tanie zabawki

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Re: tanie zabawki

Postprzez LaMama » 28 paź 2013, o 18:30

Nasze dzieci też marzą, więc jeśli podoba im się Furby lub jakaś inna zabawka to pomóżmy im spełnić te marzenia. My powinniśmy zadbać o to żeby zabawka była bezpieczna i spelniała swoje funkcje.
LaMama
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 15 kwi 2013, o 16:56

Re: tanie zabawki

Postprzez iwciaa » 29 lis 2013, o 23:08

]:-) Tanie nie znaczy zawsze dobre. Zdarza się, że zabawka kupiona właśnie tanio , albo jakaś podróba psuje się po kilku dniach. Wydatek wtedy jest podwójny bo kupujemy drugą, żeby dziecku nie było przykro. Ja odkładam na zabawki, a mam manię kupowania markowych oryginalnych zabawek bo one są dobrze wykonane, z atestami i są praktycznie nie do zniszczenia.
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: tanie zabawki

Postprzez barbórka » 30 lis 2013, o 15:49

AlinaZP napisał(a):Moje dziecko widziało Furbyego i zna jego możliwości. Woli jednak swojego kotka a marzeniem jest dostać jeszcze pieska (piszę oczywiście o żywych zwierzętach). Koleżanki z klasy, które dostały interaktywną atrapę zwierzątka bez żalu porzucają swoje Furby aby móc pobawić się z naszym kotkiem lub pieskiem kolegi z klasy. Moim zdaniem nawet najdoskonalsza maszyna nie jest w stanie dorównać żywej istocie. Uprzedzając zarzut: nie chodzi o cenę Furbego, który mimo, że kosztowny nie jest najdroższą zabawką.

Jest wiele powodów dla których nie można sobie pozwolić na żywego zwierzaka, często się zdarza że po nieprzemyślanych decyzjach w najlepszym wypadku trafiają do schroniska, gorzej już jak na ulicy. Jeśli zabawka się znudzi, nikt nie ucierpi, choć w to że Furby się znudzi nie uwierzę- widzę jakie u nas ma powodzenie.

życie to kamera- uśmiechnij się ;D
Avatar użytkownika
barbórka
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 00:19
Lokalizacja: centralna

Re: tanie zabawki

Postprzez minotaur » 19 sty 2014, o 15:22

Tak samo jak i drogie nie oznacza zawsze dobre :-) Proponuję z tych drogich, interaktywnych zabawek skorzystać w komisach, na aukcjach, używane zabawki często są w stanie tak dobrym, że i nasza pociecha jesczze może z nich skorzystać, a gwarantuję Wam, że nie wydacie sporo no i dziecko nie zauważy... nie ma różnicy czy będzie z "metką" czy bez, dziecko i tak będzie się bawiło :)
minotaur
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19 sty 2014, o 15:15

Re: tanie zabawki

Postprzez piekna_nieznajoma » 4 mar 2014, o 17:02

Mój synek najbardziej lubił zabawki, które robiliśmy wspólnie, ogólnie lubił jak ktoś się z nim bawił. Teraz ma już 6 lat więc nie kupujemy wielu zabawek, woli jakieś gry na telefon czy tablet, a tego jest masa do pobrania, np. La Mamba Party i inne tego typu.
piekna_nieznajoma
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 21 sty 2014, o 22:54

Re: tanie zabawki

Postprzez Alex » 7 mar 2014, o 15:28

Ostatnio kupowaliśmy dla siostrzenicy książki (3 części serii o Basi) i to w porównaniu z jakimś Barbie, czy chociażby zestawem lego wychodzi tanio. - a w domu jest legomaniak więc wiem co to za ból kupić nawet niewielki zestaw klocków. :D
Alex
Fajna Kobietka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 12 mar 2013, o 17:21

Re: tanie zabawki

Postprzez Theila » 8 mar 2014, o 12:29

Mnie się wydaje, że to zależy od dziecka. Niektóre maluchy cieszą się ze wszystkiego. Ja pamiętam jak kupiłam bratankowi Stonogę Agatę :P Jest kostka z kolorami i drewniane kólka kolorowe, ktore się nawleka. Można samemu dobierać kolory, alebo rzucać kostką i pokolei nawlekać. Miał ogrom frajdy. Znalazłam na Moje Bambino i w miarę niedrogo. Zabawki muszą być bezpieczne i służyć na długo. To jest dla mnie tania zabawka, a nie taka którą kosztuje 5zł, a dziecko bawi się nią 2 dni i rzuca do pudełka.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: tanie zabawki

Postprzez docha » 18 mar 2014, o 13:18

Legomaniaka tez mam w domu, ale lego do tanich zabawek nie należy ;) nie lubię kupować badziewia, na który często naciągają w sklepach, typu samochodzik za 3 zł, który rozpadnie się, zanim do domu dojdziemy. Za to od zawsze sprawdzają się u nas, może nie zabawki, ale jednak sporo frajdy dają, wycinanki, kredki, pisaki, farbki itp. Majątku nie stracę, a kreatywna zabawa jest :)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: tanie zabawki

Postprzez Henna » 20 mar 2014, o 18:04

Ale i z książką jest kreatywna zabawa, my na przykład zasłaniamy okładkę - czytamy fragment i wtedy wybrany domownik musi zgadnąć o co chodzi, oczywiście taki fragment, gdzie nie pada imię Kubuś, Basia, czy imię jakiejś księżniczki, mówię wam ubaw jest niesowity ;-) A jaka oszczędność???
Avatar użytkownika
Henna
Miła Kobietka
 
Posty: 97
Dołączył(a): 11 sty 2014, o 23:50

Re: tanie zabawki

Postprzez gohusia » 22 mar 2014, o 00:30

Dla mnie kredki to najlepsza zabawa. Fakt, że mam masę ścian pokolorowanych kredkami ale mimo wszystko się poddaję :) 7 latek wychowuje się na Bambino grubych i 2,5 latki to samo :) to jest tania i doskonała zabawka :)
gohusia
 

Re: tanie zabawki

Postprzez Malinowo » 13 maja 2014, o 13:21

My teraz odkrylismy super serie gier planszowych. "Dobra gra, w dobrej cenie"- mozna kupic gre juz za 19,90. To fajny pomysl na kreatywna i tania zabawke.
Obrazek
Avatar użytkownika
Malinowo
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 20 lip 2013, o 12:50

Re: tanie zabawki

Postprzez Theila » 18 maja 2014, o 11:50

Mój synek ostatnio sikał po nogach jak dostał śniadaniówkę Realu :) W sumie nie dałam dużo bo 11zł a ile radości to aż szok. Jakby ktoś dla dziecka chciał to genialny prezent

SPAM

Ostatnio edytowano 18 maja 2014, o 16:30 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: tanie zabawki

Postprzez Theila » 30 maja 2014, o 01:15

Nie pomyślałam, że link do stronki będzie tak źle odebrany to wrzuce chociaż fotkę. Fajny prezent

Obrazek
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: tanie zabawki

Postprzez a_gatka » 21 cze 2014, o 12:21

Fajny faktycznie. Ciekawe czy mają coś takiego dla dziewczynek. Podeślij mi namiar na priv! :)
a_gatka
 

Re: tanie zabawki

Postprzez Theila » 22 cze 2014, o 11:36

Dla dziewczynek znalazłam coś takiego , a wiem, że u synka w klasie dziewczyny uwielbiaja Monste High :) Napisze oczywiście adres sklepu na priv. Ale ogrom jest takich fajnych niedrogich prezentów. Ta śniadaniówka kosztuje 12zl.

Obrazek
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: tanie zabawki

Postprzez a_gatka » 23 cze 2014, o 11:05

Taaak Monster High modne są aktualnie i u nas. I w dodatku w kolorze ulubionym. Dzięki! :D
a_gatka
 

Re: tanie zabawki

Postprzez docha » 24 cze 2014, o 20:32

fajne te śniadaniówki, mają coś z gwiezdnymi wojnami? albo hot wheels?
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: tanie zabawki

Postprzez gohusia » 27 cze 2014, o 09:44

O super pomysł takie kolorowe pudełka na śniadanie. można dopasować do tornistrów? są jakieś komplety, zestawy? moje dziecko na w wakacje urodziny i myślę aby mu kupić plecak i kilka fajnych gadżetów. we wrześniu pierwsza klasa :)
gohusia
 

Re: tanie zabawki

Postprzez Theila » 30 cze 2014, o 06:57

Mają różne rzeczy i można dobrać dla każdego. Akurat śdniadaniówki ze Star Wars nie widziałam, ale mają za to od nich fajne plecaki. No i zestawy to już rózne rózniste, zależy z jakiej bajki i dla chłopca czy dziewczynki ;) Dla dziewczynki wyłapałam z kotkami .

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: tanie zabawki

Postprzez gohusia » 30 cze 2014, o 09:45

Plecak już jakiś czas temu wpadł nam w oko i myślę że nie będzie zmiany. Postawimy na ten plecak z bambino ale jeszcze poszukam śniadaniówek było by fajnie skompletować.
gohusia
 

Re: tanie zabawki

Postprzez Theila » 31 lip 2014, o 16:10

Jak plecaki te kolorowe to st.Majewscy. W sumie ogrom takich z postaciami z bajek mają. Mnie się strasznie podobają te dla dziewczynek no ale kurcze mam chlopaka :)
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: tanie zabawki

Postprzez elizamak » 1 sie 2014, o 13:08

Polecam gorąco sklep internetowy:
SPAM
Mają bardzo duży asortyment zabawek oraz akcesoriów dla dzieci w różnym wieku. Kupiłam tam już wiele rzeczy i jestem zadowolona.

Ostatnio edytowano 1 sie 2014, o 13:36 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
elizamak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 sie 2014, o 13:05

Re: tanie zabawki

Postprzez haber-74 » 5 sie 2014, o 11:37

mówi się że tanie mięso to psy jedzą i to jet prawda, warto zakupić jedna dwie zabawki edukacyjne dobrych firm, ale z głową. można kupić używane na allegro. Przecież można je zdezynfekować. Trzeba kierować się rozumem, a nie ceną
haber-74
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 12 cze 2014, o 13:09

Re: tanie zabawki

Postprzez Pam_ela » 8 sie 2014, o 16:57

A ja robię mojemu brzdącowi sama wiele zabawek. Ostatnio do pustej plastikowej butelki włozyłam fasolę - wiecie jak się zabawiał?

Avatar użytkownika
Pam_ela
Fajna Kobietka
 
Posty: 176
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 15:14

Re: tanie zabawki

Postprzez olga6 » 25 sie 2014, o 16:38

na allegro bardzo czesto sprzedaja zabawki i nie drogo...sporo kupiłam w taki sposób...i to czasami za grosze dosownie...także polecam taki sposob zaopatrywania sie w zabawki i nie tylko


SPAM

Ostatnio edytowano 27 sie 2014, o 22:35 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
olga6
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 sie 2014, o 16:35
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]