Ulubione perfumy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Ulubione perfumy

Postprzez puma.31 » 3 paź 2009, o 14:24

Jakie macie ulubione perfumki? Jaki zapach na zimę a jaki na lato? Ja mam kilka typów napewno jednym z ulubionych których używam cały rok są Giorgio Aramni GIO,zawsze do nich wracam a tej jesieni to "Parisienne" Yves Saint Laurent. Czekam na wasze propozycje i typy :)
puma.31
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez hanka32 » 4 paź 2009, o 21:25

Ja używam przeważnie BECKHAM signature CELINE DION i LANCOME :woman .I raczej nie przywiązuję wagi do tego jaki zapach na lato a jaki na zimę
hanka32
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez colorless » 7 paź 2009, o 12:04

moj ulubiony zapach to Euphoria od CK, kiedys uzywalam Femine ( tez od CK, ale wszystkim moim kolezankom sie nie podobal, a wrecz je draznil) Eupgoria dlugo sie utrzymuja i sa poprostu przesliczne :)
sa one ostatnio bardzo popularne, uzywam ich od okolo 1 roku a ostatnio zaczelam je zamawiac przez one step, bo tam maja na nie o wiele nizsza cene
colorless
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez emilla » 18 paź 2009, o 19:10

wpadłam na nie niechcący :woman jakiś młody mężczyzna zapytał gdy weszłam do perfumerii czy mogłabym mu pomóc i spryskał mi nadgarstek Parisienne pierwsze wrażenie mieszane odczucia ale potem :serca boskie i kuszące - wymknęłam się ze sklepu bo młodzieniec za bardzo chciał wąchać :kwiatek

wróciłam na drugi dzień i kupiłam ;) a pomyśleć,że przyszłam po inny
emilla
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez rita » 30 paź 2009, o 16:34

Cacharel- Eden. Piękne :)
rita
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez jagoda » 2 lis 2009, o 10:44

przepadam za zapachem celebre i tressele z avonu ;) a z ytm parisienne hmmm pomyślimy zapowiada się nieźle
jagoda
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez ellemmm » 3 lis 2009, o 19:53

moj ulubiony zapach to Uomo i napewno tak juz pozostanie:) bardzo cieszy mnie fakt ze ten zapach jest od niedawna dostepny w sprzedarzy sms'owej w onestep
ellemmm
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez Luśka » 15 lis 2009, o 00:36

ellemmm napisał(a):moj ulubiony zapach to Uomo i napewno tak juz pozostanie:) bardzo cieszy mnie fakt ze ten zapach jest od niedawna dostepny w sprzedarzy sms'owej w onestep

naprawdę świetny jest ten perfumik..kiedyś go miałam..ale nie mogę go dostać w żadnej drogerii:(
Luśka
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez pstro » 8 gru 2009, o 03:57

Chyba najlepsze są zielone C-thru :)
pstro
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez Varadero » 6 sty 2010, o 16:49

Givenchy - Hot Cuture
Burberr London
Lancome Benghal :serca
Varadero
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez colorless » 13 sty 2010, o 18:04

jako meski zapach polecam "CK" One od Calvin'a Klein'a. ekonomiczne opakowanie i cena tez przystepna, z tego co slyszalam, to zapach sie dlugo utrzymuje i jest rewelacyjny, widzialam, ze od jakiegos czasu mozna go kupic przez sms'a w one step
colorless
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez Orchidea » 22 sty 2010, o 15:29

zaczynając cenowo od najdroższych to będą to:
DNKY by delicious :)

hugo boss deep red:)

avonowe: little black dress:)

a z niższej półki to night impression :)
Orchidea
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez Camomile » 23 sty 2010, o 12:13

Moje kochane to Pur Blanka Blush z Avonu ;) i Giordani Gold z Oriflame...
A męskie to Lacosta Czerwona :D
Camomile
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez jagoda » 23 sty 2010, o 13:30

jeśli chodzi o męskie zapachy to prawie wszystkie bo uwielbiam je bardziej niz damskie oczywiście nie na sobie ;) 8-)
jagoda
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez Marishka » 2 lut 2010, o 11:49

A ja ze swojej strony zaproponuję stare nieśmiertelne Little Black Dress Avonu ;-) A co!
Marishka
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez candy201 » 7 mar 2010, o 00:17

XS Rose
Paco Rabane
Polecam - taka czarno-fioletowa buteleczka
candy201
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez pstro » 3 maja 2010, o 21:13

Marishka napisał(a):A ja ze swojej strony zaproponuję stare nieśmiertelne Little Black Dress Avonu ;-) A co!

Są świetne, takie eleganckie..
pstro
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez ede3 » 19 cze 2010, o 11:47

Kenzo - niebieskie
kenzo - żółte
perfumy, ody perfumowane o świarzym zapachu (takim jakby dopiero wyszlo sie spod prysznica)
ede3
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez Lusiek276 » 22 cze 2010, o 23:05

Oczywiście Code Armaniego :) Uwielbiam :) No i w sumie jeszcze Touch of Pink Lacoste i zielone jabłuszko DKNY :)
Lusiek276
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez Paulina13 » 29 cze 2010, o 20:33

ostatnimi czasy najbardziej jestem zakochana w Guerlain L`Instant i Insolence. Od lat też podoba mi się niezmiennie Chanel Chance i MAdemoissele
Paulina13
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez milanogirl » 9 lip 2010, o 15:01

coś lekkiego, nowego i świeżego

Ostatnio edytowano 5 cze 2013, o 14:30 przez milanogirl, łącznie edytowano 1 raz
milanogirl
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]