wanna czy prysznic?

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez Tusia » 20 sty 2011, o 15:25

marzy mi się kąpielw wawnnie bo codziennie używam prycznica i jestem za nim - to jednak większa oszczędność w używaniu wody. :)
Tusia
 

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez babuszka » 26 sty 2011, o 10:37

pewnie dalej zastanawiałbym się nad wyższością wanny nad prysznicem, gdybym nie natrafiłam na coś takiego, jak parawany nawannowe :girlactive

generalnie niektóre marki oferują przy tym fajny design, no i podwójna funkcjonalność - teoretycznie dysponujesz wanną, jednak pełni ona funkcje również prysznica, najbardziej spodobał mi się model znaleziony na lazienkaplus.pl
http://www.lazienkaplus.pl/pl/parawan-nawannowy-coram-showers-four-panel-sfd4cuw,53948,53,i.html
babuszka
 

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez nasztos » 3 mar 2011, o 14:58

babuszka napisał(a):pewnie dalej zastanawiałbym się nad wyższością wanny nad prysznicem, gdybym nie natrafiłam na coś takiego, jak parawany nawannowe :girlactive

generalnie niektóre marki oferują przy tym fajny design, no i podwójna funkcjonalność - teoretycznie dysponujesz wanną, jednak pełni ona funkcje również prysznica, najbardziej spodobał mi się model znaleziony na lazienkaplus.pl
http://www.lazienkaplus.pl/pl/parawan-nawannowy-coram-showers-four-panel-sfd4cuw,53948,53,i.html


mamy takie cudo w naszej łazience. zaleta jest nie tylko funkcjonalność, ale też estetyka, dlatego warto rozważyć przy urządzaniu łazienki, czy rzeczywiście chcemy wykorzystać przestrzeń jednocześnie pod wannę i prysznic, też w wypadku wątpliwości co do zagospodarowania niewielkiej powierzchni.
nasztos
 

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez dzo » 3 mar 2011, o 18:41

cholera ja niestety mam tylko prysznic :( a tak mi się marzy długa kąpiel przy świecach i fajnej muzie :roll:
dzo
 

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez babuszka » 7 mar 2011, o 15:34

to może być problem, jeśli nie masz w ogóle wanny, w gruncie rzeczy warto zastanowić się nad opłacalnością. prysznic to jak najbardziej oszczędność wody ale czy tak naprawdę użytkowanie wanny jak prysznica nie daje takiego samego rezultatu? jeśli planujesz jakiś remonty to lepiej postawić na wannę i parawan no i cieszyć się użytkowaniem obu opcji przy zaoszczędzeniu powierzchni w łazience i być może kasy
babuszka
 

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez dzo » 7 mar 2011, o 19:10

babuszka napisał(a):to może być problem, jeśli nie masz w ogóle wanny, w gruncie rzeczy warto zastanowić się nad opłacalnością. prysznic to jak najbardziej oszczędność wody ale czy tak naprawdę użytkowanie wanny jak prysznica nie daje takiego samego rezultatu? jeśli planujesz jakiś remonty to lepiej postawić na wannę i parawan no i cieszyć się użytkowaniem obu opcji przy zaoszczędzeniu powierzchni w łazience i być może kasy


tak wiem ale niestety nie mam warunków do wanny :| mam po prostu zbyt małą łazienkę i jak bym do niej wepchała wannę to już całkiem nie byłoby gdzie się ruszyć :?
dzo
 

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez nasztos » 30 mar 2011, o 10:42

dzo napisał(a):
babuszka napisał(a):to może być problem, jeśli nie masz w ogóle wanny, w gruncie rzeczy warto zastanowić się nad opłacalnością. prysznic to jak najbardziej oszczędność wody ale czy tak naprawdę użytkowanie wanny jak prysznica nie daje takiego samego rezultatu? jeśli planujesz jakiś remonty to lepiej postawić na wannę i parawan no i cieszyć się użytkowaniem obu opcji przy zaoszczędzeniu powierzchni w łazience i być może kasy


tak wiem ale niestety nie mam warunków do wanny :| mam po prostu zbyt małą łazienkę i jak bym do niej wepchała wannę to już całkiem nie byłoby gdzie się ruszyć :?



Natrafiła dzisiaj na fejsie na ciekawy artykuł w temacie trendów łazienkowych, może to jest jakąś inspiracją? http://www.facebook.com/lazienkaplus/po ... 5241056846
nasztos
 

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez dzo » 30 mar 2011, o 19:05

ale do czego mi ta inspiracja potrzebna ??
dzo
 

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez nasztos » 6 kwi 2011, o 12:19

dzo napisał(a):ale do czego mi ta inspiracja potrzebna ??


Sorry, zakładałam, że do wyboru jakieś fajnego rozwiązania. No ale jak tam chcesz. W zasadzie teraz mamy tak bogatą ofertę w wyborze kabin prysznicowych, że też możesz zaszaleć i wybrać na tyle funkcjonalny prysznic, że wieczorna kąpiel nie jest już daleka od ideału.
nasztos
 

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez babyisback » 6 kwi 2011, o 16:48

Jak ktoś ma wannę to chce prysznic i odwrotnie :lol: Ja właśnie tak mam, chciałabym prysznic, a mam wannę... Ale jak się nie ma co się chce...
babyisback
 

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez nasztos » 13 kwi 2011, o 09:49

babyisback napisał(a):Jak ktoś ma wannę to chce prysznic i odwrotnie :lol: Ja właśnie tak mam, chciałabym prysznic, a mam wannę... Ale jak się nie ma co się chce...


Jeśli prysznic to koniecznie wypróbuj modeli walk-in! Zwłaszcza, gdy masz sprawną instalację i raczej nowoczesne wnętrze.
nasztos
 

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez marreea » 20 kwi 2011, o 23:01

Jakiś czas temu zmieniłam mieszkanie i teraz mam prysznic, tęsknię za wanną i kąpielą z pianką tak bardzo,że nie mogę się doczekać kiedy uzbieram na remont łazienki, a szybki prysznic w wannie też można sobie zrobić.
pozdr.
marreea
 

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez bbielonko » 2 sie 2012, o 15:23

hej :) moglybyście zarejestrować się dla mnie na tym portalu? za 20 poleceń dostaje się pudełko ekskluzywnych kosmetyków. Myślałam, że to ściema , ale moje koleżanki dostały! z góry dziękuje


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
bbielonko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 sie 2012, o 15:14

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez Kawka » 26 wrz 2012, o 14:13

Zdecydowanie wolę wannę. Nic tak nie poprawia humoru w długie jesienne czy zimowe wieczory niż wylegiwanie się w kąpieli z pianą i czytanie w takich okolicznościach książek. :D Ale prysznic też się może przydać od czasu do czasu, szczególnie jak jest mało czasu na kąpiel.

Najchętniej miałabym jedno i drugie. :)

Kawka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 wrz 2012, o 14:02

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez silna.kobietka » 9 paź 2012, o 14:46

ja wybrałabym coś co zajmuje miało miejsca, ale... trochę może posłużyć jak wanna czyli głęboki brodzik http://www.nokaut.pl/kabiny-prysznicowe ... eboki.html
silna.kobietka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20 wrz 2012, o 13:09

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez asia » 12 paź 2012, o 22:48

Wszytko ma swoje + i -. Ja mam wannę w której się wyleguje :P Ale przez to potem przychodzą duże rachunki :D
asia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 22:40

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez pomcia » 14 paź 2012, o 21:39

To ogranicz ilość kąpieli w tygodniu.
pomcia
 

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez Oczarovana_pl » 16 paź 2012, o 19:03

To zależy kto co lubi. Mój mąż nie wyobraża sobie łazienki bez prysznica, z kolei ja bez wanny. No i trzeba było to pogodzić:) I tak mamy wannę z zasłoną prysznicową. I też jest całkiem ok. Polecam takie rozwiązanie.
Oczarovana_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 26 lip 2012, o 15:57

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez maggy2013 » 25 sty 2013, o 17:57

Długa kąpiel w wannie. Książka i aromatyczne kule musujące do kąpieli.

Olejek kokosowy do włosów
maggy2013
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 13:59

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez berserker » 6 lut 2013, o 12:12

Wanna wraz z parawanem nawannowym, pozwoli to na korzystanie z wygody wanny, oraz szybkość prysznica.
berserker
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 11 kwi 2012, o 12:09

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez emako » 7 lut 2013, o 10:50

Ta opcja jest najbardziej komfortowa i kompromisowa;) Są też wanny gdzie np. w miejscu parawanu są zaokrąglone a później proste - i duże i wygodne;)

np. ta (riho dorado): http://csimg.webkupiec.pl/srv/PL/000046 ... okatna.jpg

emako
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 lut 2013, o 10:43

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez Leticia » 8 lut 2013, o 16:07

Mam pytanko odnośnie akrylowych wanien? Czy któraś z was posiada i może się wypowiedzieć na jej temat? Właśnie urządzam łazienkę i początkowo byłam bardzo przekonana do lekkiego akrylu, ale ostatnio słyszałam opinię, że żółknie...
Leticia
 

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez krokusss » 8 mar 2013, o 18:55

Wanna :D uwielbiam relaks w ciepłej wodzie, przy muzyce, w pianie :) Ale na co dzień prysznic jest bardziej praktyczny.
Avatar użytkownika
krokusss
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 15:09

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez Ewelina69 » 19 mar 2013, o 16:40

Ja jestem zawsze za wanną gdyż kocham ten relaks ;)

zapraszam do mojego sklepu place zabaw
Avatar użytkownika
Ewelina69
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 15 lis 2012, o 20:22

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez apollo » 16 maja 2013, o 11:57

To zależy, ale jestem zwolenniczką obydwu rozwiązań na raz, czyli kupujemy wannę i kabinę, jedno nakładając na drugie. Wystarczy tylko taka prosta wanna jak niżej, i macie dokładnie to, czego potrzebujecie ;-)

Obrazek
apollo
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]