na kilkaset osób, jakieś wymyślne udziwnienia... ale każdy ma inne podejście.
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez karolka1 » 8 sie 2012, o 19:32

Uważam że warto zainwestować w zdjęcia.
Ale nalezy uważac na wszelkie dziwne oferty fotografów
my jestesmy niedawno po slubie i mielismy duze problemy bo musieliśmy bardzo szybko znaleźć
nowego fotografa i dopiero z polecenia znajomych drugi raz podjęliśmy decyzje
Pani Małgosia z Warszawy mile nas zaskoczyła niesamowicie kontaktowa osoba
cała sprawa z poprzednim fotografem amatorem sie dobrze skończyła
ale uczulam żeby uważac na takich naciągaczy.
A Małgosię będe polecać teraz każdemu z warszawy i Radomia bo robi niesamowite fotki
i na pewno są one pamiątką na całe życie..............




treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
karolka1
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 8 sie 2012, o 19:23

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez dobrowa » 9 sie 2012, o 16:35

Nie ma piękniejszej pamiątki jak zdjęcia ze ślubu, to jedna z tych rzeczy, która jest na ślubie obowiązkowa!

dobrowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 16:17

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez ona-3-slask » 10 wrz 2012, o 20:09

sorki ale dla mnie to glupie pytanie bo jak to mozna nie robic zdjec z tegodnia
jak sie bierze slub robi wesele to i chce sie iec pamiatke

ja lubie wracac do tych chwil
czuąłm sie wyjatkowo,zawsze marzyłąm o tym dniu
mielismy zdjecia i w zakł.fotogr i w plenerze
i załowałabym gdybym nie miała takiej pamiatki
mamy tez zdj na kompie i film
ona-3-slask
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 10 wrz 2012, o 10:31

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez dzo » 10 wrz 2012, o 22:07

Arowana14 napisał(a):Drogie Panie powiedzcie co o tym sądzicie. Nie szkoda pieniędzy? W końcu koszta ślubu, wesela są i tak ogromne!


durne pytanie...

Ludzie robią fotografie na zwykłych imprezach, jak rodzą się dzieci, jak są święta i jeszcze przy ogromie innych okazji

A Ty pytasz czy przy ślubie nie szkoda pieniędzy ? :lol:
dzo
 

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez charakterna » 11 wrz 2012, o 16:02

A nie chciałabyś kiedyś pokazywać dzieciom , wnukom swój wyjątkowy dzień ? Dziwne będzie , jeżeli nie będzie na ślubie fotografa.

A.
Avatar użytkownika
charakterna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 15:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez mstuv » 12 wrz 2012, o 19:25

Moim zdanie WARTO WARTO I JESZCZE RAZ WARTO ! Nie chciałabyś mieć pamiątki z najważniejszego dnia w swoim życiu? :) :roll:
mstuv
 

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez Madziulka » 13 wrz 2012, o 18:48

Uważam, że zdjęcia ze ślubu to pamiątka na całe życie i powinno się utrwalić te piękne chwile i później za XXXX lat móc sobie powspominać chwile gdy braliśmy ślub, dlatego warto mieć fotografa na ślubie:-)

Obrazek

Obrazek
Madziulka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 7 wrz 2012, o 11:39

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez brunecia » 16 wrz 2012, o 11:05

koniecznie! my mamy zarowno foto jak i kamere. na pamiatki nie warto zalowac kasy :)
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez karski1 » 15 sty 2013, o 23:13

No wiesz, jeśli zamiast profesjonalnego fotografa i kamerzysty wolisz aby kolega biegał z cyfrówką to wiesz...

Fotograf to wydatek kilku tys. zł. My korzystaliśmy z usług i w sumie jesteśmy zadowoleni bo zdjęcia są naprawdę rewelacyjnej jakości. Fajnie tak teraz popatrzeć na nasze wspólne zdjęcia ślubne stojące na komodzie.

Nawet się nie zastanawiaj, bo pewnie, że warto robić zdjęcia!

Ostatnio edytowano 15 lis 2013, o 12:28 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę nie spamować.
karski1
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 27 gru 2011, o 00:05

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez angela44 » 15 sty 2013, o 23:44

pewnie ze warto, to najlepsza pamiatka, zawsze jest co wspominac ;)

Profesjonalne siatki zgrzewane!
Avatar użytkownika
angela44
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 sty 2013, o 23:40

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez Pear » 16 sty 2013, o 10:44

Powiem Wam ze my fotografa na sali nie mielismy tylko w studio tez wlasnie ze wzgledow finansowych, ale kazdy na stole mial aparat jednorazowy I kazdy z gosci robil zdjecia osobiscie. Wyszlo to swietnie, goscie robili zdjecia miedzy soba,kazdy chcial jak najwiecej uchwycic I jak najlepiej, takie jakich ani my ani fotograf by nie wylapal. Na wiele zdjec otwieralismy szeroko oczy I umieralismy ze smiechu! A koniec koncow zdjecia ze studio byly takie sobie, a zdjecia jakie robil kuzyn w plenerze wyszly bajkowo!
Pear
Miła Kobietka
 
Posty: 78
Dołączył(a): 9 sty 2013, o 00:24

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez Ernesta » 16 sty 2013, o 10:46

zawsze warto utrwalać to,co piękne.

Ernesta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 13 sty 2013, o 10:54
Lokalizacja: warszawa

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez karski1 » 16 sty 2013, o 11:43

wiesz, niby masz rację, ale zdjęcia z cyfrówki nigdy nie będą takie piękne i profesjonalne, jak to uczyni profesjonalny fotograf. My skorzystaliśmy, jak wspomniałem w poprzednim poście z bardzo dobrej agencji fotograficznej i te zdjęcia naprawdę wyglądają prześlicznie. Mamy zdjęcia ze wszystkiego: błogosławieństwo, ślub w kościele, życzenia gości, wesele no i sesja plenerowa :)
karski1
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 27 gru 2011, o 00:05

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez Akinomka » 16 sty 2013, o 11:47

Zgadzam się z moimi poprzedniczkami. Fotografa warto mieć na ślubie. Co prawda ja jeszcze nie miałam własnego ślubu, ale pracuję w tej branży (ale nie jako fotograf;). I wiem, ze to będzie pamiątka na lata.
Warto poświęcić trochę czasu na znalezienie fajnego portfolio i to wcale nie musi być super drogie. Wielu jest fotografów, którzy dopiero wchodzą na rynek i mają super fotki ale nie mogą sie przebić przez te tłumy innych. Dlatego ich cena będzie niższa.

Spotkałam się też z wieloma osobami, które zaczynają w fotografii i za darmo przyjdą na ślub i zrbią nam zdjęcia, w zamian za to, że potem te zdjecia mogą wykorzystać do swojego portfolio.

Jak ktoś liczy się z kasą to można pokombinować i poszukać. Może się to opłacić :)
Akinomka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15 sty 2013, o 11:45

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez elzbieta45 » 16 sty 2013, o 11:54

tez uwazam ze zdjecia to miec warto w swych pamiatkach . Bo do nich zawsze mozna wrocic ogladajac i wspominajac . Jestem zwolennikiem fotografii
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez Babeczkowa_ewa » 16 sty 2013, o 12:07

Jeśli już szukać gdzieś ślubnych oszczędności, to prędzej w kamerzyście, bo film obejrzy się raz, a później płyta leży na półce i się kurzy ;-) natomiast zdjęcia są jedyną trwałą pamiątką z tego dnia, sposobem na zatrzymanie wspomnień i uważam, że akurat w tym przypadku nie ma co żałować pieniążków :)
Babeczkowa_ewa
Fajna Kobietka
 
Posty: 102
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 14:16

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez elzbieta45 » 16 sty 2013, o 12:09

tez tak mysle na zdjeciach utrwalone chwile do ktorych z checia sie wraca . Ja za filmem na płycie nie jestem . Wole foto
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez karski1 » 16 sty 2013, o 12:48

Babeczkowa_ewa napisał(a):Jeśli już szukać gdzieś ślubnych oszczędności, to prędzej w kamerzyście, bo film obejrzy się raz, a później płyta leży na półce i się kurzy ;-) natomiast zdjęcia są jedyną trwałą pamiątką z tego dnia, sposobem na zatrzymanie wspomnień i uważam, że akurat w tym przypadku nie ma co żałować pieniążków :)


My również zrezygnowaliśmy z kamerzysty. Firma która robiła nam zdjęcia - fotografnaslub.org dostarczyła nam łącznie prawie 600 zdjęć które zdecydowanie wystarczają i zastępują film.

Mamy 4 potężne albumy i ogląda się je o wiele lepiej niż film :)
karski1
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 27 gru 2011, o 00:05

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez elzbieta45 » 16 sty 2013, o 12:51

ja tez lubie zdjecia ogladac anizeli filmy
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez natalia11kck » 16 sty 2013, o 19:37

Moim zdaniem zarówno film z wesela jak i zdjęcia to świetna pamiątka, z której po latach można naprawdę mieć świetny ubaw, a także wspomnienia ;)
natalia11kck
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 7 sty 2013, o 23:49

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez tomk1 » 19 sty 2013, o 17:47

Pewnie że warto to pamiątka na całe życie:)

Piękne suknie ślubne z najlepszych salonów.
tomk1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 17:23

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez frys1 » 24 sty 2013, o 02:54

NIe szkoda to przecież jedyny taki dzień w życiu

Ciekawie zredagowaneZawiadomienia ślubne idealne dla młodych
frys1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 24 sty 2013, o 02:43
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]