Wakacje

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Wakacje

Postprzez agat » 18 sie 2009, o 13:48

Dziewczyny, wakacje niebawem się skończą. Byłyście gdzieś w tym roku :?: A może dopiero planujecie urlop :?:
Które miejsca możecie polecić na spędzenie dni wolnych :?:
agat
 

Re: Wakacje

Postprzez jagoda » 19 sie 2009, o 12:31

my dopiero planujemy kilka dni w totalnej ciszy w malutkiej wiosce na skraju lasu... ehhh już się doczekać nie mogę :)
jagoda
 

Re: Wakacje

Postprzez evka » 19 sie 2009, o 14:37

Tez mamy pewne plany ale narazie ich nie zdradze tam nas jeszcze nie bylo hihihihi :happy
evka
 

Re: Wakacje

Postprzez hanka32 » 19 sie 2009, o 17:41

Ja mam wakacje już zaliczone byliśmy nad morzem w Niechorzu.Międzyzdroje i Ustka też są pięknym miejscem na wypoczynek.Chyba że ktoś woli spędzać czas w spokojniejszym miejscu lub w zimowej aurze :D :happy :D
hanka32
 

Re: Wakacje

Postprzez Anka24 » 25 sie 2009, o 09:23

Tydzień nad Bałtykiem już za mną ale jeszcze jakaś egzotyczna wycieczka mi się marzy! Przeglądam oferty bp, może coś mi wpadnie w oko :) polecicie coś? tylko, że nie wiem czy brać objazdówkę czy jednak wczasy
Anka24
 

Re: Wakacje

Postprzez evka » 25 sie 2009, o 09:52

Ja slyszalam ze barco fajnie jest w Turcji i bardzo duzo Polakow tam wyjezdrza. Ale niema to jak Polska ;)
evka
 

Re: Wakacje

Postprzez jagoda » 25 sie 2009, o 12:18

a w moim towarzystwie jest moda na Chorwację podobno tanio i pięknie :)
jagoda
 

Re: Wakacje

Postprzez evka » 25 sie 2009, o 14:39

Tak co do widokow to przecudownie :) Albo Praga ech cudo :)
evka
 

Re: Wakacje

Postprzez jagoda » 25 sie 2009, o 15:24

nie wiem na Chorwację ani do Pragi jeszcze nie zawitałam jak na razie vivat Polska :polska
jagoda
 

Re: Wakacje

Postprzez Anka24 » 26 sie 2009, o 11:40

evka napisał(a):Ja slyszalam ze barco fajnie jest w Turcji i bardzo duzo Polakow tam wyjezdrza

jagoda napisał(a):a w moim towarzystwie jest moda na Chorwację podobno tanio i pięknie

evka napisał(a):Albo Praga ech cudo

Dzięki!
Czuję, że jednak łatwy wybór to nie będzie... ale może lepiej będzie z last minute skorzystać, co dziewczyny? decyzja co prawda podejmowana na szybkości ale za to ceny są dosyć kuszące z tego co widzę. Podróżowałyście trochę po świecie, w jakich krajach byłyście? A może jakieś biuro polecicie?
Anka24
 

Re: Wakacje

Postprzez jagoda » 27 sie 2009, o 14:13

niestety ja jestem rodowita Polka a za granicą byłam jedną nogą heheh za słupkiem granicznym Czech :)Dziewczyny trzymajcie kciuki niedługo urlopik i wiele planów m.in. moje ukochane morze trzymajcie kciuki oby wszystko się udało :)
jagoda
 

Re: Wakacje

Postprzez hanka32 » 31 sie 2009, o 20:48

Wielu moich znajomych chwali sobie Tunezję i Grecję osobiście nie byłam więc nie mogę powiedzieć czy jest tam ładnie i atrakcyjnie.Ja jednak wolę wakacje spędzać w polskim klimacie :polska
hanka32
 

Re: Wakacje

Postprzez evka » 31 sie 2009, o 21:32

a ja wlasnie wrucilam z Niechorza wypoczeta i zadowolona :)
evka
 

Re: Wakacje

Postprzez hanka32 » 31 sie 2009, o 21:34

Szczęściara :happy
hanka32
 

Re: Wakacje

Postprzez evka » 3 wrz 2009, o 21:05

Mam pytanie jakom miejscowosc polecacie na wekend? Cos ladnego i dla dzieci i dla nas cos co mozna by pozwiedzac :polska
evka
 

Re: Wakacje

Postprzez weronika_p » 4 wrz 2009, o 09:25

hanka32 napisał(a):Wielu moich znajomych chwali sobie Tunezję i Grecję

nic dziwnego jeśli takie wakacje można mieć za lekko ponad tysiąc :mrgreen: widzieliście jakieś last minute? chyba właśnie nie
weronika_p
 

Re: Wakacje

Postprzez evka » 4 wrz 2009, o 12:11

I mamy nastepna od krytykowania wszystkich i wszystkiego :bicz
evka
 

Re: Wakacje

Postprzez hanka32 » 4 wrz 2009, o 17:59

evka napisał(a):I mamy nastepna od krytykowania wszystkich i wszystkiego :bicz

Też mi się tak wydaje.Chyba nawet się nie przedstawiła a do krytyki pierwsza :angrywife
hanka32
 

Re: Wakacje

Postprzez weronika_p » 15 wrz 2009, o 13:31

Ja nie krytykuje tylko wyrażam swoje zdanie w tej sprawie (zresztą jak wszyscy na tym forum) :P i mimo wszystko szanuje zdanie innych
weronika_p
 

Re: Wakacje

Postprzez Anka24 » 25 maja 2010, o 10:23

Jeszcze nie zdążyłam sprecyzować swoich planów. Ale śledzę hity tygodnia, takie oferty które co tydzień pojawiają się na stronie Itaki więc pewnie coś dla siebie upatrzę. Tym razem chodzi mi po głowie wycieczka objazdowa. A jak u was z planowaniem urlopu?
Anka24
 

Re: Wakacje

Postprzez króliczek8982 » 25 maja 2010, o 15:05

A w czerwcu jadę z narzeczonym do zakopanego nasze ulubione miejsce mój narzeczony w grudniu tam mi się właśnie oświadczył :fallinlove
króliczek8982
 

Re: Wakacje

Postprzez MagdaMalaMi » 25 maja 2010, o 15:36

a ja jadę do Chorwacji na podróż poślubną z Funclub'em (oferta na stronie http://funclub.pl/oferty/hotel-ivan-wys ... o_541.html). wyspa brać jest przepiękna. Pełno wypożyczalni rowerów, także można wyspę zwiedzić na dwóch kółkach :rower . Dodatkowo prześliczna plaża wysunięta w morze. :) Informacje o wyspie brać znalazłam wczoraj na blogu podróżniczym http://europatour.pl/index.php/2010/05/ ... i-supetar/. Teraz już jestem pewna, że chcę tam być!
MagdaMalaMi
 

Re: Wakacje

Postprzez lula » 22 cze 2010, o 21:23

W zeszłym roku byłam na wycieczce last minute z Orbisem na Krecie i w tym roku chcemy zrobić podobnie. Zastanawiam się nad Turcją i Egiptem. Co prawda urlop mam dopiero za jakiś czas, ale już obserwuję sobie lasty na stronie Orbisu. Jak patrzę na te ceny to najchętniej wyjechałabym już teraz.
lula
 

Re: Wakacje

Postprzez jagodzianka » 7 lip 2010, o 15:37

jesli wybieracie sie w tym oku w podroz pociagiem po Polsce, to pamietajcie, zeby pytac na dworcu o promocyjne bilety IC, bo np jak sie kupi w IC bilet min 3 dni przed podroza, to placi sie tylko 50 zl, jadac w dowolne miejsce. mozna zaoszczedzic troche na tych biletach wiec warto wczesniej planowac podroz.
jagodzianka
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron