tanie zabawki

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Re: tanie zabawki

Postprzez barbórka » 7 cze 2013, o 22:02

Oczywiście, że najważniejsze ażeby dziecko dobrze się bawiło, ale jak dzięki zabawce jeszcze czegoś się uczy, a jak są to pozytywne emocje, to tylko się cieszyć.

życie to kamera- uśmiechnij się ;D
Avatar użytkownika
barbórka
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 00:19
Lokalizacja: centralna

Re: tanie zabawki

Postprzez Mingor » 12 cze 2013, o 22:23

Ja wolę używane zabawki dobrej znanej formy, bo jak nam plastik pękł w taniej to się wystraszyliśmy - ale nie zawsze tania znaczy słaba. My po prostu źle trafiliśmy.
Mingor
 

Re: tanie zabawki

Postprzez Asiak » 20 cze 2013, o 21:43

ja mojemu dziecku kupuje zabawki normalne do piaskownicy , do malowania, itd żadne wymyślne komputery. takie zabawki są zazwyczaj tanie i dobre :P
Asiak
 

Re: tanie zabawki

Postprzez iza813 » 6 lip 2013, o 00:25

Ja staram sie unikać chinskich zabawek bo często jest tak że są niksiej jakości ale za to tanie.
Moi chłopcy lubią puzzle,układadanki,klocki,samochody.Nie maja za to pistoletów ani szabli itp bo mi się takie zabawki zle kojarzą

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni
Avatar użytkownika
iza813
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 24 cze 2013, o 01:50
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: tanie zabawki

Postprzez Comely » 6 lip 2013, o 00:31

iza813 napisał(a):Ja staram sie unikać chinskich zabawek bo często jest tak że są niksiej jakości ale za to tanie.
Moi chłopcy lubią puzzle,układadanki,klocki,samochody.Nie maja za to pistoletów ani szabli itp bo mi się takie zabawki zle kojarzą

Co do pistoletów itp. to również mi się źle kojarzą, bo znam pewnego chłopca z sąsiedztwa,co tylko takimi zabawkami się bawił, a teraz potrafi do mamy powiedzieć jak coś idzie nie po jego myśli, że powystrzela całą rodzinę, albo, że zadźga nożem. No wprost niewiarygodne jak dla mnie. Pewnie nie tylko te zabawki na niego wpłynęły, to też kwestia wychowania, zawsze dostał to czego chciał.
Avatar użytkownika
Comely
Miła Kobietka
 
Posty: 88
Dołączył(a): 5 lip 2013, o 22:57

Re: tanie zabawki

Postprzez vidis » 7 lip 2013, o 14:59

Chińskie zabawki to zagadka, nigdy nie wiesz co w takiej zabawce może tkwić.
vidis
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 26 gru 2012, o 17:03

Re: tanie zabawki

Postprzez tusia25 » 9 lip 2013, o 22:24

ja moge dodacze ostatnio to zaczelam kupować zabawki z chicco, bo kolezanka mi poleciła mówiąc, że nie tylko innowacyjne ale pomysłowe i dobrze wykonane, a przede wszystkim za dobra cene:D
tusia25
 

Re: tanie zabawki

Postprzez Mela_T » 22 lip 2013, o 22:20

a też jeśli kupuję to staram się kupić sprawdzone, z certyfikatami. Zakochałam się ostatnio w kolekcji Sylvanian Families. Cudny bajkowy świat zwierzątek:) Najbardziej uwielbiam rodzinkę Jeżyków:) Godne polecenia, zachęcam. Moja córeczka uwielbia. Sklep internetowy tez godny polecenia mamamartas.pl
Mela_T
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 lip 2013, o 22:18

Re: tanie zabawki

Postprzez barbórka » 24 wrz 2013, o 01:33

Dla mnie najważniejsze jest bezpieczeństwo dzieci, dlatego staram się kupować tylko z atestem. Ostatnio zastanawiam się nad kupnem Furby'ego, dzieciaki ciągle o nim mówią. Co sądzicie o tej zabawce?

życie to kamera- uśmiechnij się ;D
Avatar użytkownika
barbórka
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 00:19
Lokalizacja: centralna

Re: tanie zabawki

Postprzez ProIngrid74 » 29 wrz 2013, o 18:42

Sporo osóba na allegro sprzedaje polecam!
ProIngrid74
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 14:56

Re: tanie zabawki

Postprzez iwciaa » 30 wrz 2013, o 11:38

zabawka warta swojej ceny. Jeśli ja kupisz to na pewno zaoszczędzisz i nerwy i pieniądze bo gwarantuje, że dzieciaki przez długi czas nie pisną o nowej. Furby to najnowsza zabawka XXI wieku, wg mnie oczywiście. Ma kilka osobowości, tańczy, spiewa i ci najważniejsze uczy się jezyka polskiego.
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: tanie zabawki

Postprzez myszka28 » 30 wrz 2013, o 12:01

ja kupiłam furbiego i oddałam siostrzenicy szybko sie nudzi dziecku
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: tanie zabawki

Postprzez iwciaa » 30 wrz 2013, o 22:19

Nudzi? To niemożliwe. A może trzeba trochę na początku posiedzieć z dzieckiem i pokazać możliwości zabawy. Ile dziecko ma lat, któremu znudzil się Furby?
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: tanie zabawki

Postprzez myszka28 » 1 paź 2013, o 08:35

iwcia sie siedziałam z dzieckiem kilka dni z ta zaawka pierwsze 2 dni była boska zabawa furbym na 3 dzien już zainteresowanie powoli zanikało az w koncu zabawka zostala rzucona w kat
a dziecko ma 8,5roku
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: tanie zabawki

Postprzez iwciaa » 13 paź 2013, o 20:19

Nie wiem sama co powiedzieć. Możliwe, że twoje dziecko potrzebuje innych zabawek, w końcu każdy ma inne potrzeby :swing U nas w rodzinie i na podworku dzieciaki nie wypuszczają Furby`ego z rąk i im się zabawa nie nudzi.
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: tanie zabawki

Postprzez Ginewra88 » 14 paź 2013, o 20:49

Czasami warto, jeśli nie mamy pieniążków, stosować tańsze zamienniki. Mi np. rodzice w dzieciństwie kupowali klocki legopodobne, które dla mnie zawsze były prawdziwymi lego :)

Ginewra88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14 paź 2013, o 20:45
Lokalizacja: wawa

Re: tanie zabawki

Postprzez brooks1390 » 16 paź 2013, o 14:23

Trzeba uważać na tą chińszczyzne!
brooks1390
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 10 wrz 2013, o 05:48

Re: tanie zabawki

Postprzez myszka28 » 16 paź 2013, o 14:43

mój syn woli klocki nawet najtańsze w sklepie niż samochody z najwyższej półki .Jak był mały dłużej i lepiej się bawił resorakiem z kiosku za 2,50 niż wielkim autem za 200zl które miało różne bajery.wszystko zależy od dziecka
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: tanie zabawki

Postprzez AlinaZP » 17 paź 2013, o 00:15

barbórka napisał(a): Ostatnio zastanawiam się nad kupnem Furby'ego, dzieciaki ciągle o nim mówią. Co sądzicie o tej zabawce?

Nie podobają mi się zabawki tego typu - dla mnie to tylko atrapa żywego zwierzątka. Teoretycznie zastępuje pieska, kotka lub chomiczka, ale nie uczy przyjaźni, miłości i długofalowej odpowiedzialności. A dobre zabawki nie muszą być drogie, ale powinny sprzyjać rozwojowi: artykuły plastyczne, gry i układanki, klocki, zabawki wspomagające rozwój fizyczny: piłka, skakanka, hulajnoga. Oczywiście lalka, miś lub samochodzik też dają mnóstwo frajdy i wspomagają rozwój, ale niekoniecznie trzeba za nie dużo płacić.

Od dzieciństwa interesuje się modą, dlatego założyłam sklep http://portfelowo.pl, który oferuje portfele, teczki, torebki i galanterię skórzaną. Zapraszam, na pewno będziesz zadowolona z zakupów
AlinaZP
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 13 paź 2013, o 23:03
Lokalizacja: Warszawa ul Mrówcza 243

Re: tanie zabawki

Postprzez tusia25 » 17 paź 2013, o 11:05

ostatnio zaczelam kupowac wiele rzeczy na tablica.pl, za kilkadziesiat zlotych dostalam konia na biegunach z chicco, garnuszek klocuszek z fisherprice'a itp. wszystko ponizej 50zl!
tusia25
 

Re: tanie zabawki

Postprzez iwciaa » 17 paź 2013, o 22:13

Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii, aczkolwiek uważam, że dobór zabawek zależy od naszych dzieci i ich zainteresowań. Poza tym co jest zlego w zabawce interaktywnej? Dlaczego nie może zastąpić zwierzątka skoro np. nasze dziecko nie może go mieć a z Furby`m jest szczęśliwy. moje dzieci też mają klocki, rower, hulajnogę i to wszystko o czym piszesz, ale chcą mieć też tego Futrzaka i nie jest to nic złego.
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: tanie zabawki

Postprzez Kasiks » 17 paź 2013, o 22:47

Ja też myślałam o Furby'm dla mojego dziecka. Ale mój synek ma już listę prezentów, które chciałby dostać od Mikołaja i Furby na niej nie jest zapisany, więc za jego koszt kupię tą całą listę zabawek :D
Avatar użytkownika
Kasiks
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 21:04

Re: tanie zabawki

Postprzez barbórka » 21 paź 2013, o 09:34

A może Twój synek nie widział tej zabawki i nie zna jej możliwości. Poza tym jest wiele innych okazji, żeby kupić dziecku Furby'ego- urodziny, dzień dziecka...

życie to kamera- uśmiechnij się ;D
Avatar użytkownika
barbórka
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 00:19
Lokalizacja: centralna

Re: tanie zabawki

Postprzez AlinaZP » 21 paź 2013, o 19:55

Moje dziecko widziało Furbyego i zna jego możliwości. Woli jednak swojego kotka a marzeniem jest dostać jeszcze pieska (piszę oczywiście o żywych zwierzętach). Koleżanki z klasy, które dostały interaktywną atrapę zwierzątka bez żalu porzucają swoje Furby aby móc pobawić się z naszym kotkiem lub pieskiem kolegi z klasy. Moim zdaniem nawet najdoskonalsza maszyna nie jest w stanie dorównać żywej istocie. Uprzedzając zarzut: nie chodzi o cenę Furbego, który mimo, że kosztowny nie jest najdroższą zabawką.

Od dzieciństwa interesuje się modą, dlatego założyłam sklep http://portfelowo.pl, który oferuje portfele, teczki, torebki i galanterię skórzaną. Zapraszam, na pewno będziesz zadowolona z zakupów
AlinaZP
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 13 paź 2013, o 23:03
Lokalizacja: Warszawa ul Mrówcza 243

Re: tanie zabawki

Postprzez iwciaa » 24 paź 2013, o 21:46

Ale jeśli ktoś nie może mieć prawdziwego zwierzaczka? Furby to dobrze przemyślana zabawka, która też ma walory edukacyjne i nie można jej porównywać o czym mówi AlinaZP . Każdy rodzaj zabawki jest potrzebny dzieciom, a interaktywne to epoka naszych dzieci i nie walczmy z tym bo na pewno przegramy tą walkę. Dzieci starsze, które spędzają czas z rówieśnikami są pod ich presją i nie chcą być gorsze. My też tacy byliśmy i nie zabierajmy tego dzieciom.
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]