tanie zabawki

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Re: tanie zabawki

Postprzez ola.nowik » 15 kwi 2013, o 12:25

Tanie zabawki można znaleźć w sieci .

Ostatnio edytowano 16 kwi 2013, o 10:42 przez ola.nowik, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
ola.nowik
 

Re: tanie zabawki

Postprzez LaMama » 15 kwi 2013, o 17:26

Moja córka ma Furby i uważam że jest rewelacyjna zabawką. Z początku ciężko mi było uwierzyć ze niby zwykła maskotka możne być tak ciekawa. Polecam każdemu kto lubi interaktywne zabawki. Furby tańczy, śpiewa, mówi po furbiansku i po polskui bardzo czesto rozśmiesza domownikow:)
LaMama
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 15 kwi 2013, o 16:56

Re: tanie zabawki

Postprzez tasiaka » 15 kwi 2013, o 19:10

pamiętam Furbiego z czasów kiedy byłam nastolatką i moja siostra go miała :)
Pamiętam że zazdrościłam jej wtedy strasznie że może się bez krępacji nią bawić, a mi pannicy przecież już nei wypadało :) :mrgreen:
tasiaka
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 19:18

Re: tanie zabawki

Postprzez LaMama » 15 kwi 2013, o 19:30

Jak dobrze ze mam corke bo sama marzylam kiedys o Furby i niestety byl nieosiagalny dla mnie a teraz moge nadrobic zaleglosci:)
LaMama
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 15 kwi 2013, o 16:56

Re: tanie zabawki

Postprzez barbórka » 16 kwi 2013, o 19:11

Taką zabawkę ma moja siostrzenica. Sprawia jej mnóstwo radości, a to jest przecież najważniejsze. Zastanawiam się nad kupnem Furby'ego własnej córce.

życie to kamera- uśmiechnij się ;D
Avatar użytkownika
barbórka
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 00:19
Lokalizacja: centralna

Re: tanie zabawki

Postprzez iwciaa » 16 kwi 2013, o 21:07

Ja już kupiłam i powiem szczerze, że jestem mile zaskoczona. Zwierzak jest świetny. Można z nim naprawdę super się bawić. Mój syn cały czas z nim rozmawiał, puszczał mu muzykę, żeby sobie potańczył i bardzo był szczęśliwy jak jego przyjaciel powiedzaił pierwsze polskie słowo :serca
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: tanie zabawki

Postprzez iwciaa » 19 kwi 2013, o 22:06

Słyszałam, że można pobrać aplikację do niego ale nie wiem jak to zrobić. Może wtedy jeść normalne produkty i mówić po Polsku, a przede wszystkim jest tam tłumaczone co mówi.
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: tanie zabawki

Postprzez barbórka » 23 kwi 2013, o 20:36

Tak, można ściągnąć darmową aplikację dostępną w App Store oraz Google Play. Potrzebny jest do tego telefon z androidem lub iPhone. Dzięki niej możemy m.in. karmić Furby’ego oraz ściągnąć słownik języka furbish.

życie to kamera- uśmiechnij się ;D
Avatar użytkownika
barbórka
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 00:19
Lokalizacja: centralna

Re: tanie zabawki

Postprzez lawendaa » 24 kwi 2013, o 13:09

Nie kupuję tanich zabawek- uważam że to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Co prawda moja córka nie niszczy zabawek tak jak inne znane mi dzieci- może to kwestia temperamentu:-) bo nawet najdroższa zabawka może nie wytrzymać bliskiego spotkania trzeciego stopnia ze ścianą. Ale zabawki kiepskiej jakości prędzej czy później zagracają pokój. Lepiej kupić jedną bezpieczną i dobrze wykonaną niż 5 byle jakich.
lawendaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 mar 2013, o 09:16

Re: tanie zabawki

Postprzez iwciaa » 24 kwi 2013, o 21:33

W końcu ktoś normalnie mysli. Tysiąc zabawek, pelne pudła, a dzieci się nudzą i tweirdzą że nie mają się czym bawić. Postanowiłam jedna zabawka, ale konkretna, ucząca czegoś i dająca różne mozliwości zabawy. Myślę tu o zabawkach interaktywnych.
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: tanie zabawki

Postprzez iwciaa » 24 kwi 2013, o 22:17

I takie powinny być zabawki. Ciekawe, zaskakujuące i uczące dziecko a przedewszystkim rozwijające.
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: tanie zabawki

Postprzez barbórka » 26 kwi 2013, o 23:25

Rzeczywiście bardzo nas cieszy gdy dziecko się czegoś nauczy i fajnie, że są takie zabawki, które pozwalają się im rozwijać. Najważniejsze jest jednak to, by nasze pociechy dobrze się bawiły.

życie to kamera- uśmiechnij się ;D
Avatar użytkownika
barbórka
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 00:19
Lokalizacja: centralna

Re: tanie zabawki

Postprzez iwciaa » 27 kwi 2013, o 21:38

A Furby nie tylko bawi, ale również uczy odpowiedzialności za kogoś, empatii. Sama powiem szczerze chętnie patrzę na bawiące się nim dzieci z nutką zazdrości, że ja nie miałam takich zabawek.
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: tanie zabawki

Postprzez iwciaa » 30 kwi 2013, o 22:06

Takie własnoręcznie robione to może są dobre, ale dla małych dzieci, a ja myślałam o takich starszych, które byle czym się nie zadowolą bo to dzieci doby komputera i techniki.
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: tanie zabawki

Postprzez barbórka » 8 maja 2013, o 09:41

Szczerze mówiąc iwciaa, to większość z nas patrzy z nutą zazdrości na zabawki, którymi bawią się nasze dzieci. Ja chętnie włączam sie do zabawy z dziećmi, w pewnym stopniu to troszkę rekompensuję sobie niedosyt "zabawkowy" z dzieciństwa. :happy

życie to kamera- uśmiechnij się ;D
Avatar użytkownika
barbórka
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 00:19
Lokalizacja: centralna

Re: tanie zabawki

Postprzez iwciaa » 15 maja 2013, o 21:24

Nasze zabawki nie umywają się do tych, którymi bawią się nasze dzieci teraz. Zgadzam się, że mamy czego zazdrościć. Piękne lalki, mówiące misie, kolorowe klocki. Zabawki rozwijające i uczące, a kiedyś to szkoda gadać. Więc nie mamy co się zastanawiać tylko w miarę naszych możliwości kupujmy naszym dzieciom super zabawki, które nie będą rzucone w kąt a dadzą im niekończącą się zabawę.
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: tanie zabawki

Postprzez Pia_28 » 16 maja 2013, o 00:15

Może i mamy świetny wybór zabawek, ale mam wrażenie, że nasze były lepsze... Bardziej rozwijały wyobraźnię. Klocki, szmaciane lalki, różnego rodzaju zwierzątka na kółkach.
Nie wiem, jak Wy, ale ja ciągle mam sentyment do drewnianych zabawek :))
Obrazek
Pia_28
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 maja 2013, o 23:55

Re: tanie zabawki

Postprzez Basia1994 » 17 maja 2013, o 15:04

Pia_28 napisał(a):Może i mamy świetny wybór zabawek, ale mam wrażenie, że nasze były lepsze... Bardziej rozwijały wyobraźnię. Klocki, szmaciane lalki, różnego rodzaju zwierzątka na kółkach.
Nie wiem, jak Wy, ale ja ciągle mam sentyment do drewnianych zabawek :))
Obrazek


Ja do dzisiaj staram się dzieciakom wyszukiwać właśnie takie "stare" edukacyjne zabawki. Niestety dzisiejsze słabo rozwijają wyobraźnie i dodatkowo bywają niebezpieczne w użyciu . Eh:( /.... gdzie te czasy ....
Basia1994
 

Re: tanie zabawki

Postprzez iwciaa » 23 maja 2013, o 21:27

Ale ja nie twierdze, że nasze wszystkie były bee, tylko, że teraz są podobne bardziej urozmaicone i nadal rozwijają wyobraźnie dziecka, a niektóre też i uczą odpowiedzialności, empatii itp. Takie czasy, że jesteśmy dziećmi techniki i nasze dzieci też potrzebują takich zabawek, a teraz na topie są właśnie zabawki interaktywne,np.lalki pluszaki, różne sympatyczne stworki.
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: tanie zabawki

Postprzez bikini » 24 maja 2013, o 10:28

Myślę, że pomimo tego, że mamy teraz spory wybór wśród zabawek, maluchy często cieszą się z prostych rzeczy, z których i my te 20 lat temu robiliśmy użytek. Sama pamiętam, że uwielbiałam moją tablicę kredową, na której mogłam narysować co tylko chciałam, a kiedy mi się znudziło, po prostu to zetrzeć i rysować od nowa. Taką samą kupiłam mojemu dziecku i widzę, że nawet pomimo gier komputerowych i tym podobnych wynalazków, opcja z kredą i tablicą wciąż się sprawdza.
Avatar użytkownika
bikini
Fajna Kobietka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 11:58

Re: tanie zabawki

Postprzez iwciaa » 25 maja 2013, o 20:26

Oczywiście ja też dzieciakom kupuje zabawki, którymi sama kiedyś się bawiłam i też się śawietnie bawią. Ja tylko uważam, że trzeba iśc z postępem i umożliwić naszym dzieciom współistnienie z rówieśnikami, a większość rówieśników to dzieci techniki. Pozatym tymi nowymi zwlaszcza interaktywnymi bawią się też świetnie i mają urozmaiconą zabawę. Moje dzieci w każdym razie są zadowolone z zakupu zabawki i na pewno szybko jej nie odłoża w kąt.
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: tanie zabawki

Postprzez Bonetti » 25 maja 2013, o 23:41

dzieki
Bonetti
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 maja 2013, o 23:37

Re: tanie zabawki

Postprzez barbórka » 28 maja 2013, o 18:47

Ostatnio bardzo często widuje Furby'iego w różnych sklepach, podejrzewam, że na dzień dziecka wiele osób może zdecydować się na kupno tej zabawki. Ostatnio nawet koleżanki pytały się mnie jak zabawka sprawdza się w praktyce bo zastanawiają się nad jej kupnem dla dzieci.

życie to kamera- uśmiechnij się ;D
Avatar użytkownika
barbórka
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 00:19
Lokalizacja: centralna

Re: tanie zabawki

Postprzez fistaszka » 29 maja 2013, o 15:53

W polo markecie mają teraz dużo tanich zabawek, z okazji dnia dziecka chyba :) Ja dzisiaj kupiłam świetną lalkę mojej córci za niecałe 15 zł. A taka fajna, bo miękka, z materiału, bez żadnych elementów plastikowych itp.
fistaszka
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 00:16

Re: tanie zabawki

Postprzez iwciaa » 31 maja 2013, o 20:55

Wszystko zależy od wieku dziecka. Zabawki też trzeba dobierać do wielu cech naszego dziecka. 9-letniej dziewczynce nie kupisz niestety lalki szmacianej. To już nie ta epoka. Moda jest inna i wymaganie inne. Pozatym dla takich dzieci zabawki mają też nie tylko bawić ale i uczyć. Zgadzam się w zupełności, że Furby to dobra inwestycja i obustronne korzyści.
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron