Uczucie nieświeżego oddechu, ból serca, trudności w ...

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Uczucie nieświeżego oddechu, ból serca, trudności w ...

Postprzez Kaskalove » 14 mar 2017, o 18:12

i trudności w oddychaniu... Nie wiem co się ze mną dzieje od 3 tygodni :cry: Znajomi mówia mi, że to stres. Założyłam firmę rok temu i w sumie teraz mam ciężki w niej okres, rozwija się bardzo szybko, aż trudno nadążyć. Mimo wszystko pisze tutaj, bo to aż dziwne, że nie czuję się cały czas poddenerwowana czy coś, a objawy są dużo częściej. Może tylko w niektórych sytuacjach jestem faktycznie wkurzona czy coś, ale nie żeby mieć aż taką nerwicę... No bez przesady.

W ogóle nerwica może powodować uczucie nieświeżego oddechu, BÓL SERCA i trudności w oddychaniu? Aż tak zła jest to choroba psychiczna? Przecież to sensu nie ma...

+ Dosłownie po pierwszej połowie dnia jestem nie do zycia i nie mam na nic energii :(

Pomocy, co może mi być!? :>
Kaskalove
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 mar 2017, o 17:45

Re: Uczucie nieświeżego oddechu, ból serca, trudności w ...

Postprzez Jaśmin » 15 mar 2017, o 02:45

Kaskalove napisał(a): Mimo wszystko pisze tutaj, bo to aż dziwne, że nie czuję się cały czas poddenerwowana czy coś, a objawy są dużo częściej. Może tylko w niektórych sytuacjach jestem faktycznie wkurzona czy coś, ale nie żeby mieć aż taką nerwicę... No bez przesady.

W ogóle nerwica może powodować uczucie nieświeżego oddechu, BÓL SERCA i trudności w oddychaniu? Aż tak zła jest to choroba psychiczna? Przecież to sensu nie ma...

+ Dosłownie po pierwszej połowie dnia jestem nie do zycia i nie mam na nic energii :(

Pomocy, co może mi być!? :>



Nerwica tak właśnie działa, że możesz nie czuć wcale tego jak bardzo jesteś zestresowana, a odczuwać będziesz tylko objawy. Organizm tak funkcjonuje, że jakby nie pozwala Ci odczuwać całego stresu, który masz na sobie po to by nie zmniejszać Twojej produktywności i byś była cały czas w stanie "gotowości" ale niestety nie pozostaje to obojętne dla Twojego organizmu - stąd objawy.

Nie wiem czy uczucie nieświeżego oddechu może mieć związek z nerwicą ale kłucie w sercu i uczucie duszności to jedne z bardziej charakterystycznych objawów tej choroby. Mimo to bólu serca nie można ignorować i na wszelki wypadek powinnaś iść do lekarza i porobić badania.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]