Świece rzeźbione

Lubisz jeździć konno, szydełkować, a może grasz w piłkę ręczną? Te i inne tematy o naszych zainteresowaniach piszemy właśnie tutaj.

Świece rzeźbione

Postprzez paulaamorek » 21 maja 2015, o 16:40

Witam drogie Pani jestem matka wychowującą małego synka ,mam "mnóstwo" hehe wolnego czasu ,małym zajmują sie dziadkowie- jest ich pępkiem świata , znalazłam w internecie pewien artykuł o Produkcji Swiec rzezbionych - z racji tego że jestem po szkole plastycznej bardzo mi sie ten pomysł spodobał - drążyłam temat , dzwoniłam ,pisałam i wydaje sie byc to całkiem ciekawym zainteresowaniem przy wolnym czasie .Od pewnej firmy zakupiłam topielnik i inne rzeczy do wykonywania tych świec i własnie na nie czekam , myśle ze w poniedziałek otrzymam wszystko i bede mogła zacząć sie bawić w swój własny zakład artystyczny , naoglądałam sie mnóstwo filmików na youtubie i tak sie wkręciłam ze mój kochany mąż zasponsorował mi całe to przedsięwzięcie, czy może któraś z was robiła kiedyś takie świece - może wiecie gdzie je sprzedawac ( oprucz allegro,internetu i znajomych nic nie przychodzi mi do głowy ) możę galerie handlowe - sklepy z pamiątkami ???hmmm mam nadzieję ze podołam - jak wykonam pierwsze świece to sie pochwalę - może bedziecie chętne do zakupu heheh .Jak cos to piszcie każda dobra rada jest na wage złota .Pozdrawiam wszystkie Panie Biznesu .
paulaamorek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 maja 2015, o 16:35

Re: mój mały świat

Postprzez BlackWolf » 21 maja 2015, o 17:04

Paulamorek bardzo ciekawe jest to o czym napisałaś.
Gratuluję pomysłu przede wszystkim i męża, który też przyczynił się do Twojego biznesu.
Z chęcią zobaczymy Twoje dzieła.

Tego typu rzeczy są też sprzedawane na ryneczkach a wiadomo, że przez rynek przewija się więcej kupujących niż przez punkty w galeriach. Widziałam coś takiego w kwiaciarniach -też.
Myślę, że od internetu jest najłatwiej zacząć.

Powodzenia w realizacji planów. ;)

To co napisałaś raczej nadawałoby się na osobny temat, więc przydzielam wątek.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Świece rzeźbione

Postprzez Czarna » 21 maja 2015, o 21:19

Moim zdaniem nie powinnaś póki co myśleć o zaopatrywaniu sklepów, bo one mają swoich sprawdzonych dostawców. Ty najpierw zacznij robić te świece, sprzedaj kilka (Allegro, FB), sprawdź odzew i opinie klientów. Jeśli będą pozytywne, zapewne dostaniesz powera do dalszej działalności. Wtedy najlepiej byłoby założyć sklep internetowy i zintegrować go z Allegro. Jeśli to by się naprawdę kręciło, produkcja by Ci się rozwinęła, wówczas uderzasz do sklepów jako dostawca produktów własnych.

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: Świece rzeźbione

Postprzez buziak » 2 cze 2015, o 21:45

Zawsze może sama otworzyć swój internetowy sklep

buziak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 21:40

Re: Świece rzeźbione

Postprzez Lagenko_pl » 8 cze 2015, o 10:25

Dokładnie tak jak powyżej,najpierw postaraj się zadziałać na własną rękę,sprzedać jak najwięcej takich rzeźbionych świec i wtedy będziesz wiedziała jak i czy w ogóle idzie,z czasem można pomyśleć o otwarciu własnego sklepu internetowego oraz stacjonarnego.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]